за абитурентите

  • 5 753
  • 77
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Идват баловете и сме обещали да помагаме за тоалетите на децата от ПУ в Перник ,у-щето в Надежда и Трън.
Иска ми се да видим какво имаме до момента и какво ще търсим още.

в Трън са две момичета,имаме нещо в предвид ,но ще трябва да се отиде и да кажат дали им харесват и дали им стават WinkВ мен са и нямаме много време Sad

В Надежда още не са дали списък .
Перник положението е следното newsm78

13 деца -4 момичета само,другите момчета Simple SmileРазмерите са както следва
Момичета-3 -44 и 1-42,обувки-37,38,39 и 40...........

Момчета-2-42,1-44,3-46,2-48,2-50.Обувки-3-40,3-41/42,2-43,1-46

Сега,говоря за всичко-чорапи,ризи,вратовръзки,панталони и сака.За момичетата ще е по-сложно,но сме длъжни да опитаме.
Моля ви,нека тук съгласуваме кой какво има и да пише.Ще ги събираме в Ефросина .

Аз имам обувки 37 чисто нови,2 мои костюма -38 и доста елегантни дрехи дадени от САШ за случая.
Децата са претенциозни и ще имаме доста тичане Wink


# 1
  • Мнения: 144
Веднага казвам, че моето костюмче от бала е на линия. 44 размер (българска номерация) - сако и пола, тъмно син. Не е от най-ефирните тоалети, но е в перфектно състояние. Ако мислите, че ще свърши работа на линя е.

# 2
  • Мнения: 2 657
Моми4ете от мен имате обувки 39 номер-един 4ифт Winkможе би имам още едни но не съм сигурна Cryтрябва да погледна Wink
А също така ще ви пратя и моята рокля от бала WinkЩе ви пратя и тази от завършването ми в осми клас.И имам и още една от един друг бал Grinning

Лавендър,можеш да ми пишеш на ли4ни-как,кога и на кой да пратя колет4е Wink

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Веднага казвам, че моето костюмче от бала е на линия. 44 размер (българска номерация) - сако и пола, тъмно син. Не е от най-ефирните тоалети, но е в перфектно състояние. Ако мислите, че ще свърши работа на линя е.

Добре  bouquet

До края ня седмицата ще трябва да сме ги събрали PraynigПредлагам в един ден да се видим и всеки донесе каквото има.

примерно-четвъртък,някъде около НДК newsm78

# 4
  • Мнения: 221
Здравейте,
Бих искала и аз да се включа. За съжаление едва ли съм от габаритите на тези деца  Embarassed особено сега. Преди да скоча толкова много килограми имах 4-5 костюма, но всичките ги дадох / даже не си спомням на кой/ бяха съвсем нови. Сега мога да предложа балната си рокля - дълга, тъмно синьо кадиве с къс ръкав и сив костюм / панталон с дълго до коляното сако/. Но имайте предвид, че и двете са доста големи като размер. Трябва да проверя колко точно. И са и по дълги- ами аз съм 173. Ох ужас!!!!! А за обувки съм 39-40 такаче мога да помогна с някой друг чифт, но ще са от тези, които аз нося. Нямам чисто нови, но всички са запазени. Трябва да ги прегледам.
Как биг могла да се свържа с някой от вас и да видим с какво мога да помогна! Ще прегледам и гардероба на съпруга ми и да видя и нещо за мъжката част. Там пък сме най-малките номера!

# 5
  • Мнения: 2 657
Веднага казвам, че моето костюмче от бала е на линия. 44 размер (българска номерация) - сако и пола, тъмно син. Не е от най-ефирните тоалети, но е в перфектно състояние. Ако мислите, че ще свърши работа на линя е.

Добре  bouquet

До края ня седмицата ще трябва да сме ги събрали PraynigПредлагам в един ден да се видим и всеки донесе каквото има.

примерно-четвъртък,някъде около НДК newsm78

Роси,до кога най-късно мога да пратя колета Wink,4е до 4етвъртък няма да мога да успея със сигърност Sad
От утре ще 4акам директорката на дома в с.Гомотарци да дойде да вземе багажа,4е нямаме къде да го държим,а мъжо е и на работа и с тоя малкия ще ми бъде трудни4ко да отида до майка ми да се разтършувам за 1-2 дни Sad

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Веднага казвам, че моето костюмче от бала е на линия. 44 размер (българска номерация) - сако и пола, тъмно син. Не е от най-ефирните тоалети, но е в перфектно състояние. Ако мислите, че ще свърши работа на линя е.

