Лечение на псориазис 6

  • 138 884
  • 761
  •   1
Отговори
# 300
  • шумен
  • Мнения: 100
Преди 2 години съвсем малко шишенце струваше 50 лв.

# 301
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Мъжът ми има полза от билкови чайове, писала съм по-напред в темата. Като казвам "има полза" имам предвид изчисти плаки, люспи, рани, кожи, сцепвания и задебелявания по крака, ръце, гърди, слабини и главата си.
Пие ги вече година, страшно дисциплиниран, за което му свалям шапка, и успя. Снимала съм го (по напред в темата) юли месец 2017 , сега отново е на рейс, ще си дойде април и ще ви покажа отново как се е повлиял.

Пробвал е всичко, за малко и за много пари, ползата дойде от чайове, които са за щитовидна жлеза, бъбреци  и черен дроб, и струват 10 - 15 лв. пакет от 500 гр., достатъчен за месец и половина, всеки от трите.

# 302
  • София
  • Мнения: 4 575
Здравейте,  а някой да е ползвал добавки на Амуей, мисля че Нутрилайт се казват. Казват ми да взема нещо за 180 лв, плюс омега и още едно...забравих им имената... Общо за към 300 лв. Не ми е за парите, за 10 пъти акупунктура дадохме 2000, ама ми писна да ме лъжат.

# 303
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Не се занимавай, не видях полза при моето момче от стотици левове, накрая файдата е от 55 лв. за месец и половина време - три билкови смеси за чай и едни капсули за нерви.

# 304
  • Мнения: 13
За крема звъниш на Емилия Байрактарова и питаш за крема за псориазис. Праща по еконт. 50лв е едно мн малко бурканче. На мен ми стига за 6месеца поради ограниченото ползване.

Но имам силни съмнения че не му е чиста работата. И все пак нямам много варианти. Трябва пак да пия чая на мария требен. Като младеж ми беше помогнал, но от дяволия пиех по 0.5л сутрин на гладно... и не знам дали не е опасно.

# 305
  • София
  • Мнения: 1 549
За крема звъниш на Емилия Байрактарова и питаш за крема за псориазис. Праща по еконт. 50лв е едно мн малко бурканче. На мен ми стига за 6месеца поради ограниченото ползване.

Има ли й телефон в интернет ? Ако е удобно може ли да го напишете. Благодаря Simple Smile

# 306
  • Мнения: 9 481
.....и едни капсули за нерви.

Май, май най-читаво ще се окаже по 1с.л. "майната му" сутрин, обед и вечер Wink Mr. Green

# 307
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
От около 2 седмици ям без глутен. Утихнаха ми плаките дори в главата. Не искам да се радвам много рано,но съм решила да продължа да не употребявам глутенови храни.
Междудругото хапвам на малко сирене.

# 308
  • Мнения: 13
danilu Назад из темата прочетох че си била веган.  Защо почна да ядеш животински продукти?

# 309
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Да, бях заклет веган,но после започнаха проблеми с липса на витамини,на калций и реших,че е по-добре да хапвам по малко сирене и риба,вместо хапчета. В темата веган се говори за пробиотици,но тук,където живея в момента е доста сложно да си набавям каквото и да е било.Псориазисът ми не се повлия изобщо.Сега пробвам безглутенови храни. Виждам малко подобрение.

# 310
  • Мнения: 9 481
Сега пробвам безглутенови храни. Виждам малко подобрение.

Проблема с глутена е в ензимите, които произвежда организма...на база това, и доста друго прочетено (разбира се съм любител), започнах преди години да експерементирам с протеолитични ензими; имах и аз известно подобрение, но не съм от постоянните...зарязах ги (някой друг да е пробвал? ).
Тук, в мамата има голяма тема за тях..не знам попадали ли сте на нея..

# 311
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ето канала на нашия човек с билките (билкаря имам предвид, не пациента от клипа Simple Smile )
https://www.youtube.com/watch?v=tNjxrKZnRSo

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 722

Мира Иванова , благодаря ти за линка , под клипчето има връзка към сайта на билкаря.

# 313
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
Сега пробвам безглутенови храни. Виждам малко подобрение.

Проблема с глутена е в ензимите, които произвежда организма...на база това, и доста друго прочетено (разбира се съм любител), започнах преди години да експерементирам с протеолитични ензими; имах и аз известно подобрение, но не съм от постоянните...зарязах ги (някой друг да е пробвал? ).
Тук, в мамата има голяма тема за тях..не знам попадали ли сте на нея..

Не съм много сигурна дали ми и попадала точно тази тема под ръка! По едно време се ровех из много теми, сега не успявам да следя дори тези,които ме интересуват. Въпрос на организация,а и малко монотонно започнаха да ми се струват. Или просто ми мина първата тръпка от форума.
Ще трябва да се информирам повече за безглутеновите продукти. Май трябва да внимавам с експериментите. Благодаря!!!!

# 314
  • Мнения: 1
Спрете се бе хора, не си хабете времето и парите за лекарства, всичко е в главата ви!

Аз от години изпитвах ужас от едно друго премеждие което периодично ми се случваше, стигнах до там че псориазиса ме беше превзел почти целия(Долната част на краката ми, торса ми почти целия отпред и отзад, по ръцете, по скалпа и малко по лицето като това по лицето контролирах с фусикорт), ходих на различни прегледи, казаха ми че съм за постъпване в болница и облъчване с някакви химио лъчи и тъкмо бях готов да го започна когато открих че това не е нужно.
Просто в този момент се влюбих силно и любовта ми е споделена, тя ми помогна да открия новите целие в живота си, промених коренно начина си на живот и съм щастлив, така БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ ЛЕКАРСТВА се изчистих напълно вече нямам и помен от тая гадост, не се страхувам и от другия проблем защото се научих да го контролирам и по-важното имам силната на подкрепа на момичето до мен.
Така че зарежете лекарствата, забравете проблемите, усмихнете се на живота дишайте спокойно, радвайте се на любимите хора и ги правете щастливи не завиждайте никому и ще видите как ще забравите що е то псориазис!

Общи условия

Активация на акаунт