Самоделни бижута 5

  • 101 389
  • 279
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 620
Kenga, сигурна ли си, че само от два месеца се занимаваш с тези красоти?  bouquet
Много, много ми харесват всичките бижута.
От клипчета ли гледаш как се изработват? Ако може да дадеш линкове. Ще се пробвам и аз май.  Grinning
Още едно въпросче от къде купуваш материалите?  Hug

# 106
  • Мнения: 6 936
Според мен също се справяш много, много добре като за начинаещ.
На мен ми е интересно тази тел не се ли "наранява" при работа и с каква дебелина е, по магазините сякаш съм виждала само от по-тънката.

# 107
  • Мнения: 285
Kenga, сигурна ли си, че само от два месеца се занимаваш с тези красоти?  bouquet
Много, много ми харесват всичките бижута.
От клипчета ли гледаш как се изработват? Ако може да дадеш линкове. Ще се пробвам и аз май.  Grinning
Още едно въпросче от къде купуваш материалите?  Hug

Вече стават три месеца Simple Smile
Гледам клипчета, модели из нета и чета. Веднага щом се добера до настолният компютър ще пусна и няколко линка  Wink
А, материали има на много места, но най-изгодно за момента си ги купувам от едно магазинче на бул. Мадрит. Някъде на Илиянци също имало, но не ми е останало време, за да се разходя и до там.

Според мен също се справяш много, много добре като за начинаещ.
На мен ми е интересно тази тел не се ли "наранява" при работа и с каква дебелина е, по магазините сякаш съм виждала само от по-тънката.

Докато се обработва трябва да се внимава. Клещите я нараняват лесно. Поради тази причина ползвам предимно пръстите си. Болят ме после, но така пък до минимум свеждам дефектите Wink
Има различни дебелини, но е нужно търсене. Най-често срещам дебела и тънка тел. По-рядко средна дебелина.

# 108
  • Мнения: 6 936
Аз и сега разтърсих из няколко сайта и срещнах само 1мм, а твоята ми изглежда по-дебела.

# 109
  • Мнения: 285
Имам от 0,2, 0.1, 0.06 и 0,04 но това е ориентировъчно. Различните партиди имат дребна разлика в дебелината. Открих го чрез мънистата.

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Аз работя с бижутерска тел повече от 5 години, но ползвам само посребрена и позлатена.Дебелина 0,4 за пръстени и висулки, 0,5-0,6 за гривни , за да стоят стегнати.

Тази шнола е правена с дебелина 0,4 .

# 111
  • Мнения: 6 936
Благодаря за разяснението Wink

# 112
  • София
  • Мнения: 620
Kenga, къде по-точно е магазинчето на Мадрид? Аз си пазарувам само от М арт, но бих искала да отида и до там.
Горгона, красота!  bouquet

# 113
  • Мнения: 285
Kenga, къде по-точно е магазинчето на Мадрид? Аз си пазарувам само от М арт, но бих искала да отида и до там.
Горгона, красота!  bouquet

Намира се срещу театър 199 (дано не му бъркам името), малко преди Фантастико, ако идваш в посока от кръстовището. Има табела Hoby...нещо си. Малко е и не е толкова заредено като М арт, но на мен ми е удобно. Получават тел в малки количества и бързо свършва, но от там се сдобих с различни дебелини.

# 114
  • Мнения: 285
Тятърът на Мадрид е "Малък градски театър зад канала" Blush

Ето и едно пръстенче Simple Smile



# 115
  • Мнения: 2
Здравейте, очарована съм от красотите, които правите. Аз също изработвам бижута в свободното си време. Занимавам се с това "хоби" от около 4 години и много се забавлявам. Ето и няколко от последните ми творби.





# 116
  • Мнения: 20 154
Скрит текст:
Здравейте, очарована съм от красотите, които правите. Аз също изработвам бижута в свободното си време. Занимавам се с това "хоби" от около 4 години и много се забавлявам. Ето и няколко от последните ми творби.
Много ми хареса Simple Smile

# 117
  • Мнения: 2
Много благодаря Heart Eyes
Правя ги със "Сваровски" кристали.
Но за първи път публикувам тук. Blush

# 118
  • Мнения: 285


Медальонче "Сърчице"

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
KENGA, Много са ти хубави нещата!
Изтрий си обаче линка към страницата, безплатна реклама във форума е забранена.

От мен една гривна от кожа, тюл и разни дреболии.

Общи условия

Активация на акаунт