Карти таро 15

  • 60 005
  • 760
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 740
Може ли и аз да помоля за малко помощ?

Попитах защо Х ме наблюдава?

Паж мечове-паж чаши-паж пентакли

Тук тълкувахме с едно момиче,което е много по-напред в таро,но малко се позатруднихме.

Иска да поговори с теб, но не смее
Аз ти изтеглих на същия въпрос - Обесения, Звездата и Крал жезли

Има се някакви комплекси човека /друг е въпроса дали изобщо са оправдани/, поради които дои да иска нещо силно, не  може да го реализира. В случая да поговори с теб. В крайна сметка дано го направи, защото Крал жезли, доста енергична персона е на последна позиция. Е, какви времена доживяхме, мъжете да ги е срам да говорят с някого по определен въпрос  Simple Smile

# 406
  • Мнения: X
Благодаря,krisi_1979.  bouquet bouquet

Не знам дали го е срам,по-скоро го е страх според мен.Поне е казвал,че не го е срам от хора.Сега може да са се променили нещата.

# 407
  • Мнения: 990
Попитах картите защо Х ми отговори така на едно нещо, което му казах?

Колесницата Крал Чаши Страшния съд

Предположения нямам.... Той в момента е в период на забавления и затова мисля, че излиза като Крал Чаши. Има и едно пътуване и може и затова да е Колесницата. Не знам...

И още едно питане, което обаче не е свързано с мен.

Как ще се развият отношенията на двама души – става въпрос за любовни отношения - до 1 месец.

Дяволът Обесеният 6 чаши




Ще се радвам да ми помогнете  bouquet

Последна редакция: сб, 18 фев 2017, 20:08 от Silver Light

# 408
  • Мнения: 48
Попитах картите защо Х ми отговори така на едно нещо, което му казах?

Колесницата Крал Чаши Страшния съд

Предположения нямам.... Той в момента е в период на забавления и затова мисля, че излиза като Крал Чаши. Има и едно пътуване и може и затова да е Колесницата. Не знам...

И още едно питане, което обаче не е свързано с мен.

Как ще се развият отношенията на двама души – става въпрос за любовни отношения - до 1 месец.

Дяволът Обесеният 6 чаши




Ще се радвам да ми помогнете  bouquet

Учудвам се, че хора, занимаващи се с таро, очакват отговори на подобни въпроси. Все едно да отидеш на лекар и да му кажеше да те излекува, но да не му кажеш какво ти е, при положение, че няма никакви видими признаци. Таро и ясновидство са две абсолютно различни понятия. Таро е проследяване на енергии и нито една карта не е еднозначна.

# 409
  • Мнения: 990
Попитах картите защо Х ми отговори така на едно нещо, което му казах?

Колесницата Крал Чаши Страшния съд

Предположения нямам.... Той в момента е в период на забавления и затова мисля, че излиза като Крал Чаши. Има и едно пътуване и може и затова да е Колесницата. Не знам...

И още едно питане, което обаче не е свързано с мен.

Как ще се развият отношенията на двама души – става въпрос за любовни отношения - до 1 месец.

Дяволът Обесеният 6 чаши




Ще се радвам да ми помогнете  bouquet

Учудвам се, че хора, занимаващи се с таро, очакват отговори на подобни въпроси. Все едно да отидеш на лекар и да му кажеше да те излекува, но да не му кажеш какво ти е, при положение, че няма никакви видими признаци. Таро и ясновидство са две абсолютно различни понятия. Таро е проследяване на енергии и нито една карта не е еднозначна.

много тъпо изказване...

# 410
  • Мнения: 32
Попитах картите защо Х ми отговори така на едно нещо, което му казах?

Колесницата Крал Чаши Страшния съд

Предположения нямам.... Той в момента е в период на забавления и затова мисля, че излиза като Крал Чаши. Има и едно пътуване и може и затова да е Колесницата. Не знам...

И още едно питане, което обаче не е свързано с мен.

Как ще се развият отношенията на двама души – става въпрос за любовни отношения - до 1 месец.

Дяволът Обесеният 6 чаши




Ще се радвам да ми помогнете  bouquet
Silver,според мен човекът наистина се намира в някакъв период от живота си,в който не му се задълбава много.Мисли малко или много само за себе си,за своето си развитие и то е доста целеустремен.Не мисля,че трябва да си слагаш на сърцето този човек какви ги върши в момента,нито какво казва.Възможно е да е бил и по-рязък малко или твърде категоричен за нещо,но както казах - и според  мен става дума за период.
Колкото до втората комбинация-ако става дума дали ще се разделят-според мен няма,но връзката е тежка или преминават през трудности,които не идват отвън.Не знам дали се изразявам разбираемо,но тези двамата имат някакви различия,които предизвикват застой в отношенията им.Силното привличане ги държи заедно,но се въртят в омагьосан кръг.Възможно е и да имат някаква материална изгода от отношенията или социална.Може би единият има очаквания,които не се връзват с реалността в главата на другия.На повърхността може да изглежда като че нещата са ок,но ако се задълбае,ще си проличи,че връзката е проблемна.Не мисля,че ще има сериозно развитие в рамките на месец,по-скоро нещата ще си стоят така.Не е назрял моментът да се даде сметка за реалността.
Да пусна и нещо от себе си. Grinning
Защо сънувам А. последните 3 дни?
5 жезли,8 жезли,10 жезли

Нито един голям аркан,много жезли...
Възможно е да е ,защото съм му ядосана малко,гадно се чувствам заради развитието на отношенията ни,но ми е малко,за да направя нещо.
Какво чувства той към мен в момента?
Слънце,5 жезли,10 пентакли

Да,очевидно и той ми е ядосан. Grinning Засегнала съм му егото и бая се е издразнил.Чудното е какво прави 10-ката пентакли тук.  newsm78
Ако някой даде мнение,ще се радвам Simple Smile

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 14:58 от Flame3003

# 411
  • Мнения: 163
Здравейте.Интересна е темата за картите Таро ,но за съжаление нищо не разбирам от тях а съм любопитна.Искам да попитам дали някоя от групата може да ми нареди едни карти за любов.Благодаря  Simple Smile

# 412
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 

# 413
  • Мнения: X
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 

Може ли да опитам аз?Разбира се с уговорката,че съм прохождаща.Приемам критики всякакви.Но ми се иска да се престраша.

Според мен този човек е бил отхвърлен,предаден и неразбран и е решил да сложи край,за да даде шанс на нов и по-светъл период в живота си.

# 414
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 

Може ли да опитам аз?Разбира се с уговорката,че съм прохождаща.Приемам критики всякакви.Но ми се иска да се престраша.

Според мен този човек е бил отхвърлен,предаден и неразбран и е решил да сложи край,за да даде шанс на нов и по-светъл период в живота си.

Не знам защо , но мисля че ми излиза каво чувства жената към мъжа. Възможно ли е?

# 415
  • Мнения: X



Не знам защо , но мисля че ми излиза каво чувства жената към мъжа. Възможно ли е?


Тук не знам-аз коментирах по конкретно зададения въпрос.Нека по-опитните кажат.
Съжалявам,ако съм подвела.

# 416
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Благодаря ти.

# 417
  • Мнения: 845
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 

Човека пътува ли?

# 418
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Може ли помощ и по моите карти! Въпросът е какво чувства мъж към жена?

Деветка мечове Светът Шестица мечове

Ще се радвам ако някои даде мнение, защото според моето тълкуване по шестица мечове и деветка мечове има някаква депресия. 

Човека пътува ли?
Да

# 419
  • Мнения: 845
А кой е питащия? Мъжът или жената?

Общи условия

Активация на акаунт