МултиСпорт карта?

  • 256 044
  • 951
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1
Здравейте,
Запалих се по плуването и фитнеса, до скоро ползвах карта на "мултиспорт", но за съжаление, титуляра на картата напусна.
Ще бъда благодарен, ако някой откликне с карта за придружител при каквито и да е условия. Мога да предплатя за няколко месеца или както се разберем.
Благодаря предварително!

# 436
  • SF
  • Мнения: 20 646
Може, ако условията на фитнеса го позволяват. Има зали, в които сауните и парните бани нямат отделен вход. Влизаш в съблекалнята и малко по-навътре е сауната, съответно картата ти няма как да ограничи достъпа до нея. Ако ползваш басейн, обикновено СПА-то, което включва парни бани, билкови стаи, ледени стаи и сауни не са отделени и не се налага да излизате и да влизате през различни рецепции.

# 437
  • София
  • Мнения: 1 047
Това е описано в тарифата - има зали, където сауната и парната баня влизат в цената на тренировката. Тогава може. Къде се намират не е условие.

# 438
  • SF
  • Мнения: 20 646
В каква тарифа е описано?

# 439
  • Мнения: 995
Аз съм ходила в повечето зали за групови тренировки и знам, че не позволяват и тренировка, и сауна в един ден. Само в Пулев.

# 440
  • Мнения: 711
Това е описано в тарифата - има зали, където сауната и парната баня влизат в цената на тренировката. Тогава може. Къде се намират не е условие.


Преди няколко месеца се обаждах да питам и казаха, че се ползва всичко тук  http://www.dreamspa-bg.com/, като го казвам с уговорката, че може да са се променили нещата. Ако случайно разбереш актуална информация, моля да я споделиш.

# 441
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
http://worldclass-bg.com/bg/галерия/category/1-thecomplex
И в големия, и в малкия басейн има такива струи. Simple Smile
Разгледах сайта на фитнеса. Имам питане - басейнът наистина ли е с толкова висока температура на водата - 35 градуса? Опасявам се, че не е подходящ за водна аеробика /каквато има обявена/ и плуване, тъй като препоръчителната температура е 27-28.
Предварително благодаря!

Последна редакция: сб, 15 сеп 2018, 11:29 от Скубиду

# 442
  • Мнения: 2 223
Брр, човек може да се изпържи с тренировка в 35 градуса Flushed За плуване препоръчват не повече от 20-22, предполагам, че и за водна аеробика би било подобно. Според мен има нещо сбъркано, няма как да правиш тренировка във вода като за топла вана.

# 443
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
За плуване водата трябва да е 27 градуса.

# 444
  • Мнения: 2 223
27 градуса е морската вода в горещ августовски ден. "Чайче", както се казва. Как се плува в такава вода, дори не можеш да се охладиш? Не знам, аз не бих и пробвала да плувам в такава. А 35 е просто абсурд.

# 445
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Вероятно този басейн е подходящ само за киснене, а и фитнесът не ми е на много удобно място....
На нас ни спират картите Мулти спорт. Имам вариант да си взема подобна - Содексо пас или да си направя абонамент към някой фитнес, затова разглеждам сайтовете на спортните комплекси, но още нищо не съм решила.

# 446
  • Мнения: 888
Басейните са два, голям, по-хладен, кръгъл, става само за плуване в малки кръгчета и по-малък и много горещ, за киснене и релакс.

# 447
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 526
Басейните са два, голям, по-хладен, кръгъл, става само за плуване в малки кръгчета и по-малък и много горещ, за киснене и релакс.
Благодаря! А големият басейн горе-долу колко градуса е?

# 448
  • Мнения: 888
Ами сигурно е 5,6 градуса по-хладен от топлия, с приятна температура е. Не е като в Рамада, ледена вода и зиме и лете, уж 27 градуса...
27, 28, може би...една мацка води занимания по водна гимнастика вечер, отделно от едната страна има водни легла с дюзи, може и да се плува, но не е като плувен басейн с коридори и прочие.Повечето са в малкия, че е като минерален, такава гореща вода в София няма никъде.
Eто го, големия  https://dama.bg/uploaded/img/2_25.jpg

# 449
  • София
  • Мнения: 9 870
Къде има топъл "басейн" в който само да се киснеш (неплувец) + сауна/парна баня под 70градуса в София? Такъв миниатюрен съм посещавал в Пулс (имаше и хидроструи).

Общи условия

Активация на акаунт