Лунна диета- 21.04....с нови сили давайте да борим по килце-две

  • 3 969
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 956
Хайде момичета лунуващи...с нови сили на гладуването  Laughing
та значи на 21.04 (петък) от 06:28 ч. сутринта до 06:28 ч. на 22.04 (събота) само глад...
никакво хапване..позволени са само течности под формата на вода, минерална вода и преварена вода  Joy .... може чай и кафе без захар...в краен случай мааалко медец...
и в най-най-краен случай някой и друг фреш (не натурални сокове)  Peace
за тези,на които им е много трудно знам,че може до 2 ябълки за периода...

Подготовка за предстоящото "плюскане" по празниците... Laughing.... и без издънки  Peace

УСПЕХ МОМИЧЕТА   bouquet

Последна редакция: чт, 20 апр 2006, 11:15 от евридика

# 1
  • София
  • Мнения: 223
Хайде,хайде да топим килца с усмивка и гладддд! Laughing

# 2
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз съм на линия.  Peace

# 3
  • Мнения: 2 028
има ли верно резултат? ако ми кажете, че има и аз се включвам  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И мен ме бройте Peace

# 5
  • Мнения: 5 647
Аз я започнах още от днес. Цял ден смятам да съм на ябълки и вода. Довечера ще хапна една салата. Дали ще издържа обаче е друг въпрос.  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 381
ей супер. Аз точно се ядосвах, че няма да мога хич да го спазя, че ще заминаваме петък вечер да запразваме, и си мислех че почва от вечерта. Така е по-добре, е сигурно ще хапана вечерта салтака .....пък може и мръвка.... Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 381
Аз я започнах още от днес. Цял ден смятам да съм на ябълки и вода. Довечера ще хапна една салата. Дали ще издържа обаче е друг въпрос.  Mr. Green

Ще издържиш и да знаеш не си сама. И аз съм така, от вчера съм на салати само. Днес също ..... утре течности, но вечерта смятам да си хапна....., че не върви на маса с приятели да пия чай ... Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 6 788
Този път съм с вас!

# 9
  • Мнения: 298
Аз като се запиша тук и се дъня, миналия път не се записах и успях.  Crazy Таа... няма да гладувам пък  Outta Joint Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Оффф, баш сега по Великден ли ConfusedОтвсякъде мирише не козунаци...Без мене тоя път Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 353
И аз съм на тая диета с козунаците и киселото мляко!Как издържате на вода, бе мами?Има ли ефект?

# 12
  • Мнения: 3 334
ей супер,само утре цял ден ще издържа.И аз съм с вас дано устискам Embarassed

# 13
  • Мнения: 910
 И аз съм на линия Peace
Успех на всички  bouquet

# 14
  • Мнения: 513
Включвам се  Peace

# 15
  • Мнения: 485
Ами аз само ще опитам ,че откакто си прибрах дъщерята вкъщи в неделя ми свърши и диетата която правех. А пък утре вечер ще се опитам да меся за детето козунак, за да стане до сутринта в събота, и да мога до обяд в събота да боядисам и яйцата че и на гости ще ходим при едната прабаба за Великден в Пазарджик и въобщеееее,
Ако не издържа до събота сутринта дано поне от месенето през нощта отслабна Grinning  bouquet

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
И аз съм с вас пак, ама като знам, че това свалено кило ще се върне веднага по Великден, малко безсмислено ми се струва, а?!  newsm78

# 17
  • Мнения: 513
И аз съм с вас пак, ама като знам, че това свалено кило ще се върне веднага по Великден, малко безсмислено ми се струва, а?!  newsm78
Тъкмо да се балансират нещата  Wink вместо след празниците да се окаже ,че сме качили ще се окаже, че не сме мръднали  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 252
И аз съм с вас,тъкмо днес ще съм само на ябълки и вода.Предния път издържах дано и този път успея. Wink

# 19
Здравейте мами Simple Smile От доста време чета за тази диетка и понеже ми изглежда почти невъзможно да издържа цял ден на гола вода искам да ви питам - поне сутринта в кафенцето не мога ли да си капна малко мляко...? Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 210
И ааааааз съм с вас.

Ще си се подкрепяме задружно  Mr. Green
Аз сега нагъвам една салатка Embarassed и се готвя каот се прибера яйца да боядисвам Crazy и шоколадов козунак да меся ooooh!. Т.е. утре ще ми се отврати храната .



# 21
  • Мнения: 798
Има ли ефект наистина? Аз доста й се чудя всеки път като дойде време. Я се похвалете, кой, колко свали с тази диета? newsm78

# 22
  • Мнения: 11 529
Ефект има-при мен 1-1.5кг ако спазвам правилно и без издънки.Обаче така от сутринта ми е по-трудно.Когато е от следобедните часове или надвечер по-издържам.Успех момичета,аз май ще пропусна този път. Embarassed

# 23
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И аз се включвам.И без това според православната традиция на разпети петък е най-строгият пост.Това е още един мотив. Peace
При мен има ефект,обаче на следващият ден си хапвам за двама и ефекта става нулев.Затова при мен не е проблем самият ден,а следващия... ooooh!

# 24
  • Мнения: 929
как ми се иска да успея Sad обаче като се знам май няма да се справя Confusedох, доно да устискам че трябва да махна 5 кила до 22 най-късно до 26 май

# 25
  • София
  • Мнения: 39 740
Не се ли прави само на пълнолуние? Или е на всяка фаза?

# 26
  • Мнения: 200
Аз се включвам и този път.  Peace  Тъкмо да направя малко място за козунаците.  Laughing Laughing Laughing
Успех момичета!   bouquet

# 27
  • Мнения: 600
пишете ме и мен. на пълнолуние свалих 1,5кг, дано сега има ефект. кафе нали можеше?

# 28
  • Мнения: 1 290
този път май ще пропусна,нещо тва килце си идва веднага след като хапна Shocked

# 29
мерси че каза за утре, и аз съм с вас,дано издържа.

# 30
  • Мнения: 1 269
Ох, добре че подсети за утре. Само тоя ранен час та до в другиден #Crazy..... newsm78, но ще пробвам, пък дано и този път съм твърда. Иначе досега 2кг дето свалих с лунуването, не съм ги качила Hug

# 31
  • Мнения: 2 379
Записвам се Grinning

# 32
  • Мнения: 87
и аз се записвам
Успех на всички  Grinning

# 33
  • Мнения: 18
Този път и аз ще се пробвам, защото знам по от рано а и пък с почването на диетата ще се прибера от работа и ще лягам и полвината време ще мине после пак трябва да ходя на работа след това ще патувам,абе може и да успея.Ще се похваля де,ако е така! Praynig

# 34
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Хайде, мацки! Почнахте ли глада? Днес е Разпети петък и е добре да не се храни човек. Така че - ето ви още един мотив да гладуваме. А за всички, които се тревожат за наваксването на килцата по Великден, да напомня, че празникът е в намаляваща луна и са позволени някои изкушения. Когато луната намалява, храната се лепи по-малко. Това не означава да се пръснем от плюскане, естествено...
Успех на всички!  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 6 173
Хайде и аз съм на линия от тази сутрин. Нищо, че по обяд ще експериментирам с шоколадови козунаци. То така трябва на Разпети петък човек да се поизмъчи малко.
Тази седмица цялата съм хапвала само вечер и то разделно, но няма такъв ефект какъвто е в лунните дни.
Но много не ми харесват тези часове от 6 до 6, как ще заспя довечера Cry, много ми е трудно

# 36
  • Мнения: 2 956
Не се ли прави само на пълнолуние? Или е на всяка фаза?

На всяка фаза на луната се прави...само,че ефекта е различен и при намаляваща луна апетита и "лепенето" на храната са силно намалени....докато при пълнолуние обратното  Wink

# 37
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Здравейте дами! Hug
 Как върви гладуването? На мен поне до слетобяд не ми е проблем, после обаче идва трудното. Хайде успех на всички и дано загубим поне по килце - две! Praynig

# 38
  • Мнения: 910
И аз съм на линия,дано да издаржа.
успех на всички Peace

# 39
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Днес и аз съм на линия Laughing

# 40
  • Мнения: 5 647
Вчера бях цял ден на плодове, 1 кисело мляко и зелена салата. Днес продължавам, пък да видим! Определено има ефект!

# 41
  • Мнения: 1 120
Здрвейте лунатички Hug
Аз за последно хапнах вчера на обяд и днес ще гледам да издържа без нищо.
Успех на всички ни Laughing

# 42
  • Мнения: 1 558
 И аз се включвам, успех и силна воля на всички! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 597
Моля Ви ...я ми обяснете нещо...аз като съм с часова разлика с Бг 8 часа назад,значи ли,че трябва да започна гладуванто 8 часа по-късно?Или ще трябва да си го смятам някяк си по Гринуич...или там по универсалното време,и да вадя някякви разлики?Защото аз до сега,като не съм наясно и започвам с Бг време,и продължавам и малко след края на диетата,за да съм сигурна ,че не съм се издънила... newsm12

# 44
  • Мнения: 8 917
Приемете и мен, моля Mr. Green

# 45
  • София
  • Мнения: 39 740
Ми да видим... за сега съм само на кафе Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 704
Кафенца, чай и вода дотук, но следобед ще гризна 1-2 ябълки, пък за довечера няма да си правя големи планове че много ми е трудно гладна да си лягам  Confused

# 47
  • Мнения: 385
И аз съм на линия Simple Smile Вече за 7-ми път (единият път беше само 5 мин гладуването, ама пак е нещо) .
Не съм свалила (и задържала) 5 кг, а 3. Но пък се прочистваш и се чувстваш доста добре. Това е и идеален начин за запазване на тегло, дори ако хапваш доста другите дни. Това е отговор за тези които питаха има ли ефект.
Не ми се вярва да си легна гладна довечера обаче! Направих го веднъж и сутринта бях много зле.
Pinki трябва да започваш гладуването в момента в който луната влиза в съответната фаза, без значение къде по света се намираш. Не че съм сигурна  Peace . Потърси с гугъл за лунните фази и часовете в Чикаго. Не може да няма нещо Thinking
Успех на всички Simple Smile

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 14:31 от eria_r

# 48
  • Мнения: 910
Засега и аз се справям само на вода и кафе

# 49
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Как сте момичета?
Аз за сега съм добре, не ме мъчи все още вълчи глад и съм само на едно кафе и чайййй Laughing
 Хайде успех на всички!  bouquet

# 50
  • Мнения: 513
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

# 51
  • Мнения: 1 558
Този път съм добре, но докато заспя има много време Wink, само на кафе и сода съм, ама "прегреших" с резенче лимонче Wink

# 52
  • Мнения: 2 956
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

ааааа-без млека такива  Naughty................. Laughing


Аз досега 1 фреш от грйпфрукт,1 от портокал, доста водица и 1 кайве  Grinning
проблема ще е след 18:00 докато заспя  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 513
До мометна едно кафе  Simple Smile планувано още едно , но мляко с нес  Wink

ааааа-без млека такива  Naughty................. Laughing


Аз досега 1 фреш от грйпфрукт,1 от портокал, доста водица и 1 кайве  Grinning
проблема ще е след 18:00 докато заспя  Rolling Eyes
Абе имаше една мама немога да се сетя коя ,че тя казваше че  пиела мляко и имало ефект , уффф немога да се сетя даже и какво точно казваше  newsm78 ей глада ми замъглява мозъка  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 6 788
Аз л съм първата, дето предава фонта?  Confused От снощи беше останала една пица вкъщи, върнах се пригладняла след фитнеса и познайте сега има ли още пица?!! Embarassed

# 55
  • Мнения: 1 558
Klemy, как може да казваш тук тази забранена дума "пица"?! Аз вече започнах да огладнявам, ама няма да се предавам, защото напоследък си угаждах доста повече от необходимото. Naughty

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 18:05 от 'Пепи'

# 56
  • Мнения: 2 032
И аз днес просто трябва да издържа. Защото утре съм на едно кокоше парти, започващо с урок по правене на шоколадови бонбони  Twisted Evil Айй, шоколад на корем и алкохол отгоре  Sick...отсега ми призлява и затова не ми се яде хич днес.

# 57
  • София
  • Мнения: 6 788
Klemy, как може да казваш тук тази забранена дума "пица"?! Аз вече започнах да огладнявам, ама няма да се предавам, защото напоследък си угаждаш доста повече от необходимото. Naughty
Embarassed Embarassed Embarassed
Съжалявам....аз от яд на мене си....да ви кажа каква съм патка...

# 58
  • Мнения: 910
Досега издържах само на 1фреш,кафе и вода

# 59
  • Мнения: 1 366
евридика, виждам, че си наясно със темата лунна диета. Аз за жалост пропуснах тоз път (не знаех). Кога е следващия и на каква "фаза" е той - какво влияние ще има?

# 60
  • Мнения: 2 956
евридика, виждам, че си наясно със темата лунна диета. Аз за жалост пропуснах тоз път (не знаех). Кога е следващия и на каква "фаза" е той - какво влияние ще има?


Следващият път е на 27.04. -четвъртък от 22:44 вечерта та до 22:44 на 28.04. петък... фазата е новолуние, поради което се предполага,че влиянието трябва да е най-благотворно, както и ,че ще бъде най-лесно да се издържи на глада... и все пак практиката доказа,че е много индивидуално...   bouquet

А иначе аз досега съм на горе-споменатите напитки + 1 зелен чай...малко по-късно ще унищожа и още 1 грейпфрутски фреш  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 6 173
Че няма да издържа е ясно Sad Капнала съм от умора (цял ден приготвям козунаци) и като се има предвид, че и утре нямам почивен ден от малката, която е крива не мога да си позволя да не спя от глад тази нощ Sad
Просто се чудя какво да изям, че да не е така пагубно newsm78

# 62
  • Мнения: 1 366
А иначе аз досега съм на горе-споменатите напитки + 1 зелен чай...малко по-късно ще унищожа и още 1 грейпфрутски фреш  Peace

Перфектно, благодаря ти. Няма да забравя и ще съм на линия. От кантарчето разбирам, че имаш зад гърба си немалки подвизи, поздравления за което. Твоята цел е 40 кг, аз вече ги затворих, но има нужда от още една десятка и искам да ти кажа, че "борбата е безмилостно жестока". Колкото по-млако, толкова по-трудно. Да не говорим, че се чувствам по-дебела от всякога (егати!!!).

# 63
  • Мнения: 910
Аз се изложих,само съжелявам ,че гладувах цял ден и вечерта .........срам Embarassed

# 64
  • Мнения: 2 849
Как забравих ooooh! ooooh! ooooh!

# 65
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цяла вечер гледам как наще набиват кюфтета и салатки, но издържах! Grinning От вчера вечерта съм на едно кафе и чай. Още малко остана и то в сън, така че надявам се няма да стана озверяла от глад (след някой сън в който преобладават кюфтета) да ям hahaha.
Успех на всички геройски издържали до сега!
 
Ааа да! Вече не съм гладна (то ми мина още късно слетобяд) обаче затова пък ме боли доста глава и съм малко замаяна. Дали може да е защото днес ми дойде? newsm78
 Лека нощ!

# 66
  • Мнения: 2 379
Девойки, и аз държа, не се давам Grinning
Гола водичка и сок от 1 грейпфрут - толкова Crazy

P.S. Ама съм си навила часовника за 06:29 сутринта и ще се втурвам да ям козунаци Laughing
Шегувам се! Не е така! ... Но ми стана смешно като си представих картинката.

# 67
Еееех жени,жени.Аз съм мъж на 27г и от 2-3 месеца прая тая диета.Издържа се без проблем,много се оплаквате.Отслабва се ВИДИМО.Имах малко коремче и почти изчезна.Луната го изпапа.Хващаите се сериозно,яко е и освен това деиства освежаващо като свикнете.  Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 39 740
Аз не съм за такива работи. 1во мъж ми ме съблазни за закуско-обяда, а после ме сви жлъчката... и хубаво си похапнах Simple Smile

# 69
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Раписвам се в победителите! newsm44 Резултатът: - 2кг! Като се качих преди малко   goodscale на кантара, ей така погледнах:  #Shocked И поне още час-два няма да хапвам. За протокола - бях само на вода.
Някой питаше за мляко. Не си спомням кой, извинете ме!  Blush Млякото е препоръчително да се пие от бременни и кърмачки, както и фрешовете. При това млякото може да се приема на 4 часа. Здравите хора - само на вода, чай и кафе, никаква захар! Всеки плод, който не е приет във вид на фреш е нарушаване на лунната диета. Мед също не може. Сега ровя да намеря описанието на диетата, за да ви го пусна и да си го прочетете директно от източника.
Чао засега! Очаквам да се похвалите, следя ви!

# 70
  • Мнения: 513
Втори издържал  Peace награда : - 1кг. Mr. Green
За протокола издънка към 18,30 ч. мляко с нес и малко захар  Whistling

# 71
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Добро утро!
Трети издържал! Peace Сега като се премерих бях 56кг.

# 72
  • Мнения: 2 956
Добро утро! Аз явно съм издържал номер 4  Peace
само дето незнам колко ми е наградата ,защото няма къде да се измеря...но поне се усещам доста добре и някакси мааааалко по-лекинка  Laughing
този път ми беше най-лесно  Peace

# 73
  • Мнения: 2 379
Номер 5 Grinning -1 кг!
Карах си само на вода, а вечерта си изстисках сока от един грейпфрут.

# 74
  • Мнения: 600
абе, мами, нито кило, нито грам даже... нищо не съм яла, пих само вода и едно кафе сутринта. що така??? за какво беше тоя глад...има ли други разочаровани?

# 75
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета някоя бременна мама опитвала ли е това гладуване или не се препоръчва?

# 76
  • Мнения: 2 032
Номер 6. Минус 1.5. Ама довечера ще си наваксам. Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 200
Номер 7. Килце и половина по-малко  newsm44 . Сега мога да си похапна козуначета на спокойствие.   smile3503

# 78
  • Мнения: 513
абе, мами, нито кило, нито грам даже... нищо не съм яла, пих само вода и едно кафе сутринта. що така??? за какво беше тоя глад...има ли други разочаровани?
Ами то май трябва да прегрешиш леко като мен  Wink да не очакваш пък то да стане  Grinning

# 79
Хаха мноо сте сладки.Забавлявам се с вас.

# 80
Аиде чакам после снимки "преди-след" .

# 81
  • Мнения: 1 558
Ами и аз издържах, резултатът е  - 1 кг;)

# 82
Iskam samo da vi pitam nqkoi znae li lunnata dieta za 2007 4e ve4e idva kraq na godinata a az nz za drugata godina kvi sa datite...molq vi ako gi namerite napi6ete gi...O6te ot sega blagodarq!!!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт