Въпросче за утайката от кафе

  • 1 432
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 569
 
Знам че има доста писано за тази утайка но едно нещо не прочетох никъде.Има ли значение в каква посока се търкат краката с утайката ако целта е премахване на целулита.След като за антицелулитните кремове е препоръчително да се нанасят от долу на горе за да се изтласкат мазнините,важи ли същото за масажа с утайката newsm78.Ще съм ви благодарна ако ми кажете защото имам страшен целулит и кратки срокове за премахването му.

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Същото - от долу нагоре с цел фрикции и подобряване на кръвообращението.

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз жуля във всички посоки Crazy

# 3
  • Мнения: 302
И аз и не съм вярвала, че кожата ми ще стане такава гладка  Blush

# 4
  • Мнения: 255
А момичета стой ли се с утайката или веднага се измива? newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 39 744
И аз жуля във всички посоки, нагоре-надолу, наляво-надясно, с кръгови движения.
Не знам за целулита, но кожата след това става много хубава.

Надя аз лично не съм стояла с утайка, мия я веднага след масажа.

# 6
  • Мнения: 298
А всеки ден ли се търкате, или оствяте кожата да почива няколко дни?

# 7
  • София
  • Мнения: 223
Да и аз знам,че се търка от долу нагоре.Кожата наистина става супер и при по-постоянно правене на масаж май поприкрива целулита!Е поне може да се надяваме пък то ще си покаже. Laughing

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
А момичета стой ли се с утайката или веднага се измива? newsm78
Търкаш (да не се прежулиш, де), после миеш. Няма смисъл да седиш. После крем за овлажняване и старателно миене на банята, която своевременно е заприличала на кочинка Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 718
Мога ли да ползвам тази утайка,която остава в цедката на машината за кафе момичета ?

# 10
  • Мнения: 1 558
Разбира се! Hug

# 11
  • Мнения: 4 718
Чета от доста време тук,че много я хвалите тази утайка и още тая вечер почвам с порцедурата. То 100% е индивидуален ефекта,но поне някой ще сподели ли след колко време се наблюдава някакво подобрение от гадиня целулит?

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
За целулит не мога да кажа, че не съм от редовните, но кожата става коприненогладка още от първия път Grinning
Преди Biby май беше писала, че след няколко седмици има ефект, но в нейния случай съчетано с мазане на дренажен крем на Леокрема и увиване с фолио за сауна ефект.
Само търкане не знам действа ли Confused

# 13
  • Мнения: 142
Веднага се измивам, но тая утайка много ми цапа ваната /аз там се къпя/.

# 14
  • Мнения: 4 718
И друго забаравих да питам момичета...утайката трябва ли да е влажна,щото тя нали изсъхва много бързо newsm78

# 15
  • Мнения: 123
еми аз си навлажнявам кожата и после слагам утайката и като изсъхне намокрям ръчичка и пак търкам Simple Smile

аз искам да ви попитам за студените и топли душове. значи аз след като се изкъпя си пускам хладка вода и си обливам цялото тяло и после излизам от банята, само че не съм сигурна дали трябва така или трябва топъл душ, студен, после пак топъл, пак студен и така дкато не ми писне примерно.

# 16
  • Мнения: 4 718
еми аз си навлажнявам кожата и после слагам утайката и като изсъхне намокрям ръчичка и пак търкам Simple Smile

аз искам да ви попитам за студените и топли душове. значи аз след като се изкъпя си пускам хладка вода и си обливам цялото тяло и после излизам от банята, само че не съм сигурна дали трябва така или трябва топъл душ, студен, после пак топъл, пак студен и така дкато не ми писне примерно.
Знам,че трябва да се приключи със студен душ!

# 17
  • София
  • Мнения: 39 744
Аз ходех с един буркан в кафето в блока и карах да ми го пълнят Simple Smile Седеше си в банята. Ако утайката е позасъхнала, леко я навлажняваш и действаш.
Аз пак да кажа колко хубава става кожата от таз утайка Simple Smile След масажите с утайка, се мажех с разни антицелулитни кремове, и действах с масажния диск на Орифлейм. И с домакинско фолио съм се овивала.
Ама съм непостоянна  Confused

# 18
  • Мнения: 6 155
За целулит не мога да кажа, че не съм от редовните, но кожата става коприненогладка още от първия път Grinning
Преди Biby май беше писала, че след няколко седмици има ефект, но в нейния случай съчетано с мазане на дренажен крем на Леокрема и увиване с фолио за сауна ефект.
Само търкане не знам действа ли Confused

Бу, объркала си се нещо -  не съм ползвала гащите и дренажния крем. Thinking  Ползвах този за редуциране на корем и бедрата и антицелулитния на Дева.  Grinning

# 19
  • Мнения: 929
А пробвалилисте на лицето? Много добре се ексфолира и става гладко като бебешко дупе.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 105
А пробвалилисте на лицето? Много добре се ексфолира и става гладко като бебешко дупе.


Ето това ще пробвам аз, защото нямам целулит, а само стрии, а за тях едва ли става.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 654
Посоката е отдолу-нагоре по посока на лимфния поток. Не бива да се забравя и вътрешната част на краката-именно там ставало оттичането на лимфата. Много важно е обаче да се помогне на организма да се освободи от всички токсини с приема на 1,5-2 литра вода...

# 22
  • Мнения: 569
Благодаря ви за бързия отговор.А междудругото да споделя че днес ми се случи нещо много странно и следващия ми въпрос е - възможно ли е утайката да действа не само антицелулитно но и да има действието на едно,две изпити кафета,в смисъл да се приема от тялото този кофеин дотолкова че да те накара чак да трепериш и да се потиш от нерви. Днес бях така и си го обяснявам с огромното количество утайка с което се търках на обяд? Вие какво мислите? newsm12

# 23
  • Мнения: 2 142
nikitita, не ми се е случвало да се чувствам така, макр, че след първята ми бременност се жулех с кафе всяка сутрин и то доста стриктно. Искам само да ви кажа, че при мен имаше страхотен резултат, искрено се надявам и този път да ми помогне, защото и стази бременност се сдобих с незвиден целулит, направо на швейцарско сирене ми приличат хубавите преди крачета  Cry да не говорим, че сигурно като поотслабна нещата съвсем ще са трагични...

# 24
  • Мнения: 5 647
И аз започнах с утайка от кафе и действително кожата става гладка и мека.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Biby, аз затова писах "май", щото старост-нерадост, не помня кого бях чела...
Kasidy, ако разбъркаш утайката с лосион за тяло+душ-гел, става много по-лесно за мазане и търкане Grinning После хем си измита (душ-гел), хем кожата не е много изсушена (лосион). 3 в 1, един вид Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 934
Ще взема и аз да пробвам че полужението е направо трагично.

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Аз също се търкам с кафенце, но хич не съм постоянна.

# 28
  • Мнения: 4 718
Biby, аз затова писах "май", щото старост-нерадост, не помня кого бях чела...
Kasidy, ако разбъркаш утайката с лосион за тяло+душ-гел, става много по-лесно за мазане и търкане Grinning После хем си измита (душ-гел), хем кожата не е много изсушена (лосион). 3 в 1, един вид Simple Smile
Така ще направя...поръчах си на едни приятелчета,които работят в кафе да ми събират ежедневната утайка и ще има да се търкам;))

Общи условия

Активация на акаунт