Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2016, 17:59 ч.

Цветолечението на д-р Бах - 9

• 45 978
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
до 7 есенции могат да съставляват една комбинация. Трудно се прави комбинация от 3 на възрастен човек, макар че е хубаво да са по-малко.

Според мен тази комбинация е за нещо повече от страх, но предвид питането ти е, изглежда добра. Simple Smile

# 31
Здравейте. За капките на Бах научих преди 2 дни. Реших да се запозная с тях и предназначението им,но колкото повече четох,толкова повече се обърках и сега не знам точно какво да си забъркам.
 Ако може да дадете някакъв съвет ...
Става въпрос за тревожно-депресивно разстройство.

На теста си определих есенции: 6 ,19,20,21,35 и 37.
Тези са най-открояващи.Имам и други с по два отговора,но прочетох,че трябва да са до 7 есенции.
Това подходяща комбинация ли е ?
Някакви предложения ?
Благодаря.

# 32
  • Стара Загора
Моето лично мнение е ,че теста не обхваща всичко .Прочети характеристиките на цветята ,за да се ориентираш по-добре  Peace

# 33
Моето лично мнение е ,че теста не обхваща всичко .Прочети характеристиките на цветята ,за да се ориентираш по-добре  Peace

А по принцип имат ли ефект ?

# 34
  • Страната на приказките
Ако нямаха ефект, щяха ли да са изписани 8 теми досега?  Peace

# 35

За това и реших да пробвам,но както по горе споменах-обърках се в това каква да ми бъде комбинацията. За това и реших да попитам  bouquet

# 36
Ако не се ориентираш-има бахови терапевти;сайтове,които приготвят и правят консултации. Успех!

# 37
Мисля и че сам ще се справя. Объркването ми идва от факта,че в теста излизат едни есенции а в сайта на д-р Пашкулев (от където мисля да си ги поръчам), при разяснението на отделните есенции излизат някои есенции за мен които се разминават с теста.
Та как е по удачно да си направя комбинация-по теста или по описанията на д-р Пашкулев ?
Благодаря.

# 38
Най-удачно е да прочетеш описанието на всеки цвят( може от няколко източника)  и да сведеш до минимум цветовете,само за по-важните проблеми.

Др Пашкулев приготвят ли комбинации,или ще си вземеш отделни есенции?

# 39
Най-удачно е да прочетеш описанието на всеки цвят( може от няколко източника)  и да сведеш до минимум цветовете,само за по-важните проблеми.

Др Пашкулев приготвят ли комбинации,или ще си вземеш отделни есенции?

До колкото разбрах от тук от там приготвя и комбинации,но може и да бъркам,мисля да се обадя по телефона и да го попитам.
Можеш ли да ме насочиш,от къде мога да прочета  описанията на всеки цвят ?

Аз тези описания само от неговият сайт за сега съм прочел и ги сведох до 7 комбинации. Много ли са 7 ?

# 40
в Спиралата има книжки
http://www.spiralata.net/biblioteka/
Пиши на ЗАГлавие  БАХ,ще ти излязат.Линк не мога да дам.

Последната книжка под съставителството на Биляна Веселинова е нов,много хубав превод.

Успех !

# 41
Д-р Пашкулев изготвя комбинации, единственото неудобство за мен бе, че трябваше да поръчам за мин.20лв.

# 42

За това и реших да пробвам,но както по горе споменах-обърках се в това каква да ми бъде комбинацията. За това и реших да попитам  bouquet

така или иначе вероятността да си уцелиш комбинацията от първи път не е голяма

# 43
Така или иначе опитах,направих някаква комбинация която според мен е удачна а и се оказа,че в аптека близо до мястото където живея ги правят и си купих.
Сега ги пия вече- 4х4 ми каза аптекарката и ще чакам резултат. Не знам само след колко време да очаквам евентуален резултат

# 44
Здравейте,
От скоро се интересувам от капките и мисля да си поръчам комплекта от Пашкулев.Има ли някой да ги е ползвал,тъй като са на много достъпна цена и не съм сигурна дали са ефикасни.Нали сме свикнали все да се съмняваме,когато нещо е на ниска цена.Пашкулев ми каза 110 лв за 40 шишенца от 20мл

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт