LC WAIKIKI

  • 170 415
  • 1 029
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 47 963
Аз съм поръчвала преди време, още беше по стария начин, но пак го пишеше. Не ги отварям пред куриера и имах объркана стока. Възстановиха ми парите без да връщам стоката.

# 541
  • Мнения: 12
Аз отварям пратката и проверявам само дали нещо не липсва.

# 542
  • на морето
  • Мнения: 1 382
Здравейте! Гледам, че връщането е безплатно и искам да поръчам едно яке, но нямат точни размери. И си мисля да поръчам два номера., едното после да го върна. Лесно ли става и после как става връщането на парите, банкова сметка ли искат?

# 543
  • Мнения: 109
Допълнителна отстъпка от 10% за всички продукти, за да отбележим старта!

# 544
  • Мнения: X
здравейте, колко е доставката. И се чудя на едни дънки дължината R и L какво означават.

# 545
  • INFJ
  • Мнения: 9 333
Regular и Long може би.

# 546
  • Мнения: 47 963
Да, аз съм едва 170 см, но взимам L дължина, иначе късеят. Ако няма разделение, са ми ок горе долу. Но тези с опции взимам дълги.

# 547
  • Мнения: X
Благодаря,но аз съм 162 и R навярно ще са ми добре? А доставката колко е?

# 548
  • БГ
  • Мнения: 1 264
Здравейте, дали вече се отворили след ремонта магазина в Гранд Мол Варна Confused

# 549
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте, дали вече се отворили след ремонта магазина в Гранд Мол Варна Confused
Вчера бях там ,не са го отворили.Говори се ,че в края на месеца ще отворят newsm78

Не мога да се регистрирам в сайта -как сте написали номера на телефона ви?По никакъв начин не ми дава,все грешно и грешно съм го въвеждала  #2gunfire

# 550
  • Мнения: 2 230
Велина П, въвела съм го без нулата отпред.

# 551
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Велина П, въвела съм го без нулата отпред.
Пак не става ..има две полета за писане ,първото стои с код 00359 ,а второто поле за моя телефон ,но с нула ,без нула ми дава невалиден телефон.

Магазина щял да отвори  в средата на юни във Варна.

# 552
  • Мнения: 2 230
Пак не става ..има две полета за писане ,първото стои с код 00359 ,а второто поле за моя телефон ,но с нула ,без нула ми дава невалиден телефон.
В полето с 00359 - пишеш си твоя GSM като пропускаш нулата и почваш с 898...  /примерно/.

# 553
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Защо в сайта предлагат толкооовааааа малко неща ?

# 554
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Здравейте.Отдавна ми се иска да направя поръчка от сайта.Не знам защо в реалния магазин няма дори и половината от нещата в сайта.Не мога да се ориентирам обаче в размерите.Има ли в сайта описание на всеки артикул- дължина, ширина в см. ?

Общи условия

Активация на акаунт