Мили дами помогнете...

  • 5 433
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте дами Simple Smile Имам много странно преживяване и се нуждая от малко помощ.Ще се наричам Аполон (просто за анонимност) с въпросната дама ще натичам Тони  (отново за дисткретност)
Аз съм момче обикновенно така да кажа в тони е царицата на моето сърце...С Тони се познаваме приблизително от 15 години, още в деня в който аз я видях нещо в мен трепна и се обърка.Така да го кажа усещам че Тони е жената на моето сърце,мога с кажа че тя ми е най-добрата приятелка,но (винаги има едно но..) от деня в който се запознахме и се здрависахме за първи път нещо в мен трепна,остана едно парче от моето сърце в нейните ръце,вече 15 години продължава това да я обичам тайно,а тя в няма никаква идея за моите чуства,тя е единствената жена която не е виждала да плача,както и аз нея.От известно време на сам забелязвам по особен (така е го кажа) поглед гледа ме по по различен начин от преди,усещам със сърцето си че има нещо,но немога с разбера дали наистина е така или просто си въобразявам,знам по принцип че жените са по смели в чуствата си от мъжете,и ако има нещо си казват,няма ден в който с нея да не се чуем или видим, винаги ми е забавно заедно,всеки път времето лети когато е покрай мен,всички звучи невероятно до сега проблема е че тя има приятел....който нищо не забелязва,какво прави тя....нуждая се от съвет какво да направя,за с разбера дали наистина и тя изпитва нещо към мен и дали си заслужава да поема риска да я загубя като приятел ако и признам какво ми тежи на сърцето.

# 1
  • Мнения: 598
Петнадесет години? Доста време е това. Ако я обичаш, кажи й, питай я, може да има и разочарование, но може и не. Но ако не питаш, може и завинаги да съжаляваш, като в тази песен: https://www.youtube.com/watch?v=16oY8fYTisA

# 2
  • Мнения: 25 571
Стана ми любопитно, на колко години си "момче обикновенно"? Че ако почна да пресмятам, да не излезем набори, а?  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 650
Това с гугъл-преводач ли е писано...щото ако не е и това е начина на комуникация, ми и аз да съм на мястото на девойката -  не само,че 15 години  почти нищо няма да разбера,ами и от малкото, което съм разбрала - ще плача Stop
П.П. Аполон и Тони Joy Съжалявам, не се сдържах от така бликащата скромнина Laughing

# 4
  • Мнения: 5 060
Така да кажа - докато се чакате един друг всеки да направи първата крачка и ще се изтъркулнат още 15 лета.
Мъж си, действай, така да кажа, момичето може да е срамежливо.
Понякога по-голям риск е да пропуснеш дадена възможност, отколкото да се впуснеш в нея, така да кажа.  Whistling

# 5
  • Мнения: 2 486

Аполоне, като за начало е по-добре да наблегнеш на уроците по български език, а любовта след това.

# 6
  • Мнения: 615
Ако 89 е наборът ти......  baby_neutral

И все пак, кажи й просто, че цениш приятелствпто й, не искаш да я загубиш като приятел с признанието си, ако тя не чувства същото. И говори направо.

# 7
  • София
  • Мнения: 452
Бозе, бозеее, колко мъка има по тоя свят!  Laughing
Ако не опиташ, цял живот ще се терзаеш какво ли би било, ако...
Послушай, Аполоне, преждепишещите, т.е. опитай се да съчетаеш смелост и деликатност.

# 8
  • Мнения: 2 850
Петнадесет години? Доста време е това. Ако я обичаш, кажи й, питай я, може да има и разочарование, но може и не. Но ако не питаш, може и завинаги да съжаляваш, като в тази песен: https://www.youtube.com/watch?v=16oY8fYTisA
Егати, точно това ми прозвуча в главата, докато четях поста на автора Laughing Crazy

# 9
  • Мнения: 9
Петнадесет години? Доста време е това. Ако я обичаш, кажи й, питай я, може да има и разочарование, но може и не. Но ако не питаш, може и завинаги да съжаляваш, като в тази песен: https://www.youtube.com/watch?v=16oY8fYTisA
ми не знам на 26 едва ли сме набори

# 10
  • Мнения: 9
Това с гугъл-преводач ли е писано...щото ако не е и това е начина на комуникация, ми и аз да съм на мястото на девойката -  не само,че 15 години  почти нищо няма да разбера,ами и от малкото, което съм разбрала - ще плача Stop
П.П. Аполон и Тони Joy Съжалявам, не се сдържах от така бликащата скромнина Laughing

Не е с гугул преводач с телефон и и има някаква фикция която уж коригира думите ама прави каквото си иска....

# 11
  • Мнения: 9
Бозе, бозеее, колко мъка има по тоя свят!  Laughing
Ако не опиташ, цял живот ще се терзаеш какво ли би било, ако...
Послушай, Аполоне, преждепишещите, т.е. опитай се да съчетаеш смелост и деликатност.


Ив при теб най-много ми хареса така е кажа отговора,благодаря че не се заяждаш за правописа....какво искаш да ни кажеш с това да ги съчетая ?

# 12
  • Мнения: 9
Така да кажа - докато се чакате един друг всеки да направи първата крачка и ще се изтъркулнат още 15 лета.
Мъж си, действай, така да кажа, момичето може да е срамежливо.
Понякога по-голям риск е да пропуснеш дадена възможност, отколкото да се впуснеш в нея, така да кажа.  Whistling


Това което познавам от нея...срамежливост не съм я видял до сега въпроса е пак същия заслужава ли си риска

# 13
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не.

# 14
  • Мнения: 2 850
Как дали си заслужава риска? Никога не съм го разбирала този мазохизъм в подобни ситуации. Стоиш и си въздишаш по нея тихичко, само и само да може да си около нея. Така колко още ще продължаваш - 20 години? Нали се сещаш, че мадамата все някога ще има сериозна връзка и тогава край на илюзиите, в които живееш. Сега, ако е свободна и забелязваш някакви признаци, че те харесва (тези неща се разбират), действай. Приятелството е много хубаво нещо, но когато единият приятел е влюбен в другия приятел, рано или късно приключва.

Общи условия

Активация на акаунт