Дайте идея за почивка по празниците септември?

  • 9 648
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 380
Вече и аз не знам къде искам - 2 възрастни и 2 деца на 4 и 10... но в града не ми се стои. Като почне учебната година  Tired
По-скоро да не е на море...

Вие къде ще ходите  newsm78 Надявам се да ми дойде някоя идея, споделете къде сте резервирали за 4ките почивни дни.

Благодаря  Hug

# 1
  • Мнения: 370
Ние резервирахме за Велинград - с  2 деца 9 и 17 г.

# 2
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Жеравна, Трявна  -  все супер места.

# 3
  • Мнения: 10 380
Жеравна, Трявна  -  все супер места.
И в двете сме ходили, скука е голяма  Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 1 055
Русе? Самият град е много хубав, а и около него има много места за разглеждане - Ивановските скални църкви, средновековната крепост Червен, пещерата Орлова чука.

# 5
  • Мнения: 198
Пампорово-Камелия.Имат много добра оферта за септември.Хотела е супер с басейн,футболно игрище,тенис игрище,детски кът и други забавления за деца.Там сме трета година септември преди у-ще и винаги има поне 6-7 семейства с деца и им е весело.Може да ходите до Ягодинската пещера,Дяволското гърло,Триград,Смолян ,с лифт до някакви езера бяха(сега не се сещам как се казваха) и т.н

# 6
  • София
  • Мнения: 38 476
И аз съм с две деца и същата чуденка.

# 7
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Русе? Самият град е много хубав, а и около него има много места за разглеждане - Ивановските скални църкви, средновековната крепост Червен, пещерата Орлова чука.
В тази посока долу-горе старите столици, както и Мадарския конник.

# 8
  • Мнения: 2 760
Велико Търново?

# 9
  • Мнения: 5 178
Може и някой AI край морето, но задължително с вътрешен топъл басейн .. Гледах добри оферти за Константин и Елена, Златни ..

# 10
  • Мнения: 4 559
Вече и аз не знам къде искам - 2 възрастни и 2 деца на 4 и 10... но в града не ми се стои. Като почне учебната година  Tired
По-скоро да не е на море...

Вие къде ще ходите  newsm78 Надявам се да ми дойде някоя идея, споделете къде сте резервирали за 4ките почивни дни.

Благодаря  Hug

Мога да ти препоръчам места из Северозапада и маршрути за обикаляне. Гарантирам, че няма да скучаете, няма да се блъскате с тълпи туристи и няма да страдате от ол-инклузив с неоправдано високи цени.

# 11
  • Мнения: 10 380
Благодаря на всички за включването  Hug
Може би трябва да добавя малко уточнения, че така много общо попитах  Blush

Начална точка - Пловдив
Не ми се иска да е повече от 2 часа път в посока
Не искам да е обиколка с колата, защото ме хващат ужасиите с хлапетата отзад...
Учила съм в Свищов, та Русе доста съм го обиколила, не ми е почивско + е на майната си Simple Smile
Море не искам - половинът е морски  Sick
Пампорово и наоколо го познавам като 5тте си пръста - всяка година задължително ходим.
Тази година бяхме вече на Банско, Пампорово, Девинско, тази седмица сме на Боровец..

Както казва ММ - нямам угодия  Outta Joint

затова питам тук де  Mr. Green

Търново/Габрово ми се струва добре като идея и регион  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 559
А нещо около Софийско? Кюстендил, Сандански? В Търново си резервирайте по-рано, ако ще ходите. Наблизо са и Ловеч, Луковит с разни пещери и екопътечки.

# 13
  • Мнения: 1 745
И аз ще хвърлям по едно око на предложенията,че ММ има рд края на септември и искам да му подаря един уикенд.  Heart Eyes Ще ми се да е близо, до 100 км около Сф област,че с корема да не стане беля.  Blush

# 14
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Ние заложихме на Кърджали и околностите - оказа се, че май няма даже да ни стигнат почивните дни.

Общи условия

Активация на акаунт