за абитурентите

  • 5 757
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета аз няма да дойда Sad Роси и ти недей да идваш утре. Явно съм лепнала някакъв вирус и съм много зле. Сега можах да стана само да напиша това и пак лягам. Много, много ми е зле Sad Другата седмица ще се разберем как да ви ги дам.

лекувай се и ми се обади като си по-добре  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 2 623
Роси нищо не пишете за акцията - събраха ли се доста неща ? Мен вчера едни съседи ми донесоха 3 плика дрехи. В единия има 2 официални панталона в така модерния сега цвят - уффф как не мога да се сетя как беше. Едно между синьо и зелено - както и да е. Има и 7 чифта дънки Simple Smile Другите неща не ми харесват ама където има нужда.
За другата седмица можем да се разберем нещо Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 39 759
И при мен има дрехи. Аз нал бях карантинна. Ако някой изобщо ме е прочел в майките Simple Smile

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси нищо не пишете за акцията - събраха ли се доста неща ? Мен вчера едни съседи ми донесоха 3 плика дрехи. В единия има 2 официални панталона в така модерния сега цвят - уффф как не мога да се сетя как беше. Едно между синьо и зелено - както и да е. Има и 7 чифта дънки Simple Smile Другите неща не ми харесват ама където има нужда.
За другата седмица можем да се разберем нещо Simple Smile
Юле,ще взема само за абитурентите дрехите.
Другите ще имдадем като завършат училище.Танче, и тези при теб Wink

# 49
  • Мнения: 1 209
ДАМАЯНТИ, не мога да вляза в нашата тема, нещо блокира, затова ти пиша тук.
и аз съм желаеща за среща.  засега успях да сглобя и "предлагам няколко неща :
1.тъмнолилава мини рокля тип потник с висока талия, копр.кадифе
2. шоколадовокафява дълга рокля с една презрамка и отвор под бюста, копр. кадифе
3. 4ерна дълга трико рокля с цепки и презрамки тип сутиен - трябва леко да ги оправя, едната се отка4и.нещо не ми се струва много официална.
4. тъмно розово+4ерно рокля тип потник, дълга от нещо като газ+полиестер, полупрозра4на.
5. лъскава седефена екрю рокля , трико, с гръцко деколте на гърба, дълга. "утрепала" се е за някоа знойна брюнетка с тен.
засега това са тоалетите, в БГ размери май са около 44-46, но вси4ки без 4 са ласти4ни, тъй 4е покриват по4ти 48. 
ще видя и за някакви аксесоари, но най вероятно ще са скромни бижута, аз съм разсипия на обувки и 4анти и не поддържам нали4ност.
ако още има нужда ще се радвам да ги дам Simple Smile едва ли ще се намъкна в тях с тия +25 кила, а и къде ли ще ги нося , на бебешките кафета ?!?! . моля те пусни си скайпа, да доуто4ним после, за не да пълня темата Simple Smile

# 50
  • sofia
  • Мнения: 7 477
понеже в понеделник правим акция за Даниел,моля който има още нещо за абитурентите да го донесе там Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 6 743
Роси, много ми е кофти, но любимото ми свеки ме издъни за вторник.Оабадила се не на мен, а на мъж ми за да каже, че  не може да гледа малкия във вторник - БЯСНА СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще събера обаче в нас каквото има от Люлинските майки и в понеделник ще ги донеса в южния парк.

# 52
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси, много ми е кофти, но любимото ми свеки ме издъни за вторник.Оабадила се не на мен, а на мъж ми за да каже, че  не може да гледа малкия във вторник - БЯСНА СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМ  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще събера обаче в нас каквото има от Люлинските майки и в понеделник ще ги донеса в южния парк.


споко Hugи на мен се е случвало CloseПо-гадно е когато други зависят от теб и не можеш да си позволиш до се дъниш.

Може пък и да си промени програмата свекито ти.
До понеделник  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 493
Майка ми иска да помогне на абитуриентите. Тя е много добра шивачка и може да направи корекции на костюмите, ако се наложи. Само, че иска лично да ги види и да си вземе мерките. Така, че във вторник ще дойдем и двете с вас, естествено ако има място .

# 54
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Майка ми иска да помогне на абитуриентите. Тя е много добра шивачка и може да направи корекции на костюмите, ако се наложи. Само, че иска лично да ги види и да си вземе мерките. Така, че във вторник ще дойдем и двете с вас, естествено ако има място .

да,може,но после отиваме до Радомир ,а не се връщаме веднага в София Wink

# 55
  • sofia
  • Мнения: 7 477
оказа се,че бала на ПУ е края на юни ,а не май както аз си мислех Embarassed Embarassed

Днес момичетата се издокараха в едни много дълги рокли  Simple Smile,оставихме им по два тоалета както и обувки Wink

От момчетата само на три станаха костюмите ,другите са или малки или големи.Ще видим при Дамянти какво има и пак ще ходим да им носим.Имаше и готини  подходящи вратовръзки.
Остават и обувки да им намерим,ще знам номерата до няколко дни.
Още 5-6 костюма ни трябват Sad
Сега е наред Надежда и Трън.За госпожиците има дрехи,за момчета не трябват.

то беше мерене,то беше чудо ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 6 743
При мен има доста панталони и сака.Мисля, че има какво да се подбере и комбинира  Hug
Само трябва да ви ги дам.
А чувалите с бебешките?Да ги пазя при мен ли?

# 57
  • sofia
  • Мнения: 7 477
При мен има доста панталони и сака.Мисля, че има какво да се подбере и комбинира  Hug
Само трябва да ви ги дам.
А чувалите с бебешките?Да ги пазя при мен ли?

за абитурентите при Ефи,а бебешкото newsm78знам ли вече SadПак при Ефи Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
При мен има доста панталони и сака.Мисля, че има какво да се подбере и комбинира  Hug
Само трябва да ви ги дам.
А чувалите с бебешките?Да ги пазя при мен ли?

за абитурентите при Ефи,а бебешкото newsm78знам ли вече SadПак при Ефи Wink
По пронцип може и при мен да стоят - не ми пречат, но предполагам, че при Ефи ти е по-удобно да ги взимаш когато дотрябват  newsm78
Ефи, ние в събота пътуваме за провинцията и може да минем през вас на тръгване - дали ще е удобно???

# 59
  • Мнения: 1 493
Няма проблем, докарайте каквото решиш. Така няма да притесняваме мъжа ти всеки ден, да носи по малко.

Общи условия

Активация на акаунт