По пътя на Керем Бюрсин в очакване на: "Този град ще дойде след теб"/Тема 29

  • 50 934
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 922





Скрит текст:
Керем Бюрсин е роден на 4 юни 1987 година в Истанбул. Висок е 1,79 м. В Турция е известен с ролята си на Керем Сайер в сериала "В очакване на слънцето".
Когато е на 10 месеца семейството му се мести в Единбург. До 13-годишната му възраст живеят в различни страни, тъй като баща му е инженер в международна петролна компания. През 1999 година се местят в САЩ и се установяват в Тексас. Там той се влюбва в театъра. Завършва образованието си по "Маркетинг и реклама" в Емерсон Колидж в Бостън. Керем започва актьорската си кариера в Лос Анджелис, като междувременно се труди на различни работни места. Открит е за киното от спечелилия Оскар продуцент Роджър Корман и участва във филмите "Sharktopus" и "Дворецът на прокълнатите". Учи актьорско майсторство при Каролин Пикман и Ерик Морис. Бюрсин владее отлично английски език и френски език - средно ниво. В гимназията се интересува от музика и свири на бас китара в група. Любител е на конната езда, силовите спортове, футбол, тенис, баскетбол и най-много лакрос. Любимият му актьор е Даниъл Дей Луис! Когато идва в Турция на сватбата на свой близък се среща случайно с Гайе Сьокмен и се записва в нейната агенция. Не след дълго е избран за първата си роля в сериал.



Harold's Fall
Mariner
The Music Man
Fiddler on The Roof
All out


Rozar Man/Macalester - 2006 г. - късометражен филм
Thursday/Grauss - 2006 г. - късометражен филм
Strawberry Melancholy - 2007 г. - независим филм
The Architect/Craig - 2007 г. - късометражен филм
Killian/Lennox - 2008 г. - късометражен филм
Wendigo/Andy - 2010 г. - независим филм
Sharktopus/Andy Flynn - 2010 г. - кино филм
Palace of the Damned/Adam - 2013 г. - кино филм
Unutursam Fisilda/Erhan - 2014 г. - кино филм


















El Polo Loco/Tequila Shoot - 2010 г.
Line/Sen Line Indir - 2013 г
Lipton/Sans Opucugu - 2014 г.
Turkcell - 2014 г.
Mavi - 2015 г.





Tüm Amerika Liseler Arasý Tiyatro - En Yyi Erkek Oyuncu
Evvy Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/The Architect-Craig - 2008 г.
Ege Üniversitesi Medya buluşması - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Dilek Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
20.Altin Objektif Ödülleri - En iyi Umut Vadeden Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
Kristal fare Medya Ödülleri - En iyi Erkek Oyuncu/Günesi Beklerken-Kerem Sayer - 2014 г.
AYAKLI GAZETE 5.TV YILDIZLARI - En iyi genclik dizisi erkek oyuncu - 2014 г.
GQ Turkey - Rising Star Man of the Year - 2014 г.
14. Yılın Yıldızları Ödülleri - En İyi Erkek Sinema Oyuncusu/Unutursam Fisilda
22. İTÜ Başarı Ödülleri - En Başarılı Erkek Oyuncu/Unutursam Fisilda
GSÜ EN Ödülleri 2014 yılının EN İyi Dizi/Sinema Erkek Oyuncusu / Şeref Meselesi - Yiğit Kılıç (2015)








# 1
  • Мнения: X
Новата тема пусната, да пусна на всички прегръдки ви и тук ... Hug

# 2
  • Мнения: 4 830
Хайде и аз в новата тема.. wavey wavey wavey

ДидиHug Heart Eyes миличка, благодаря ти за новата тема! Да си ни жива и здрава!
Нека в най-скоро време да коментираме в нея новия сериал на Керемчи..
Чичеци за теб Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Изгледах клипа, който сте направили с Габи Hug Heart Eyes Поздравления! Страхотно се е получило.. Peace Peace Peace Peace

За вас двете с много любов Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





За партньорка, мисля, че наистина ще бъде някоя нонейм.. Така пише и в този сайт.. От продуцентската къща са били твърдо решени да намерят някоя неизвестна партняорка за керем.. Peace Peace

http://sivridilli.com/haber/kerem-bursinin-rol-arkadasi-kim-olacak/50038/

За партньорката във филма нищо не мога да кажа. Нямам поглед върху играта на Езги Еюбоглу.. като визия ми харесва, но нищо не съм гледала с нея..

# 3
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

ДидиHug мерси за новата тема.  bouquet Хаирлия да ни е. Praynig Praynig Praynig

Габи, Лили, bouquet bouquet



Успешна нова седмица! bouquet

# 4
  • Мнения: 8 922


Керем е приел участие в програмата на Онур на 13 октомври от 16 ч в унирвеситет Билги  Peace

# 5
  • Мнения: 8 922


Онурката се хвалеше,че всичките места бързо се заели....чакам с нетърпение да го видя как ще се мазни само да не направи интервю като ония на Серенай за Мави уж за Байрама той не спря да пита за Керем  Joy Joy Joy Joy

А това е тренда от вчера сумати хора писаха на Керем какво ли не този път не питах нищо и аз не знам защо  Laughing Hug


# 6
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Диди, bouquet Интересно ще ми е да гледам после, но предпочитам да го разпитва за сериала и филма. Praynig Praynig Praynig Дали ще го качат някъде предаването? newsm78



Хаха, с какъвто се събереш, такъв ставаш. Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Хубав ден! bouquet

# 7
  • Мнения: 8 922
Привеет! Hug Hug Hug
Снеже ще го качат някъде иначе май по перископа на живо го даваха и аз не помня тогава не гледах на Серенай защото бях навънка по ангажимент,но сигурно ще го качат някъде поне някакви откъси
Сега до колко разбрах из туит даже и видях снимка май Дамла ще партнира на Керем защото е последвала Чааръ Вила Лостовалъ тя ли нейната мениджърка ли едва ли са се последвали за да си увеличат последователите нали тъй? А Чааръ ще е нашата режисьорка ама Бирсен беше твърдо за Дамла хмм като ,че ли още тогава знаеше нещо хиената мръсна  Joy Joy Joy

# 8
  • Мнения: 8 922


Голяма липса на нашето момче просто му е време вече да се връща наистина му е време  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 8 400
Добро утро! Hug Hug Hug

Дидко,  Hug  bouquet За ролята исках Хазал, ама Дамла все пак е по-добре от Ойкюто. ooooh!

За филма ставало въпрос - партньорката тук е ясна - Езги Е. Търсели подходящо място и тогава снимките ще започнат. Ако не го намерили до зимата, снимките ще се отложат за догодина. Peace





Скрит текст:
Снова говорится о том, что партнером нашего Керема будет Эзги)
Итак, съемки начнутся, когда найдется место(заведение), если это дело затянется до зимы, то проект перенесут на следующий год.

Хубав ден! bouquet

Последна редакция: чт, 13 окт 2016, 16:12 от ·٠•Snejka•٠·

# 10
  • Мнения: 8 922
 Hug Hug Hug Hug



Дошъл е след малко започват  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 8 922
От тук може да се гледа ще се опитам да гледам ама ако ми засича ще се откажа  Peace Hug Hug

https://www.periscope.tv/w/as4pSzFheWpWTkdhQU5qcHJ8MUJkeFlkYVpvb … CpAWBKF84HvIpn85N

# 12
  • Мнения: 8 922


Керем май говорил за началото на кариерата си дошъл е с майка си  Hug
Оф нищо не му разбирам на тоя Перископ ще гледам това което пускат и ще правя резюме на това което чуя щото е толкова тихо,че на макс звук едва долавям звуци  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 13
# 14
  • Мнения: 8 922


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Онур:Външния вид е много важен вие как се грижите затова?
Керем:За съжаление има такова нещо,но аз наистина не съм красив/хубав...

Общи условия

Активация на акаунт