Рецепти за Airfryer фритюрник PHILIPS HD9220/20 BLK

  • 227 153
  • 733
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 265
Някой има ли уред на Ронсон? Може ли в тази тема да се коментира?
Марките на уредите НИ са различни, но принципа е един и същ!!! Аз тогава така озаглавих темата, защото в България в момента имаше внос само на такива. Освен това за TEFAL  (модела с въртящата приставка) има тема.
А пък тук пишат момичета от различни страни и е нормално да има уреди различни марки, но работещи на един и същи принцип! Моя уред например е "Принцес" и ето вече трета година работи слава Богу безотказно.

Така че съвсем спокойно питай и коментирай. И..... добре дошла Flowers Bouquet

# 631
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Днес си закупих уреда от Лидл с тест и проба. Ми, меко казано сме очаровани. Ще публикувам част от ястията, защото повечето свършиха без да са снимани дори..
Скрит текст:







Снимките не са много ясни, но оправданието ми е бързина и вълнение Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Свинско месо със зеленчуци и багети също ми се получиха невероятно, но не успях да ги заснема, заради сръчните дегустатори.
Засега уредът остава с нас! Simple Smile




Последна редакция: пн, 26 ное 2018, 23:06 от vmarinska

# 632
  • София
  • Мнения: 1 675
Май не успяха да ти се качат изображенията. И ние се сдобихме с Лидския, за сега хапнахме картофки, утре ще го тествам с други неща. Доволни сме.

# 633
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Май ги оправих.
Или не се виждат ?  newsm78

# 634
  • София
  • Мнения: 1 675
Сега ми ги показа Simple Smile Доста неща си направила Simple Smile
Моят тест беше с обикновени нарязани картофи. Не знаех, че трябва да сложа по-малко в кошницата и на първия опит станаха само горните, долните бяха бели, мекосурови. Разделих ги на две половини и ги пуснах отново поотделно и се получиха супер.

# 635
  • Враца
  • Мнения: 2 657
Ударно тестваме ние! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Даже има и не снимани неща , както вече казах, понеже се ометоха на мига.
Особено свинските мръвки, станаха божествени и на вид и на вкус.

# 636
  • Мнения: 19 687
Имайте предвид, че слабата страна на лидълските беше покритието. Дано да са го оправили в този модел.

# 637
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Еха, много хубави неща видях. Със здраве да си ги ползвате.

vmarinska, видях там едни картофки, подобни на картофи соте, може ли рецепта?

# 638
  • Мнения: 14 068
И мен ме интересуват картофите. Ако не са замразени, много апетитно са се получили.

# 639
  • София
  • Мнения: 1 675
Доволна съм, че ставя бързо и не вися над тигана. Определено ще е добро допълнение на мултикукъра, а и за 135лв мисля че е доста добра цената и ако покритието се скапе бързо ще го върнем.

# 640
  • Мнения: 1 265
Днес си закупих уреда от Лидл с тест и проба. Ми, меко казано сме очаровани.
Свинско месо със зеленчуци и багети също ми се получиха невероятно, но не успях да ги заснема, заради сръчните дегустатори. Засега уредът остава с нас! Simple Smile
ЧЕСТИТА придобивка. Да я ползвате дълго и със здраве, защото удоволствието е вече на лице. Wine Glass

Аз уреда го имам вече две години, но ?! не съм се сетила за гюведжета. Thinking
Моля те да споделиш на каква Т* и за колко време станаха - евентуално рецептата Nerd
Ще помоля когато имаш време напиши я. харесах си и онези завитите тестени са май. Не бих се отказала и от "свинско месо със зеленчуци и багети" да разкажеш.
Явно имаш книжка с тези рецепти.  Няма да е зле ако може някак си да я качиш когато имаш повечко време. Това ще е от полза за всички ни. Благодаря предварително и..... ДОБРЕ ДОШЛА В ТЕМАТА. Flowers Bouquet

# 641
  • Мнения: 8 459
Дами, има ли смисъл от този уред, ако съм решила изцяло без мазнина да готвя или е ограничен кръга от ястия, които се правят без мазнина?

# 642
  • София
  • Мнения: 1 241
По мое мнение трабва да има малко мазнина. Например картофките без никаква мазнина стават доста по-бавно. Мазнината вдига по-висока температура от водата.

# 643
  • Мнения: 1 265
Дами, има ли смисъл от този уред, ако съм решила изцяло без мазнина да готвя или е ограничен кръга от ястия, които се правят без мазнина?

Аз също готвя БЕЗ мазнина! (моя син като види олио, дори и в салата - направо отказва да яде?!?)  Но..... въобще да изключиш мазнината от готвенето, аз поне до сега нямам идея как да стане. Какво имам в предвид:
* на една кошница картофи (около 1 кг) слагам 1/2 - 1 сл олио; колкото да се омазнят. Иначе залепват и ги вадиш в раздробен вид.
* когато правя пържено пиле, пържоли, някакво месо - въобще не слагам мазнина. Но аз преди това мариновам.
* кюфтета от кайма - тя си има; но..... когато са с хляб и яйца - тогава с четка лееееко ги намазнявам отгоре, иначе залепват. Кюхтета от картофи - тях не ги намаслявам защото са с галета
* правя и KFC много често - там въобще няма мазнина
ЕТО това е основното, което аз готвя м този уред!!!! Т.е. изключила съм въобще доколкото е възможно пърженето в тиган.
*** ще очаквам и други да се включат - може и нови неща да се научат.

А ти си купи този уред. Ще останеш доволна - това ти го гарантирам!!!!!!!

# 644
  • Мнения: 8 459
Благодаря за отговорите. Въпросът е в това, че аз по принцип готвя без мазнина, не пържа и ако има нужда от омазняване добавям зехтин след термичната обработка. Та затова се чудех, струва ли си и колко неща могат да се приготвят по този начин. Имам и мултикукър, вече почти на 5 години, съдът е доста надраскан, дава и други дефекти. Та дилемата е  - нов мултикукър или това уредче.

Общи условия

Активация на акаунт