МултиСпорт карта?

  • 258 050
  • 951
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1
Здравейте,

От известно време се запалих да тренирам в един фитнес до нас, но за съжаление ми излиза адски скъпо тренировка с треньор. А в същото време фитнесът работи и с двата вида карти - Содеко и Мултиспорт. Ще бъда много много много благодарна, ако някой има опция да ми помогне с издаването на такава Simple Smile

# 331
  • Мнения: 5 234
Картата едва ли покрива плащането за треньор.

# 332
  • София
  • Мнения: 1 489
Не го покрива.

# 333
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Аз тренирам в 2 зали ,в зависимост дали работя или почивам .В едната зала съм с инструктор за който си плащам

# 334
  • София
  • Мнения: 1 082
Според мен е хубаво собствениците на фитнеси и басейни да отделят хората, които идват с такива карти от хората, които си плащат по ценоразпис.
Не искам да обиждам никого, но на мен не ми е приятно да вляза в един басейн с когото и да е. За фитнеса може би е друго.
Скоро направих забележка на една жена, да се изкъпе преди да влезе в басейна, тя за малко не ме наби. Действието се развиваше на стълбичките на басейна, а тя обясни, че тъкмо отивала към душовете.
Пак във Виктория спа в Рамада.

# 335
  • Мнения: 3 157
Т.е.,хората,използващи карти на Мулти Спорт са по-мизерни от другите ли?И не заслужават да влязат в един басейн с теб,защото ползват намаление от цената?
Помисли от друга гледна точка-карта за намаление си вадят хора,които спортуват редовно,съответно се къпят по-често от теб:)

# 336
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз също си плащам картата и за мен няма разлика във хората. Мизерници и мърлячи има масово и сред всякакви групи хора, за мен такива изказвания говорят за интелигентността на човек.

# 337
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Аз само не мога да проумея , какъв е проблема , че някой е с Мултиспорт , а другите не били ? За какво разделение говориш ? Ти добре ли си? И в давата случая хората си плащат и имат избор и в двата случая къде да посещават обекти !  Ако някой има претенции то трябва да се коментират с управата на въпросния обект ! Щом са решили да приемат и Мултиспорт , значи имат нещо предвид .
Ама такива определения за мизерници , айде моля ти се ..... хората са различни навсякъде може да се случи .

# 338
  • Мнения: 888
Стана забавно.
Под секрет, водата в басейна в Рамада не е сменяна от няколко години, за каква чистота въобще говорим Wink
Миналата година от там хванах конюнктивит, окото ми една седмица беше огнено червено. Не знам дали от кърпата им или от водата. Мястото си е клоака.
Тази година не съм ходил, но като чета няма подобрения.

# 339
  • Мнения: 5 234
Хаха, значи хората с карти не плащат, че и са мизерници. Дообре.

# 340
  • Мнения: 251
Не знам дали сменят водата, но за 2 години нищо не съм "хванала" Grinning

# 341
  • Мнения: 278
Здравейте,
Някой използва ли карта мултиспорт кидс, която е за деца? Каква е цената ориентировъчно?

# 342
  • Мнения: 47 981
При нас беше 30на лева, около наполовина от нормалното. Но! Важи за малко обекти, може би само за солна стая си струва. За плуване е на малко места и без треньор и т.н. Може би и капоейра

# 343
  • SF
  • Мнения: 21 167
Според мен е хубаво собствениците на фитнеси и басейни да отделят хората, които идват с такива карти от хората, които си плащат по ценоразпис.
Не искам да обиждам никого, но на мен не ми е приятно да вляза в един басейн с когото и да е. За фитнеса може би е друго.
Скоро направих забележка на една жена, да се изкъпе преди да влезе в басейна, тя за малко не ме наби. Действието се развиваше на стълбичките на басейна, а тя обясни, че тъкмо отивала към душовете.
Пак във Виктория спа в Рамада.



Ти пък намери какво да напишеш в темата за Мултиспорт картата.

# 344
  • София
  • Мнения: 1 489
Здравейте,
Някой използва ли карта мултиспорт кидс, която е за деца? Каква е цената ориентировъчно?
И при нас е 30 лева. Защо да има ограничение в обектите? Не важи ли навсякъде, където важи мултиспорт?

Общи условия

Активация на акаунт