Търся мнения за столче за кола на "bebe comfort"

  • 699
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 014
Харесала съм това столче

http://www.malechkobaby.com/products_photos/im/5962_9.jpg

Освен, че има възможност да се наклони облегалката до полулегнало положение, може да се променя и ъгъла на страничните облегалки, так че кагато детето поотрасне да  му е по-удобно, а също и през зимата с по-дебели дрехи. Не знам обаче, дали е достатъчно здрав този механизъм, от гледна точка на безопасността на детето. Та, въпросът ми е към майките,които имат такова столче доволни ли са? Всякаква информация ще ми бъде полезна - достатъчно меко ли е, материята каква е, предполагам, че се пере и т.н.
Другите ми варианти са Chicco Key 1 и  Maxi cozi Priori, като при първия хубавото е, че има допълнителна възглавничка за главата, а при втория екстрите са допълнителна памучна дамаска за лятото и поставка за шише.
Моля давайте съвети, вече трябва да реша - кошницата му омалява и не му е удобна.

# 1
  • Мнения: X
Здравей,
имаме точно такова столче, но разцветката е в бежово. Определено си заслужаваше парите, аз съм много доволна. Бобо го инсталирахме в него когато беше на 10 месеца. Той е едричък и кошницата му беше омаляла вече.
Като основни предимства на този модел за мен са :
-широко е, може да се ползва от по-едрички деца и по-дълго време.
-удобно е за дълъг път - детето не се уморява защото е мекичко, добре подплатено, а и може спокойно да си спи в него като се смени положението с най-легналото.
-всичко му се сваля и пере много лесно.
-стабилно е при инцидент, на тестове му дават много добри оценки (да не се случва разбира се).
Недостатъци:
Столчето е доста обемно и за по-малки коли не е удачно. След като детето мине 80 см. височина, крачетата му започват да опират неудобно в седалката отпред, а легналото положение става почти невъзможно.

Ако вашата кола го позволява- вземете си го. Няма да съжалявате.
Когато избирахме нашето столче се колебаехме между това и един модел на Макси Кози. Но това изглеждаше по-широчко.

# 2
  • Мнения: 2 498
azira, много ми хареса столчето...търсих навсякъде по интернет магазините и неможах да намеря къде го има...
Ти от къде ще го купуваш?
И каква му е цената?

# 3
  • Мнения: 5 280
В сайта на "Малечко" http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=5962&lang=1, модел "Iseos".

# 4
  • Мнения: 2 498
Благодаря ти  bouquet!!!
Даже вече го поръчах....

# 5
  • Мнения: 1 014
Аз го гледах "на живо" в Малечко, но не се сетих да пробваме столчето в колата и да сложим детето в него, за да видим дали му е удобно. Колата на мъжа ми е голяма, но моята - не, а най-вече аз возя бебчо. Сега се чудя, аз обикновено съм сама когато го возя - ако монтирам столчето вдясно и ако преместя предната седалка напред, дали ще се освободи достатъчно място? newsm78 (става въпрос, когато поотрасне той сега е още мъничък).

# 6
  • Мнения: X
Ами ние точно така правим. Седалката на Бобо не е зад шофьора, а на съседното място. Предната седалка е леко дръпната напред. Засега е ОК, дори и да се возя отпред до шофьора не ми е тясно.
Нашата кола не е малка - Астра комби, но разстоянията между предните и задните седалки не са големи.
При всички положения  ако става въпрос за комфорт и безопастност на детето, столчето е много добро!

А, непременно преди да го купиш опитай да го монтираш в колата. Някои задни седалки имат такива извивки, че столчето не стои много стабилно. В нашата кола пасна добре, но в колата на наши приятели се климбучкаше малко (те имат някакво Рено).

# 7
  • София
  • Мнения: 11 689
А каква е цената на тези столчета?

# 8
  • Мнения: 2 498
А каква е цената на тези столчета?
430 лв.

# 9
  • Мнения: 1 014
Мишенце , колата на мъжа ми е точно Рено, кошницата на бебо също не стоеше добре в неговата кола, а в моа Нисан лягаше перфектно. Така съм се навила за това столче..., но наистина ще пробваме парво.
valia77 , моля те ,напиши отзиви като получиш столчето.

Общи условия

Активация на акаунт