Мнение за името Деймън за момче и Ребека за момиче

  • 11 638
  • 129
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Какво мислите за тези имена за момченце Деймън - Деми на галено а пък за момиче Ребека - Беки на галено?

# 1
  • Мнения: 410
честно казано , аз съм привърженик на БГ имена , Деймън ми звучи като демон.
А защо си се насочила към такива ? Не живеете в БГ ?

# 2
  • София
  • Мнения: 28 440
Ако действието не се развива в България и ще имат съответстваща фамилия – стават, иначе са като на свинче звънче.

# 3
  • Мнения: 3
Защото някак си бг-тата са ми вече изтъркани нещо ми се иска да е по интересно .. различно .. в класа му да няма след време още 4 с такива имена Simple Smile В Бг си живеем

Деймън Кирилов или Ребека Кирилова мисля че допада нз отстрани

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 21:01 от AnMary

# 4
  • Мнения: 410
Защото някак си бг-тата са ми вече изтъркани нещо ми се иска да е по интересно .. различно .. в класа му да няма след време още 4 с такива имена Simple Smile В Бг си живеем

 на мен не ми седи Деймън Кирилов (съдейки по твоята фамилия )

# 5
  • Мнения: 46 484
Ако става дума за баща българин - не ми допадат. Комбинацията с презиме и фамилия е комично.
Има достатъчно международни имена, които не са типично български, но ще си паснат.

# 6
  • София
  • Мнения: 28 440
Деймън Кирилов или Ребека Кирилова мисля че допада нз отстрани

Звучи ми много зле.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 465
Много ми харесват имената, но и на мен ми звучат смешно за България.

# 8
  • Мнения: 7 325
Деймън Кирилов или Ребека Кирилова мисля че допада нз отстрани

Познавам няколко Ребеки. Едната ми е кандидатснаха. Харесвам името, но не ми седи добре Ребека Кирилова, Иванова, Петрова, ..... Комбинацията чуждо име и българска фамилия не ми допада.
Ти обаче можеш да си кръстиш децата така както ти харесва.

# 9
  • Мнения: 5 259
Ребека звучи нормално, може би защото познавам дете с това име и съм свикнала. Тя има братче Дамян Simple Smile Доста по-добре от Деймън Simple Smile

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Беки ми звучи като име на куче.

# 11
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Пълен абсурд от към предложените имена.

# 12
  • София
  • Мнения: 902
Това ми звучи като нещо разказано от колежка - "Лято, деца се гонят навън, иззад ъгъла изскача момиченце, баба му след него, викайки "Пиньелъпи, Пиньелъпи, ела тука!". И си представих "Деймън ...", хайде Ребеката по - става като библейско име.
Иначе - по темата - имената заедно с българско презиме и фамилия не ми харесват и ми навяват асоциации за превзетост и неудачно оригиналничене.

# 13
  • Мнения: 5 259
Аз чух един баща да вика "Мьеланье, бърже да идваш, че си тръгваме"  Joy

# 14
  • Мнения: 13 526
Аз чух един баща да вика "Мьеланье, бърже да идваш, че си тръгваме"  Joy
Как ли се казва детето?
Извинете за спама, но не се сдържа.

Общи условия

Активация на акаунт