МултиСпорт карта?

  • 257 798
  • 951
  •   1
Отговори
# 360
  • Варна
  • Мнения: 521
И аз от другия месец съм с такава карта.За съжаление цената при нас е 60 лв,защото много малко колеги искат да я ползват.От Варна съм ,така че сега ще разучавам местата ,на който мога да ходя.
И аз съм от Варна Simple Smile Ходя в залата в Мол Варна , в новата Максифит и на солна стая в Димят

Аз съм ходила къде ли не,ама новия Максифит най-много ми харесва ( много готин и много занимания Simple Smile

# 361
  • Варна
  • Мнения: 1 742
И аз от другия месец съм с такава карта.За съжаление цената при нас е 60 лв,защото много малко колеги искат да я ползват.От Варна съм ,така че сега ще разучавам местата ,на който мога да ходя.
И аз съм от Варна Simple Smile Ходя в залата в Мол Варна , в новата Максифит и на солна стая в Димят

Аз съм ходила къде ли не,ама новия Максифит най-много ми харесва ( много готин и много занимания Simple Smile

# 362
  • Варна
  • Мнения: 1 742
И аз от другия месец съм с такава карта.За съжаление цената при нас е 60 лв,защото много малко колеги искат да я ползват.От Варна съм ,така че сега ще разучавам местата ,на който мога да ходя.
И аз съм от Варна Simple Smile Ходя в залата в Мол Варна , в новата Максифит и на солна стая в Димят

Аз съм ходила къде ли не,ама новия Максифит най-много ми харесва ( много готин и много занимания Simple Smile
Аааа. Аз в Максифит ходя защото ми е най - близо до вкъщи , иначе не бих се засилила натам . За фитнес не ми е най - функционалната зала , малко са утредите , а клиентите много . Но виж за груповите неща да .... ама аз с моя работен график не мога а се впиша на нищо такова .....
Иначе в тая зала ми харесват съблекалнята , банята , правено всичко с мисъл и за удобство на хората .

# 363
  • Мнения: 64
Здравейте! Имах карта Мултиспорт и доста си я ползвах, но останах без работа и сега, когато имам най - много свободно време да си я ползвам, аз нямам. Дали някой би се съгласил да ми помогне да се сдобия с карта - мисля да пробвам Содексо, че посещавам няколко места, където приемат само тях, но ако не се намери и с Мултиспорт ще ми е ОК. Ще си платя според условията на фирамата разбира се Simple Smile

# 364
  • Мнения: 109
Здравейте, търся срещу заплащане карта мултиспорт. Моля който има такава възможност да ми пише на dorakoteva@abv.bg
Поздрави!

# 365
  • Мнения: 110
Здравейте Simple Smile Живея в София и си търся място за групуви тренировки като степ айробика, кангу-джъмпс и т.н. по центъра, където да работят с Мултиспорт картите. Някакви препоръки?

# 366
  • София
  • Мнения: 1 489
Центърът на София е много обширен. Освен това Мултиспорт имат сайт с карта на всичките им обекти.

# 367
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Здравейте Simple Smile Живея в София и си търся място за групуви тренировки като степ айробика, кангу-джъмпс и т.н. по центъра, където да работят с Мултиспорт картите. Някакви препоръки?

Play sport на бул. Черни връх.

# 368
  • Sofiq
  • Мнения: 19
Здравейте, някой може ли да помогне с издаването на мултиспорт карта за предружител?

# 369
  • Мнения: 36
А може ли да се извади такава карта на физическо лице, без да минава през фирма?

# 370
  • София
  • Мнения: 6 010
Звъннете и попитайте.

# 371
  • Мнения: 36
Къде трябва да звънна, за да попитам?

# 372
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Не може

# 373
  • София
  • Мнения: 6 010
Бенефит Системс е фирмата, която издава картите Мултиспорт.

# 374
  • Мнения: 36
Благодаря за бързите реакции!

Общи условия

Активация на акаунт