Какво правят жените в менопауза, когато ... 6

  • 156 426
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 136
С Гугъл преводите са безумни, защо не ми обясниш ти?

# 16
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
С Гугъл преводите са безумни, защо не ми обясниш ти?
диетолозите, смятат,че употребата на продукти без глутен,за хора ,които не страдат от цьокалия, провокират рискове за здравето и лишават организма от равновесие между калории и мазнини (особено в педиатрична възраст).
При здрав организъм не употребата на  продукти съдържащи глутен довежда до незачитане на подобни продукти в бъдеще ,защото организмът ги категоризира в групата на вредни продукти и не ги асимилира.
Преводът не е буквален а и в предния пост цитиран  само част от статията.
П. С. Не употребата на безглутенови храни не води до отслабване  Party
Скрит текст:
Понякога се питам, кой ме кара да отварям очите на околните newsm78
Естествено,вие може да се лишите от този вид храна. Изборът си е ваш.

# 17
  • Мнения: 20 136
Понякога се питам, кой ме кара да отварям очите на околните newsm78
Не зная защо мислиш, че отваряш очите на хората, с някакво цитатче, от някъде си.  Laughing
Нищо лично, не ми отговаряй да не спамим излишно.  Peace

# 18
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Понякога се питам, кой ме кара да отварям очите на околните newsm78
Не зная защо мислиш, че отваряш очите на хората, с някакво цитатче, от някъде си.  Laughing
Нищо лично, не ми отговаряй да не спамим излишно.  Peace
bouquet
От таблет не винаги успявам да копирам някой линкове . Нямам време и Интернет непрекъснато и не мога да пиша дълги постове. Отговорих ти най-любезно на въпроса и се опитах да бъда полезна.
Употребата на умалителни думи, като"цитатче" например,е меко казано неуважително. Но това изказване говори повече да теб.
Върнах се да до пиша поста си,защото сме тук във форума с цел да споделяме и помагаме.
Дай ми някое цитатче,  с което да обосновеш твоята теза. Ще ми е интересно. Аз преди да направя търсене в нета по въпроса,"случайно" дочух в едно здравословно предаване изказването на медицинско лице,професор в незнамсикоймедицински иктитут върху проблема за употребата на безглутенови продукти от здрави хора.
Пак повтарям, изборът е личен.

Последна редакция: ср, 19 окт 2016, 13:22 от danilu

# 19
  • Другата България
  • Мнения: 37 133
Ще следя и тази тема с интерес. Peace

# 20
  • Мнения: 20 136
Дай ми някое цитатче,  с което да обосновеш твоята теза. Ще ми е интересно.
Къде видя моята теза, аз мнение по въпроса не съм изказвала?  Rolling Eyes
Ти изказваш теза, и аз те помолих да ми обясниш по подробно, ти ми сложи някакъв цитат на английски и толкова, нещо съвсем неубедително, че и почваш да ме нападаш.
Спирам по темата, явно не желаеш да се обосновеш по сериозно.
Както казах, нямам намерение повече да спамя тук, разговора с теб явно е безмислен.

Последна редакция: ср, 19 окт 2016, 16:21 от Lemy

# 21
  • Мнения: X
Глутенът само подобрява вкуса и вида на храните според мен, нищо супер полезно и незаменимо няма в него и липсата му не би трябвало да причинява проблеми.

 danilu , може ли да посочиш източник на този цитат и на тези мнения за опасността от безглутеновото хранене, моля, благодаря Simple Smile

# 22
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
www.tuttogreen.it /оттам е цитатът. Не е английски. Lemy, не съм те нападала.  Отговорих на питането ти по моето мнение за вредата от употребата та безглутенови храни върху здрави хора.

http://www.melarossa.it/nutrizione/cibo-salute/dieta-senza-gluti … n-sei-allergico//диета-без-глутен-не-ако-не-сте-алергични
Моля модератор да изтрие всичките ви постове тук. bouquetБлагодаря  Hug

# 23
  • Мнения: 4 302
Момичета, аз ще напусна темата, защото ден, след като писах в темата, ми дойде цикъл. То на късмет ще да е било. После правих хормонални изследвания и след регулиране на щитовидната жлеза, това е повлияло и на половите хормони, че в момента направо по учебник са.
Късмет на всички и леко справяне с неудобствата, съпътстващи промените!

# 24
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте на всички радвам се, че открих темата ви тк ще ми е полезна bouquet
Накратко от няколко години сэм на ХЗТ и вече честно казано имам чувството, че не ми и действа така, освен, че ми идва като по часовник МЦ. Обаче тазимни нервност и избухливост  #2gunfire на моменти щом сама не се понасям! А по цял ден, съм с две очарователни девойки, които с нищо, не са заслужили, моето, отвратително държание. Добре,  че е чат-пат, обаче и най-малкото нещо може да ме накара набързо да запаля 'тротинетката' Joy
Чета, че и при други е познато, 'явление', кажете как се справяте?
НАДЯВАМ се, че не съм се натресла и досадила  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 2 521
Кокона ти какво пиеш? Аз 2 месец климонорм.

# 26
  • UK
  • Мнения: 5 999
Фемостон приемам аз

# 27
  • Мнения: 727
Преди няколко дена с мен се свърза една рускиня , която работи със фирмата JUNESSE , те продават разни подмладяващи продукти . Не знаех какво да я питам тъй като бръчките са ми най-малкият проблем ...Сега се сетих да я питам за нещо против ранна менопауза ...
Като ми отговори ще ви пиша

# 28
  • София
  • Мнения: 736
Здравейте на всички радвам се, че открих темата ви тк ще ми е полезна bouquet
Накратко от няколко години сэм на ХЗТ и вече честно казано имам чувството, че не ми и действа така, освен, че ми идва като по часовник МЦ. Обаче тазимни нервност и избухливост  #2gunfire на моменти щом сама не се понасям! А по цял ден, съм с две очарователни девойки, които с нищо, не са заслужили, моето, отвратително държание. Добре,  че е чат-пат, обаче и най-малкото нещо може да ме накара набързо да запаля 'тротинетката' Joy
Чета, че и при други е познато, 'явление', кажете как се справяте?
НАДЯВАМ се, че не съм се натресла и досадила  bouquet
И аз бях много раздразнителна. Мен прогестеронът ми помогна, но щом сте на ХЗТ...опитайте с магнезий. Той отпуска и успокоява, освен това алкализира организма. Приема се вечер, желателно 2ч след хранене. По-добре усвояеми форми са-аспартат,малат, цитрат или някаква хелирана...  До към 1гр. е обичайната доза. Почва се от малка доза 200-300мг. Постепенно увеличавате докато постигнете желаното състояние.  Ако получите разстройство, значи сте достигнали максимума и се връщате назад към предишната доза.

# 29
  • UK
  • Мнения: 5 999
neba благодаря  bouquet не пречи да пробвам незнаех за тези функции на магнезия.

Общи условия

Активация на акаунт