Poli. - представяне

  • 1 742
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Здрасти Поли,
Добре дошла във форума. Аз съм тук вече повече от година и много се радвам, че открих това прекрасно местенце. Тук е момента и да благодаря на всички мами в този форум, благодарение на които успявам да се справя с отглеждането на сина си, и все още поддържам млякото в моите гърди (хахаха как звучи само)   bouquet  Hug Страхотни сте момичета!

аз вече се пристрастих към него Grinning Сега все по-малко време отделям за почистване на дома  Wink
лоша работа - и аз! Mr. Green
А иначе, Поли, с чиста съвест и аз мога да се подпиша под мнението ти! Simple Smile

Мен ако питаш, всички са пристрастени. Дори моят мъж ако търси нещо винаги казва: Виж в твоя форум. Там със сигурност има нещо.

# 16
  • Мнения: 3 760
Здравей, Поли!
Убедена съм, че тук ще се чувстваш чудесно!
Напълно подкрепям мнението ти за общото ниво на интелигентност - основни качества на интелекта са: добронамереност, толеранс, разбирателство и чувство за хумор (особено самоирония), а тук те изобилстват наред с ерудираността и аналитичната мисъл. Момичетата са невероятни!!!

# 17
  • Мнения: 47 888
и аз първото го гледах по  другия начин,ама добре че то си беше злоядо,та ядеше само кърма Wink
иначе-добре дошла и от мен,и аз повече чета,отколкото пиша,защото тук информацията е доста изчерпателна  bouquet

# 18
  • Мнения: 485
Напълно подкрепям мнението ти за общото ниво на интелигентност - основни качества на интелекта са: добронамереност, толеранс, разбирателство и чувство за хумор (особено самоирония), а тук те изобилстват наред с ерудираността и аналитичната мисъл. Момичетата са невероятни!!!


Наистина е така, страхотни сте , момичета   bouquet

Поли, добре дошла и от мен!

От постинга ти в друга тема разбрах, че живееш в Русия (това е родината ми) и че педиатрите там подкрепят кърменето, което много ме зарадва. Благодаря ти! Дано и в България скоро да се променят нещата.  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Айде и аз - барабар Петко с магариците  Joy

Добре дошла Poli.   bouquet

# 20
  • Мнения: 462
Още веднъж: Ама наистина сте много мили всичките! Не съм очаквала подобна подкрепа, по-скоро си мислех, че темичката бързичко ще изчезне в далечните страници.

Напълно подкрепям мнението ти за общото ниво на интелигентност - основни качества на интелекта са: добронамереност, толеранс, разбирателство и чувство за хумор (особено самоирония), а тук те изобилстват наред с ерудираността и аналитичната мисъл. Момичетата са невероятни!!!


Наистина е така, страхотни сте , момичета   bouquet

Поли, добре дошла и от мен!

От постинга ти в друга тема разбрах, че живееш в Русия (това е родината ми) и че педиатрите там подкрепят кърменето, което много ме зарадва. Благодаря ти! Дано и в България скоро да се променят нещата.  Rolling Eyes

Много е супер тук където живея. Поне в моя град Дубна. Децата са на почит. Има си отделна поликлиника само за децата и то общо 3 в града. Където и да вървиш срещаш постоянно я мама с количка, я бременна, я с малко дете. Детски площадки има навсякъде.

Относно променянето на ситуацията в Бг - смятам, че това зависи изцяло от нас. Аз се опитах да се свържа с моята бг-педиатърка, ама нещо не успях. Исках да й разкажа за този форум. Ако всяка от нас "обучи" педиатъра си се надявам да имаме успех. Нека не си мълчим и да им разказваме за това как кърмим и как си гледаме децата. Все някой ден ще ни чуят... надявам се... Да се раздават по поликлиниките брошури и статии за кърменето.

# 21
  • Мнения: 2 614
Хе хе  , темата става нещо като списък на "краставите магарици" Joy
Добре дошла и от мен   bouquet

Щом е така - Добре дошла и от мен! Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 162
И от мен и от мен! Добре дошла!  bouquet

# 23
  • Мнения: 462
Хедра, мерси лично и на теб за бързия отговор. На мен само не ми беше ясно как да си сложа картинка в нета. Но така и не съм се свъртяла в къщи да си поиграя да го направя туй нещо. Исках да ти отговоря когато успея, но явно няма да е днес... Ох, пак децата ме зоват...

# 24
  • Мнения: 250
здравей и от мен!
И аз до като бях бременна само четях, че нямах смелост да пиша и да задавам тъпи въпроси, но като се сблъсках с някой проблеми и препоръки на не компетенти хора на бързо се престраших. Joy Joy и сега съм една от .......

# 25
  • Мнения: 34
здрасти и от мен.аз също се казвам поли и съм нова тук.бебка скоро ще стане на 6 мес.,аз всяка свободна минута съм във форума.мамите много ми помогнаха.радвам се че се увеличаваме.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Имаш едно подадено копитце за добре дошла и от мен  Mr. Green Hug

# 27
  • Мнения: 2 085

Добре дошла в отбора!

# 28
  • Мнения: 1 999
Добре дошла! Hug

# 29
  • Мнения: 1 586
Много е супер тук където живея. Поне в моя град Дубна.

Ха, а ЕТ познаваш ли я? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт