Лечение на псориазис 6

  • 138 881
  • 761
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7
Привет, наснимах чайовете и витамините, които пие. После ще потърся снимки преди и сега. Сега има, но преди е по-сложно, не искаше да се снима...
Не се изненадвайте, че не са билки за псориазис.








Това са...

Много благодаря, Мира!

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Няма за какво Simple Smile
Ето две снимки преди и сега:




На горната ръката е оточна и кожата като вестник. Ще потърся на целите ръце, да се види разликата.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Това след 4 месеца билки на кораба, снимката е от юли тази година. Септември ходихме 10 дни на кални бани и плаката по ръцете се разкъсва. Няма цепене вече.

# 273
  • София
  • Мнения: 4 575
Мира, а къде бяхте на кални бани и доволни ли сте?

# 274
  • Варна
  • Мнения: 4 108
На Тузлата в Балчик бяхме. Доволни сме, ще разкажа, само да довърша вечерята Simple Smile

# 275
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Така, ето инфо за калните бани:
Мястото е гр. Балчик, sbrtuzlata.com, инфото на сайта е малко объркано, та ще разкажа ние как отидохме.
Близо ни е до Варна и затова отидохме там, за 10-те дни се наложи да се връщаме два - три пъти, та беше добър избор.
Отидохме по програма на НОИ, за 10 дни, с включени процедури, включително калните бани. Водещите заболявания бяха в съответствие с изискванията на програмата. Чист псориазис по нея не беше допустим.
Може да се ходи само на калните бани, без резервация в санаториума, просто така, те са извън санаториума и посещението струва 6лв. за три часа престой.
През уикендите например, става и при студено време, има и вътрешна кал, но тя е гореща - преди да се влезе се мери кръвно и те пускат само ако е ок. Калта се нанася от техен служител, лягаш на кушетката (отделени са с паравани, условията са ок), завиват те с найлон и одеало и се седи 20 минути. Много унася, но си е кеф. Ние имахме и вътре процедури, имаше няколко хладни дни. За вътрешната кал без резервации не знам как става, но на телефоните ще обяснят, екипът е готин.
Може да се плати и настаняване с процедури и калните бани да са включени. Ако живеете в района може спокойно да се ходи само на кал. Условията са ок, мъже и жени на калта са разделени, трите часа стигат за процедурата - киснене в соленото езеро, после малко слънце, после кал, тя изсъхва, пак киснене в соленото езеро, после минерален душ, качвате се на колата и в къщи.
Ние се мазахме целите, казва се костюм, и направихме 10 кални бани, след които имам чувството, че ефекта продължава. Чайовете пие по-рядко заради мързел, но изглежда доста добре кожата на мъжа ми. Определено мисля, че калта с чайовете свършиха добра работа.
Днес му казах, че съм сложила негови снимки тук и че току някой пита за кремчета. Коментарът му беше - няма кво да се занимават с кремчета, да почват билките да си оправят батаците отвътре (конкретните органи, за които съм показала чайовете) и така...
 

# 276
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Аз съм се наканила да правя прочистване на организма с ленено семе. Вчера открих едно пакетче в шкафа.
Моите петна изобщо не са толкова разпространени Anguished Имам малко на лактите, две петънца, колкото монета от 2стотинки на д..ето и по главата. Там е по-голямата досада. Болят ме доста костите,но там не знам със сигурност дали е от остеопороза, или от псориазиса.
Какъв е точно съставът на тези опаковки? Или е достатъчно да питам в билкова аптека?
Благодаря за споделеното Kissing Heart

# 277
  • Мнения: 9 481
"Дерматолози от Военномедицинска академия /ВМА/ ще преглеждат безплатно за псориазис, съобщиха от лечебното заведение.
Прегледите ще бъдат на 30 и 31 октомври, от 9.00 до 13.00 ч., в кабинет 218, който се намира в поликлиниката на ВМА.....":


http://sofia.dir.bg/news.php?id=26500464

# 278
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето етикети със състава:







Бях ги гледала преди време и имам спомен, че имаше отровни ако се предозират. Нямам инфо за пропорциите, дано не направя мечешка услуга на някого.
Пакетите са по 500 грама, ситни и плътно напълнени, стуват от 10 лв. до 15 лв. според количествата, не мисля за удачно да се събират и смесват.

# 279
  • Мнения: 132
Цитат
Бях ги гледала преди време и имам спомен, че имаше отровни ако се предозират. Нямам инфо за пропорциите, дано не направя мечешка услуга на някого.

Това ми дойде и на мен наум, много обичам като видя хранителни добавки и билки без обозначен състав Smirk
Преди години щях да пукна докато разбера, че високи дози гинко билоба ми действат смъртоносно.
Това е противозаконно, поне като ги купувате питайте какво има вътре, наистина някои билки са смъртоносни във високи дози и комбинации с лекарства.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Не са първите пакети, които сме изпили, а и въобще не обърнах внимание, че няма състав на тези последните.
Видях ефекта, видяла съм и състав на етикета, който нищо не ми говори сам по себе са, но резултатът ме устройва.
Оценявам знанието на билкаря защото помогна и исках да споделя, уважавам и правото му да не пише пропорциите.

# 281
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Ще потърся нещо за прочистване на черен дроб и бъбреци. Трябва да се справя по интернет,че в билковите аптеки тук е доста скъпо,а и хората налитат повече на хапчета.

# 282
  • Мнения: 38
Някой ползвал ли е озониран зехтин?

# 283
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Някой ползвал ли е озониран зехтин?
Туй пък какво ще да е?
Аз започнах пречистване на организма със зелени смутита. Напоследък моят псори се изостри и реших да пробвам прочостване с ленено семе. Понеже не е много приятно и попаднах на детокс със зелено смути,в което има по две супени лъжици ленено семе. Така че вече три дни пасирам и пия. Сигурно е по-лека форма на пречистване,но е много по-приятна. Ще се отчета в края на мероприятието!

# 284
  • Мнения: 38
Ползвам озониран зехтин и за сега действа много добре. Разбрах за него от предишната тема. Ако някой ползва моля да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт