Избор на училище след 4-ти клас в Пловдив

  • 85 942
  • 753
  •   1
Отговори
# 390
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Здравейте.Имам въпрос не съвсем по темата ,но се надявам да ми отговорите-как се нарича  въпросната школа на г-жа Кремена Симеонова и за деца от кой клас е подходяща.Предварително благодаря .
Школата е Еврика, обучават се деца от 3 до 12кл.  Това е за математиката, има  курсове по български но за тях нямам информация.
Здравейте, може ли някакъв линк към школата, защото не я намирам, може на лични.

# 391
  • Мнения: 153
Здравейте.Имам въпрос не съвсем по темата ,но се надявам да ми отговорите-как се нарича  въпросната школа на г-жа Кремена Симеонова и за деца от кой клас е подходяща.Предварително благодаря .
Школата е Еврика, обучават се деца от 3 до 12кл.  Това е за математиката, има  курсове по български но за тях нямам информация.
Здравейте, може ли някакъв линк към школата, защото не я намирам, може на лични.
И аз срещнах същия проблем,бих помолила любезната съфорумка да сподели линк към школата или друг начин за свързване с преподавателката по математика г-жа Кремена Симеонова.Благодаря.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Писах ти на лични

# 393
  • Пловдив
  • Мнения: 221
Може ли и на мен, благодаря!

# 394
  • Мнения: 10 190
Добре де, нали е форум - за споделяне на мнения.
И постове от рода "писах ти на лични" са супер безсмислени...
Или нищо не пиши, или кажи на всички. Който има ЛС така или иначе ще си го види...
Страшни тайни Simple Smile

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Приемам критиката че съм написала "Писах ти на лични".
Не мисля ,че е редно да публикувам телефон в интернет пространството.

# 396
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Здравейте! Видях, че другата седмица в Гранда ще се провежда “математика без граници”. Знаете ли къде могат да се видят задачите от минали години? Има ли много деца на това състезание? Ще ми се да го пусна, за да претръпне, че до сега не е ходил на състезание, но изобщо не е готвен.

# 397
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
В сайта им ги има.Без подготовка ще е трудно.Там са повече типови задачи ,нерешавани в училище.Миналата година малката ходеше и се представяше добре.Тази година ще пропуснем,че много дини стават под мишницата.

# 398
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Здравейте! Доста време никой не е писал тук. Може би има по-активна тема. Ако е така, моля за линк. Някой има ли инфо кога ще са състезанията в Патриарх Евтимий? До кога е подаването на документи? Къде можем да видим задачи от минали години?

# 399
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Състезанията обикновено са в края на април/началото ма май. Записването е около седмица преди датата. Следете сайта на училището.

# 400
  • Plovdiv
  • Мнения: 382
Да, от минали години знам, че са през април. На сайта нищо не намерих за тази година. А задачи от минали години къде да видим?

# 401
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Информацията се качва в последния момент. Задачите ги няма в нета. Може да ги вземете от учител или дете, на което са ги давали за упражнение. Обикновено това са деца от училището.

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Здравейте! Доста време никой не е писал тук. Може би има по-активна тема. Ако е така, моля за линк. Някой има ли инфо кога ще са състезанията в Патриарх Евтимий? До кога е подаването на документи? Къде можем да видим задачи от минали години?
Имам задачите без миналата година. Напишете имейл за да ви ги изпратя.

# 403
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Здравейте! Доста време никой не е писал тук. Може би има по-активна тема. Ако е така, моля за линк. Някой има ли инфо кога ще са състезанията в Патриарх Евтимий? До кога е подаването на документи? Къде можем да видим задачи от минали години?
Имам задачите без миналата година. Напишете имейл за да ви ги изпратя.


Здравейте! Някой случайно да има и тестовете по български език, които са давани в СУ "Патриарх Евтимий"?

# 404
  • Мнения: 344
Аз имам по български и математика от миналата година, мога да пратя на лични или да ги пусна тук👍
 Сега ги погледнах, доста са надраскани, обяснявах някои задачи на дъщеря ми след състезанието 😊

Общи условия

Активация на акаунт