Общежития към Великотърновския университет

  • 3 270
  • 6
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 73
Някой знае ли нещо относно хигиената и условията в тези общежития?

# 1
  • Мнения: 11 558
Ремонтираните и що- годе сносни за живеене ги дават на студенти, които не са първа година. Стават. За зайците са мизерните- неремонтираните- първи блок, мисля че беше.
Като малък апартамент са- две стаи с обща баня и тоалетна. В стаята има две единични легла, гардероб, маса и два стола. Поне миналата година това видях като ходих с една първокурсничка до общежитията. Без тераси, с метални решетки по прозорците.
Скрит текст:
иначе- на квартира с друг човек в стаята е 70- 100 лева, без консумативите.

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 73
Дъщеря ми ще бъде в блок 3...за първи знаем,че е мизерия

# 3
  • Мнения: 603
Аз съм от първи блок и не е мизерия.Условията не са чак толкова фрапантни.Всички с това "Първи блок е мизерия",а сигурно дъщеря Ви не е идвала въобще.Моите родители идваха и видяха първи блок и е прилично като за студентстко общежитие.На момичетата се дават винаги по-хубави стаи.Аз съм сменила една стая вече  и мога да кажа,че си е добре. Peace Naughty И съм заек също.
Преди да се оплаквате - сравнете Студентски град и ВТУ. Трети блок не е златен също.Там даже имало повече проблеми от нас.Все пак си на общежитие,а не на квартира.
И консумативи не се плащат.Плаща се само наема,който е 85.Никога не са ми искали повече пари от това.

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 73
Я не се пали толкова....ми чети правилно и най-вече разбирай правилно! Написах ,,знаем,, т.е така са ни казали.А за наем никой не е споменавал!

# 5
  • burgas
  • Мнения: 485
Warkraft ти била ли си в Студентски град ,че правиш сравнения?

# 6
  • Мнения: 603
Warkraft ти била ли си в Студентски град ,че правиш сравнения?
Аз лично не съм,но приятели са в Студентски. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт