помогнете ми за Gyno-Pevaryl

  • 1 743
  • 13
  •   1
Отговори
Мили бъдещи мами, имам гъби4ки , които се изразяват в те4ение като пресе4ено мляко съпроводено от сърбеж, за което доктора ми каза 4е е нормално по време на бременност и ми предписа свещи4ки вагинално, Gyno-Pevaryl. Някой дали ги е ползвал и има ли опасност за бебето ? Предварително ви благодаря за съдействието  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 298
dellinda, въобще не се притеснявай. Почти не познавам бременна, която да не ги е ползвала. Аз лично три пъти през бременността ми се наложи да ги употребявам.  Laughing

# 2
  • Мнения: 3 447
Няма опасност, и аз съм ги ползвала Peace

# 3
  • Мнения: 47 888
dellinda, въобще не се притеснявай. Почти не познавам бременна, която да не ги е ползвала. Аз лично три пъти през бременността ми се наложи да ги употребявам.  Laughing
и аз съм ги ползвала,няма страшно!

# 4
Благодаря ви мили мами,   Simple Smile     наистина ми олекна, за6тото бях притеснена. А това те4ение и тези сърбежи са адски неприятни. Дано тези свещи4ки помогнат

# 5
  • Мнения: 7 640
ако не си в първия триместър, давай смело

# 6
  • Мнения: 120
Не съм сигурна обаче, че при "като пресечено млляко и сърбеж" 4 свещички ще ти свършат работа.

# 7
  • Мнения: 293
Аз свещичките съм ги ползвала в последния месец от бремеността и нямаше проблем.Дано бързо да се оправиш и всичко да е ок.

# 8
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз ползвах но под формата на вагинален крем, помогна ми. За около 12 дена е. Не се притеснявай, май при почти всички е така

# 9
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз съм ползвала такива свещички два пъти по време на бременността. Не се притеснявай.

# 10
  • Мнения: 133
в кой месец си, аз засега се мия с разтвор на калиев перманганат и ще ги взема свещичките в последния месец мисля, защото чух от другите, че течението се възстановява съвсем скоро. С калиевия перманганат не инава, но дезинфекцира и няма неприятни усещания.

# 11
marine, след два дни влизам в 7-ми месец, аз също имам калиев перманганат, така 4е ще го ползвам и аз, просто не се бях сетила,благодаря на вси4ки мами за отзив4ивостта   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 3 787
Не се безпокой.Това течение са гъбички.И аз го имах.В 6 месец минах един курс с Гино Певарил и се оправих.Към 8-я пак се появи и тогава го лекувах с Макмирор

# 13
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Здравей аз съм в 5 -ти месец и също ги употребявам.
Точно снощи сложих последната от 15 бр. свещички
Гинеколога ми е много добър и опитен, още като ми ги предписа дори и за миг не съм се усъмнила.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт