Карти таро 15

  • 60 043
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 612
Имам спешен въпрос Sad
Имам едно лекарство, което е забранено в ЕС. Да го пия ли? Ще ми помогне ли или ще ми навреди?
Моля ви, хвърлете ми едни карти  Praynig

# 676
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте,
Някой бил ми изтеглил карти с въпрос
Ще продължат ли интригите и проблемите на работното ми място ?

# 677
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ако си спомняте преди време ви питах да ми разгадаете карти за една предложена ми работа, която обаче аз прецених да не приема, и се оказа че съм постъпила доста разумно Simple Smile

Сега обаче приех една чисто нова, като ми се иска да ми кажете и вие какво ви говорят тези карти, които си изтеглих с въпроса какво ме чака в тази работа:
- Императрицата
- Рицар жезли
- 6 мечове

После ще споделя какво ми говорят на мен, за да не ви го вменя и на вас Simple Smile

С благодарност и с пожелание за чудесен, макар и дъждовен ден  bouquet

# 678
  • Мнения: 48
Здравейте! Искам да попитам откъде мога да купя карти Таро и книжка към тях? Майка ми иска да ги подари на нейна приятелка, която преди е гледала, но са ѝ ги откраднали. Има ли опасност да попадна на фалшиви и как да разпозная оригиналните?

Потърси в гугала Илияна Смилянова, тя продава всякакви колоди и си поръчай колода за начинаещи.

# 679
  • Мнения: 48
Ако си спомняте преди време ви питах да ми разгадаете карти за една предложена ми работа, която обаче аз прецених да не приема, и се оказа че съм постъпила доста разумно Simple Smile

Сега обаче приех една чисто нова, като ми се иска да ми кажете и вие какво ви говорят тези карти, които си изтеглих с въпроса какво ме чака в тази работа:
- Императрицата
- Рицар жезли
- 6 мечове

После ще споделя какво ми говорят на мен, за да не ви го вменя и на вас Simple Smile




С благодарност и с пожелание за чудесен, макар и дъждовен ден  bouquet



То е ясно, че харесваш позицията и си въодушевена, но ще ти се наложи да се занимаваш с неща, които не владееш добре. А именно - да водиш преговори, да отстояваш позиции и да правиш само допустими до точка X компромиси. Също да си любезна, когато ти идва да зашлевиш някого. При конфликтна ситуация търси помощ, за да не поемаш цялата отговорност.

# 680
  • Мнения: 15
Зададох въпрос относно един новопоявил се мъж-момче в живота ми. И исках да знам какво би било развитието ни в следващия месец

Ас мечове + кралица мечове + 10 меча😄 Доста мечове, но бих искала да чуя и вашата гледна точа, изтеглих още две
Кралица жезли и 4  пентакли

# 681
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Моля ако някой има възможност да ми изтегли карти.
Пред ново начинание съм - има големи очаквания към мен, а аз много се страхувам дали ще се справя, дали няма да съм под голям стрес или всичко да приключи скоропостижно и разочарованието след това да е още по-голямо.
Благодаря ви!

# 682
  • Мнения: 514
Здравейте!
И аз да се включа с моята молба за помощ. Запознах се с един мъж, който много ме очарова. С най-различни въпроси за него и за нас си теглих карти Таро. Много често ми излиза Императора - права или обърната. Два пъти изтеглих Дявола - права и обърната. Само в два-три въпроса тези карти не ми излязоха.
Много се замислям дали този човек не крие нещо. Вие как бихте тълкували това?
Благодаря на всички отговорили!

# 683
  • Мнения: 205
Здравейте!
И аз да се включа с моята молба за помощ. Запознах се с един мъж, който много ме очарова. С най-различни въпроси за него и за нас си теглих карти Таро. Много често ми излиза Императора - права или обърната. Два пъти изтеглих Дявола - права и обърната. Само в два-три въпроса тези карти не ми излязоха.
Много се замислям дали този човек не крие нещо. Вие как бихте тълкували това?
Благодаря на всички отговорили!
По принцип Императора ми е излиза за обвързан мъж с дявола прекрити неща обсебеност.

# 684
  • Мнения: 514
Здравейте!
И аз да се включа с моята молба за помощ. Запознах се с един мъж, който много ме очарова. С най-различни въпроси за него и за нас си теглих карти Таро. Много често ми излиза Императора - права или обърната. Два пъти изтеглих Дявола - права и обърната. Само в два-три въпроса тези карти не ми излязоха.
Много се замислям дали този човек не крие нещо. Вие как бихте тълкували това?
Благодаря на всички отговорили!
По принцип Императора ми е излиза за обвързан мъж с дявола прекрити неща обсебеност.

Да, обвързан е. От това идват и голяма част от притесненията ми. Обичам да си говорим и да си пишем, но не искам някой от нас да изпадне в увлечение и да съжаляваме после.

# 685
  • Мнения: 439
Здравейте, момичета чета темата ви с интерес , но все още не съм купила картите Таро, тай като ми се виждат и малко трудни. В момента ме гложди един въпрос -  ще започвам работа на ново място. Тъй като нямам карти Таро, ви моля да ми изтеглите едни карти.

# 686
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте, и аз искам помощ. Наредих карти за мъж и жена и техните бъдещи отношения, дали ще прераснат от професионални в нещо повече (лични)? Паднаха се:

Десетака пентакли
Рицар чаши обърната
Светът

# 687
  • Мнения: 10 210
Gloria_Taro, изчисти си кутията, не можеш да получаваш л.с. Simple Smile Flowers Hibiscus

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 60
Здравейте момичета! Не искам да ми гледате без пари, не очаквам пространни отговори от вас - не сте длъжни, разбира се. Молбата ми е само да ми кажете /тук или на лични-където ви е удобно/ какво мислите с по няколко думи.
Изтеглих си карти, пък те се наредиха едни... останах като гръмната и не знам как да ги свържа. 
ДЯВОЛ - ПАДАЩА КУЛА - СМЪРТ
Исках просто моментното си състояние да видя какво ще излезе и съвет от картите.

# 689
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Здравейте, моля за помощ в тълкуването: Ще намери ли скоро Х работа? 5 чаши, 3 пентакли, 2 меча. Двата меча накрая не ги разбирам

Общи условия

Активация на акаунт