Каква трябва да е тепературата на вода за момченцата?

  • 1 264
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Aз също го къпя на около 38 градуса. Не заради тестисите, просто знам, че е добре водата да е с телесна температура...
Обаче 44 градуса ми се струва ужасно много за бебенце. Shocked

# 16
  • Мнения: 200
44 градуса ...  newsm78. Не е ли малко множко. В корема ти температурата е била 37 градуса. Водата не трбява да е повече от това

# 17
  • Мнения: 1 427
44-много е ShockedИ за първи път чувам за разлика в температурата при момченцата и момиченцата newsm78Моята дъщеря  я къпем на 33-36 градуса.

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Температурата за момченца е толкова, колкото за момиченца  Grinning Никога до момента не бях чувала да се прави подобна разлика. А и не ми се струва издържана- заради тестисите на момчетата  ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 216
Около 38-39 градуса,защото докато приключим с банята и тя пада с още 2-3.

# 20
  • София
  • Мнения: 39 713
44 и на мен ми се вижда доста висока температура на водата. Няма разлика в температурара на водата за момичета и момчета.

В началото мерех температурата на водата с термометър, 36, не повече. След това започнах да меря на око, т.е. да ми е добре на ръката. Сега вече Дияна се къпе с доста по-хладка вода, и винаги ми врещи "горещааа ми е, гореща".

# 21
  • Мнения: 175
37 като беше бебче използвахме термометър,сега караме на усещане.По-добре да е по-хладка водата отколкото по-топла.

# 22
  • Мнения: 1 564
В книгите пише, че водата трябва да е 37 градуса без да се уточнява пола на бебето. Аз я правя малко по топличка около 40 градуса защото бързо изтива когато я сипя  във ваничката.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 952
Аз не ползвам термометър ,пробвам с лакътя, така ми казаха на консултациите...., а иначе ....около 35 миказаха ....никога не съм мерила обаче.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Около 38- 39

# 25
  • Мнения: 3 069
Аз знам, че се къпят на 37 градусова водичка.

# 26
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
на термометьра пише Т 3а кьпане - 37 градуса и се сьобра3явам с нея

Общи условия

Активация на акаунт