Кога започна да ви "тежи" бременността ?

  • 9 020
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
 8-9 месец , ама в 9-ти вече не се траеше , предполагам защото аз доста килограми качих.

# 16
  • Мнения: 251
Някъде кам 30-та седмица много почна да ми тежи. Най вече не мога да дишам и много ме боли гърбът. #Crazy

# 17
  • Мнения: 695
в началото на 8 месец.така или иначе обаче ние правихме ремонт и аз помагах до последно

# 18
  • Мнения: 11 540
Започна да ми тежи чак към края на бремнността-последните 2-3 седмици.Като цяло не бях наддала много и въпреки големият корем бях доста подвижна.До деня на самото раждане всеки ден правих разходки,защото не ме свърташе у дома.Виж с първата бременност бях много мързелива и гледах все да си полягвам.Започна да ми тежи още към 7 мес докато бях все още на работа.

# 19
  • Мнения: 625
  Става ми трудно към края на 6 месец,а в деветия  #Crazy

# 20
  • Мнения: 1 341
Ами вече не ми е леко.Кръста ме боли до лудост,не мога да седя дълго на едно място,задъхвам се като качвам стълби.Ужас!!!Но като се сетя още колко време имам  ooooh! .....дано до края не се търкалям само  Crazy

# 21
  • Мнения: 361
В деветия месец разбрах какво е да си бременна Crazy Wink

# 22
  • Мнения: 1 259
В 8 и 9 м. ми беше натежало. Особено нощтното ставане,заради тоалетната беше доста трудно.Проблеми с домакинаската работа не съм имала Simple Smile,просто всичко ставаше мнооооого бавно Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
В 8-ми месец започна доста да ми тежи,а в деветия пък да не ти говоря,затова и реших да раждам 2 седмици по-рано,понеже вече не издържах.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
От началото на 7-мия постепенно започна все повече да ми тежи.

# 25
  • Мнения: 1 101
Чак в 9-тия започнаха по-сериозните неразположения, но като цяло не ми е тежало - обувах си обувките и чорапите сама, пазарувах си сама, ставах и лягах сама...

# 26
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Въпреки 20-те кила, които наддадох, до последния ден не ми е тажала, нито ми се подуваха краката, нито имах киселини, въобще нищо ми нямаше.

# 27
  • Мнения: 1 382
Не ми е тежало дори в 9- я:flutter:(

# 28
  • София
  • Мнения: 2 271
До края на 8-ия месец смятах, че бременността е най-прекрасното нещо на света. Чувствах се чудесно и бях много щастлива, че в мен расте бебенце и аз ще му дам живот.
Като влязох в деветия месец започна да ми писва да съм бременна и да ми пречи корема. Не можех да ходя, да се движа нормално, да спя... Освен това станах нетърпелива вече да родя и да си видя бебенцето. Simple Smile

# 29
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
в 9-тия месец толкова ми тежеше,че ми беше все едно как ще родя!!!!

Общи условия

Активация на акаунт