Колко пъти...

  • 1 482
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 489
На 3D изобщо не са ме гледали,а на обикновен три пъти.Това от първата ми бременност.

# 16
  • Мнения: 2 381
И мен не са ме гледали.. а и 3D не се поема от здравната каса..
Та колкото пъти си платиш - толкова ще те гледат  Wink
Peace

# 17
  • Мнения: 577
мен също не са ме гледали въобще
няма проблем и да не те гледат Peace

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
До сега 1 път на обикновен и 1 път пътувах специално до София за 3Д да си видя всичко с бебчо дали е наред пък и еи така от любопитство  Flutter

# 19
Благодаря ви майчета за отговорите. newsm10Ако може някой да заключи  темата ще съм много благодарна  newsm03

# 20
  • Мнения: 268
 Мен ме гледаха веднъж. Казаха, че с бебчо всичко е наред, всичко си има и се развива добре и че няма нужда да ходя повече.

# 21
  • Мнения: 8 505
Не са ме гледали на 3D.

# 22
  • Мнения: 992
аз се бях записала на жк в болницата в която раждах и там ме гледаха всеки месец на обикновен ехограф и 2 пъти на 3д но ти си влизаше към цената но мисля че и един път е достатъчен успех и леко бременеене

# 23
  • Мнения: 7 186
Ми мен на 3Д не са ме гледали Thinking

И мен, само на обикновен. Ако всичко е наред не е задължително. Peace

# 24
  • Мнения: 3 042
Ми мен на 3Д не са ме гледали Thinking

И мен.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 271
Изобщо не са ме гледали на 3D...........

# 26
  • Мнения: 388
И мен не са ме гледали на 3Д,нито с първата ми бременност,нито сега.

# 27
# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Два пъти ме гледаха,единия път беше на 4D,но само защото си платих.Иначе не се поема от здравната каса,то всъщност от нея се поемат само два прегледа на обикновен ехограф.Веднъж за остановяване на бременноста и веднъж в 9-тия да видят дали се е обърнало бебето.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 820
И аз не съм ходила на такъв преглед.В началото влизаше в плановете ми,но след като направих и други изследвания и чух цифрата за прегледа/70 лв/почти се отказах а и лекаря ми каза че не е необходимо.

Общи условия

Активация на акаунт