Добре  bouquet

До края ня седмицата ще трябва да сме ги събрали PraynigПредлагам в един ден да се видим и всеки донесе каквото има.

примерно-четвъртък,някъде около НДК newsm78

Роси,до кога най-късно мога да пратя колета Wink,4е до 4етвъртък няма да мога да успея със сигърност Sad
От утре ще 4акам директорката на дома в с.Гомотарци да дойде да вземе багажа,4е нямаме къде да го държим,а мъжо е и на работа и с тоя малкия ще ми бъде трудни4ко да отида до майка ми да се разтършувам за 1-2 дни Sad

Аз говоря за четвъртък в София Wink
Когато успееш,но да не стане късно,че вече от домовете подпитват.
Като ги съберем ще ги разделим по размери и ще ги носим да ги пробват децата.

Verty,ако нещо не стане или не го харесат ще върнем всичко на вас .Но се надявам да харесат всичко Praynig

# 7
  • Мнения: 2 657
Ок Peace
До две седмици колета ще е при вас Wink


п.п.надявам се,4е ще посъбера още някоя и друга рокля през това време Grinning

# 8
  • Мнения: 1 866
Levender, имам един кадифян костюм в цвят екрю : сако и права, къса пола. 42 номер е. Ако мислиш, че ще свърши работа мога да го пратя в колет още тази седмица.

# 9
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Levender, имам един кадифян костюм в цвят екрю : сако и права, къса пола. 42 номер е. Ако мислиш, че ще свърши работа мога да го пратя в колет още тази седмица.

не виждам 42 размер  newsm78
нека видим дали размера ще е ок и ще ти пиша Wink

# 10
  • Мнения: 221
Ok ще чакам да обявите кога ще се събират дрешките за да се запозная с вас момичета Hug
И дано да се съберат повече неща за да могат да избират децата Heart Eyes

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ok ще чакам да обявите кога ще се събират дрешките за да се запозная с вас момичета Hug
И дано да се съберат повече неща за да могат да избират децата Heart Eyes

иска ми се да е по-скоро,но едва четвъртък или петък реално може да стане.
Ще изчакам Мариетка,Мери ,Гери да се върнат,че май само аз съм с кола тия дни .
На моменти-желание много,възможности малко Sad

Моля ви и за аксесоари да момислим за момичетата,Йоана ме подсети за чанти и бижута.  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
Здравейте и от мен  Hug
Точно щях да пиша на Роси и гледам цяла тема. Връщам се от Плевен и съм взела на мъжа ми от сестрата тоалетите им от сватбата. Тя не е била с рокля, а с копринен костюм цвят екрю и мисля, че ще стане за абитуриетски бал. Мъжкия костюм е от сива коприна. После ще видя номерата, но са за по-нисички и слабички Simple Smile
За срещата мен НДК ме устройва - ще дойдем с Бобо. До тогава ще видя от мен какви официални неща имам и дано ги открия. Ще разпитам и из съседите и дано посъбера повечко  Hug

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте и от мен  Hug
Точно щях да пиша на Роси и гледам цяла тема. Връщам се от Плевен и съм взела на мъжа ми от сестрата тоалетите им от сватбата. Тя не е била с рокля, а с копринен костюм цвят екрю и мисля, че ще стане за абитуриетски бал. Мъжкия костюм е от сива коприна. После ще видя номерата, но са за по-нисички и слабички Simple Smile
За срещата мен НДК ме устройва - ще дойдем с Бобо. До тогава ще видя от мен какви официални неща имам и дано ги открия. Ще разпитам и из съседите и дано посъбера повечко  Hug

ок Юле Hug

# 14
  • Мнения: 221
Бих могла да предложа няколко чанти- това май ми е страст имам поне три, които могат да станат. Е не са от най-официалните, но може и да им харесат.  Имам и разни бижута. А и разни гримове-давам ги веднага и без това не ги ползвам само си мечтая, че някой ден ще се науча Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт