Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2016, 17:59 ч.

Цветолечението на д-р Бах - 9

• 53 972
  • 338
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
Аз така бих направила, но да не те заблудя .Моите познания са личен опит и книгите ,които съм чела не съм карала курс .Да, рескюто е за спешни ситуации, но при мен индивидуалните комбинации са с по -добър резултат.Ако е много добре уцелена.        
Ами тя така ми каза, за това така процедирам. Ами да пия тогава само индивидуалната комбинация, без рескю?

# 271
  • София !
Ами днес не съм пила капките. Мисля да ги спра за сега и да ползвам само рескюто при нужда. Наистина толкова пък кофти не ми е било отдавна. Вероятно е някакъв голям блокаж. Аз поне така си го обяснявам. Поне от прочетеното относно капките. На терапевтката и се обадих, но ми каза, че пътува и не може да говори, да се чуем утре.

# 272
Според мен терапевта трябва да носи отговорността за състоянието и да действа според промените. Ако трябва да смени комбинацията,или да прецени как да процедира. Вярно е,че всеки познава сам себе си най- добре,но не всеки познава в дълбочина есенциите.Освен това един страничен поглед понякога обхваща по- цялостно картината.
Успех!

# 273
  • на брега на морето
Ако си запозната с ТЕС направи два кръга по точките само с потупване.

# 274
  • София !
Здравейте! Ами не съм запозната. Ако може да ми кажете по подробно?

# 275
И аз смятам, че е по-добре да се обадиш на терапевта си. Лично за себе си виждам нещата така - ние сме многопластови дори като емоции, много неща сме научени да потискаме. Капките почистват един слой - откриват друг. Време е да се сменят. По-късно може пак да се наложи да се върнеш на същото. И така.

# 276
  • на брега на морето
Здравейте! Ами не съм запозната. Ако може да ми кажете по подробно?
Ще потърся добра схема и ще пиша допълнително.
В Алтернативна медицина има теми за ТЕС.

http://www.spiralata.net/booklist.php?fieldFrom0=90&LangID=0&Letter=%CF
На тази страница търсиш Петърнишки Иван, изтегляш книгата му за ТЕС от стр. 38  до 42  има снимки на точките, които се потупват.
Естествено може да попиташ и в темата за ТЕС.
Имах някога хубава скица с точките, но не я намирам сега. Но и снимките от книгата ще ти свършат работа. Само потупвай точките - може да мислиш за проблема си, може и да не мислиш.

Последна редакция: пн, 16 юли 2018, 20:11 от Котьо

# 277
Като друга ефективна техника добавям ,,лечебния код,,. Алекс Лойд и още един.

# 278
  • на брега на морето
Нова информация за продажбата на капки - на същото място е - до МОЛ Скай сити; цена за 20 мл 3.50 (много скъпо бе  Grinning). Куриер - Еконт.

Скрит текст:
Като стане дума за капките все се сещам за Пит.
Пити, с голяма благодарност към теб  bouquet Hug Heart Eyes

# 279
Нова информация за продажбата на капки - на същото място е - до МОЛ Скай сити; цена за 20 мл 3.50 (много скъпо бе  Grinning). Куриер - Еконт.

Скрит текст:
Като стане дума за капките все се сещам за Пит.
Пити, с голяма благодарност към теб  bouquet Hug Heart Eyes

Много се извинявам, явно нещо съм пропуснала - какви са тези капки, толкова евтини? Къде точно се продават? Искам и аз! Simple Smile

# 280
 Здравейте! Възможно ли е Рескю Ремеди да се ползва от деца? Има ли специален продукт, който да е предназначен за деца?
Проблема е, че наесен детето ще се наложи да посещава нова група с непознати деца и госпожи и се опасявам, че ще му се отрази зле новата среда.
 Преди време се бяхме опитали да го запишем на допълнително занимание извън детската градина, но като надуши какво го очаква много се притесни и дни наред плака, въпреки че той искаше "като порасне " да ходи.
 По принцип е по - страхлив, притеснителен, в нова среда постоянно ни търси и трябва да сме пред погледа му, докато свикне.

# 281
Може да се ползва и РР,но по полезна би била индивидуална комбинация.

# 282
Може да се ползва и РР,но по полезна би била индивидуална комбинация.
Можете ли да ме насочите към Бахов терапевт, който да изготви индивидуална комбинация за сина ми?
Аз купих Рескю Ремеди спрей, но не сме го използвали още...

# 283
Онлайн аспен.бг изготвяха,не съм ги ползвала,споделяли са момичета тук в темата.
Мога за Пловдив ( не съм аз,не си правя реклама  Laughing  ),за Варна познавам една терапевтка,София -Др Тодор Господинов и за други градове съм пас.
Пиши ми на ЛС,ако те интересуват координати.

# 284
 Може ли някой да сподели конкрекни впечатления за резултатие от есенциите или рескю ремеди спрея, приложени върху деца?
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт