Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 септ. 2016, 19:55 ч.

Лечение на псориазис 6

• 45 722
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • на острова на мечтите
Peshoto,то вярно,ама като минах възрастта за влюбване,какво да правя:joy:Шегувам  се! Много е вярно,това,което си написал. От опит съм разбрала,че всичко идва от главата ни. Страховете са тези,които провокират дизастри в организма. На мен не ми влияе нито излагане на слънце,нито студено. Пробвала съм какво ли не,но когато съм щастлива и във ведро настроение,тогава петната изчезват. Опитвам се да медитирам и когато успея да практикувам за малко по-дълъг период усещам как организмът ми се възстановява.

# 316
  • Варна
При нас точно любовната емоция го отключи Simple Smile Малко след като се запознахме избухна и засегна почти цялото му тяло. При нас любовта не помогна. За друго се явявам яз. Видяхте ли това: http://www.bg-pso.org/?page_id=1474
По повод любовта - и при мен се изостри след като намерих мъжа за мен.

# 317
А някой да е пробвал да изключи солта изцяло от диетата си? Някои доктори казват че солта играела номер  на автомимунните заболяваня към които числят и псозриазиса.

# 318
  • на острова на мечтите
А някой да е пробвал да изключи солта изцяло от диетата си? Някои доктори казват че солта играела номер  на автомимунните заболяваня към които числят и псозриазиса.
аз почти не добавям сол. Но не съм я елиминирала напълно.

# 319
  • Варна
И аз не съм правила нищо по повод солта и псориазиса. Не прекалявам, слагам колкото да е вкусно.
Няма нарочно ограничение.

# 320
И аз не съм ограничил въобще солта. По това което четох, приема ни на сол е много над нормалното. Дори и да не солим допълнително манджата/супата/сандвича/салатата  те вече са били осолени при готвенето им и ако се придържаме към солта която само се съдържа естествено в храната  (не солта в чипса а солта в картофа Wink ) би трябвало до седмица да усетим разлика. Или поне тези с по изразени симптоми. Аз определено усещам че след като похапна по соленко не спирам да си подчесвам главата, което като не съм пред хора прераства в яростно драскане Sad
Ако някой иска нека пробва и сподели! Аз ще се опитам да огранича още приема на сол (край солени маслинки ...)

Поздрави и лека!

# 321
  • на острова на мечтите
   Ами може и да има значение,но познавам хора,които солятна поразия и никакъв псориазис нямат.
Аз гледам поне да ползвам или хималайска,или сива британска сол,т.е. не много преработена. Не съм се наблюдавала специално,но ще се опитам да държа под око положението. Ех,де да беше това причината!!!!!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт