Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 962
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 723
Ми да видим... за сега съм само на кафе Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 704
Кафенца, чай и вода дотук, но следобед ще гризна 1-2 ябълки, пък за довечера няма да си правя големи планове че много ми е трудно гладна да си лягам  Confused

# 47
  • Мнения: 385
И аз съм на линия Simple Smile Вече за 7-ми път (единият път беше само 5 мин гладуването, ама пак е нещо) .
Не съм свалила (и задържала) 5 кг, а 3. Но пък се прочистваш и се чувстваш доста добре. Това е и идеален начин за запазване на тегло, дори ако хапваш доста другите дни. Това е отговор за тези които питаха има ли ефект.
Не ми се вярва да си легна гладна довечера обаче! Направих го веднъж и сутринта бях много зле.
Pinki трябва да започваш гладуването в момента в който луната влиза в съответната фаза, без значение къде по света се намираш. Не че съм сигурна  Peace . Потърси с гугъл за лунните фази и часовете в Чикаго. Не може да няма нещо Thinking
Успех на всички Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 14:31 от eria_r

# 48
  • Мнения: 910
Засега и аз се справям само на вода и кафе

# 49
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Как сте момичета?
Аз за сега съм добре, не ме мъчи все още вълчи глад и съм само на едно кафе и чайййй Laughing
 Хайде успех на всички!  bouquet

# 50
  • Мнения: 513
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

# 51
  • Мнения: 1 558
Този път съм добре, но докато заспя има много време Wink, само на кафе и сода съм, ама "прегреших" с резенче лимонче Wink

# 52
  • Мнения: 2 956
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

ааааа-без млека такива  Naughty................. Laughing


Аз досега 1 фреш от грйпфрукт,1 от портокал, доста водица и 1 кайве  Grinning
проблема ще е след 18:00 докато заспя  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 513
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

ааааа-без млека такива  Naughty................. Laughing


Аз досега 1 фреш от грйпфрукт,1 от портокал, доста водица и 1 кайве  Grinning
проблема ще е след 18:00 докато заспя  Rolling Eyes
Абе имаше една мама немога да се сетя коя ,че тя казваше че  пиела мляко и имало ефект , уффф немога да се сетя даже и какво точно казваше  newsm78 ей глада ми замъглява мозъка  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз л съм първата, дето предава фонта?  Confused От снощи беше останала една пица вкъщи, върнах се пригладняла след фитнеса и познайте сега има ли още пица?!! Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 558
Klemy, как може да казваш тук тази забранена дума "пица"?! Аз вече започнах да огладнявам, ама няма да се предавам, защото напоследък си угаждах доста повече от необходимото. Naughty

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 18:05 от 'Пепи'

# 56
  • Мнения: 2 032
И аз днес просто трябва да издържа. Защото утре съм на едно кокоше парти, започващо с урок по правене на шоколадови бонбони  Twisted Evil Айй, шоколад на корем и алкохол отгоре  Sick...отсега ми призлява и затова не ми се яде хич днес.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 768
Klemy, как може да казваш тук тази забранена дума "пица"?! Аз вече започнах да огладнявам, ама няма да се предавам, защото напоследък си угаждаш доста повече от необходимото. Naughty
Embarassed Embarassed Embarassed
Съжалявам....аз от яд на мене си....да ви кажа каква съм патка...

# 58
  • Мнения: 910
Досега издържах само на 1фреш,кафе и вода

# 59
  • Мнения: 1 366
евридика, виждам, че си наясно със темата лунна диета. Аз за жалост пропуснах тоз път (не знаех). Кога е следващия и на каква "фаза" е той - какво влияние ще има?

Общи условия

Активация на акаунт