След Великденска седмица 24 - 30.04.2006

  • 3 654
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 430
ДидКа лЮбопИтКаHug Hug колко мъчно ми стана като прочетох, че има възможност да раждаш сама, понеже има вероятност да няма  на кого да оставите Вики!  Hug Hug
Ако бях около вас с удоволствие бих го гледала!  Hug Стискам палци  Praynig все пак да се намери някой!

Благодаря много за предложението  Hug смятам, че няма да имаме проблем, но нека му дойде времето и тогава ще му мислим Wink
Вчера най-накрая се видях с Чочо и малкото Чоченце  Heart Eyes въпреки, че бе лошо времето ходихме на пързалката и децата си поиграха, докато не "замръзнахме"  #Crazy Даже си мислех, че съм го разболяла нашия - ръцете му бяха вкочинясали ooooh! но вечерта го изкъпах в топла водичка и днес нищо му няма - снежко кебекарче в той Wink
Днес сме на рожден ден на едно момченце в махалата и не го водих на ясла...станали сме в 6.30 и се заспивам пред ПС-то  Peace
Да се похваля, че вчера ми дойде подаръка за 30-та годишнина - лаптопче - едно мъничко, сладичко, не смея да го пипна.

Звездичка, мерси за хубавото хубавото пожелание за деня   bouquet

Мамо Б, избрала ли си вече подарък на Гогата или още го мислиш newsm78

Елито как да се върже в къщи, като времето в Бг е хубаво и сигурно постоянно са по разходки и на гости Peace

Целувки Heart Eyes от всички ви, макар и малко студенички (аз изкарах пак зимното яке Tired)

# 61
  • Мнения: 7 430
Ето ги двамата пирати, нашия е голям катерач - чудя се  newsm78 ако останем тук в Канада какви планини ще изкачва  Mr. Green като ги няма никакви

# 62
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
здравейте, мадами!  bouquet

попрочетох ви, поразгледах снимки....мама В, снимките ви са разкош! и на мен ми се приходи към севера Simple Smile

амей ,  заинтригува ме с каланетиката ти. аз навремето още като ученичка се бях запалила и бях започнала уж, ама ентусиазма ми беше кратък.... колко странно за мен Crazy
мисля обаче да се взема малко в руки, че съм се отпуснала като жаба Close
велоергометър имам, ама ме мързи, искам да правя по-малко движения, да не си моря телцето Mr. Green

за плода , дето го е дала Kalida чичко гугъл ми намери инфо, расте на дърво Grinning


изглежда доста апетитно Heart Eyes

# 63
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз да се похваля, че днес  правих коремни преси - ама при мен огледалото е виновно...ама коствено ние сме си виновни, че сме купили дефектно огледало

Звезди4ка, на курса за подготовка за раждането ни казаха 4е правенето на коремни преси е много вредно за жените- води до уринно изпускане(не знам дали то4но така се казва на български). И затова било толкова 4есто срещано явление при големите спортистки.  smile3521
А каланетика и аз едно време правех, ама сега не мога да намеря упражненията  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 7 914
Mama Strumpf , благодаря за съвета Hug !аз още съм самичка, ама се трудим по въпроса... та още ми е разрешено да ги правя !


Скарлет О'Хара ,  от твоите снимки ми се прииска да си събуя дебелите чорапки , да сваля грейката и да хукна по тази зелена пътечка, дето си ни я показала, че и плодче да си хапна...ммм ...  bouquet


ДидКа лЮбопИтКаHug , за планите хич не бери грижа, на мен от снимката ми изглежда че и на мотор ще му е  добре smile3503

# 65
  • Мнения: 6 390
Привет мацки Grinning
Такова чудо като това растение не съм виждала  Crazy Laughing / ама аз и онези шоколади не съм виждала, така че нищо ново  Wink/

Амей
стискам ти палци за да издържиш отначало, после по лесно  Wink
Това ми напомня че трябва тук да си изнамеря нещо, след като бабата на Емката и Емката толкова добре се разбират, и не им трябвам  Wink Grinning

Дидонке,
ужким второто раждане много по лесно било от първото  Wink / може и мит да е  Wink но не ни казвайте обратното майки на повече от едно дете  Wink Grinning/ така че и с Миро или без ще се оправиш раз два  Wink Hug

Бобсън,
ами то нормално, аз хем съм тук а нищо не мога да направя с глезотията  Crazy като се завърнем ще се оправяме  ooooh! Grinning

Днес на площадката едно до 2г. да беше момиченце, първо хвърляше пясък по Емката, ходих 2х да й мия очите от пясъка, майка му ужким беше там  и му говореше, и му забраняваше, ама щом станехме и двете майки от пясъка и онова пак я засипваше цялата по главата, а накрая я замеряше с пясък / инаше в очите, ушите, в косите, в бодито, даже и в памапа имаше пясъци  Crazy Laughing/ .... дотук още добре, ама за финал Емката и Ванеска скачаха върху едно като шахта, и тропаха, и онова въпросното отиде при тях , беше с гръб и не видях друго освен как я щипеше по бузите и Емката яката се рарева, скочихме майките, ами какво да ви кажа, онова гризнало Бадемката малко от веждата и на челото има сега черено и малко надуто следи от зъби  ooooh! Confused Точно си затръгвахме и го видях белезите и отидох с Емката при майката, ама онова и то малко, не говори даже, майка му каза че за пръв път им се случва  Thinking което не ми се вярва, защото онова беше някакво агресивно  Rolling Eyes много се извинява... и аз незнаех какво да кажа ама се чуствах много гадно, незнам как да предпазя даже детето си от някакви извергчета / да ме извинява онази майка, ама ... Twisted Evil/ и сега стомаха ми се е свил за утре  ooooh! за съжаление в нашия квартал е една единственна площадка оградена, да не пикат и акат кучета в пясъчника на воля, и да не бягат по улиците между колите децата / в това отношение си е пълна трагедия/ онова ходи само слятобяд, мисля че ходи на ясла ли градина ли, и там се хапят като  Twisted Evil дори днес на масата където седяхме дойде баща който ни разказваше какъв герой е неговата щтерка, защото едно дете я ухапало в градината, щерката го дебнало 3.дена за да му върне гризенето, и после онова 3.дена не идвало на градина за да му мине раната  ooooh! и бащата се чустваше като супер герой с супер геройчна дъщеря  ooooh! Close направо да полудееш  Twisted Evil мани мани...
В Прага киснеме по градинки и паркове, ама нито съм чула нито съм видяла да се хапят децата Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от нас с Даничка!

Тази сутрин геройски се справихме с моята къдрокоса принцеса с нарязването на седмичната ни папая и пъпеш, които бяха страхотно добре узряли и изглеждаха доста апетитно.
 
...ние с Миро също сме екпериментатори и най-вече той .......ама пусти му мерак да опита Wink
...ЗА раждането - ще гледаме да оставим Вики на някои приятели и Миро да е с мен ...
Дидка, за Мирото незнам, но от мангустийна опитай ти, ще е полезно за бебока. А и на Викито може да хареса, Дана много го хареса/ аз й го добавих към дневният й плодов "елексир"/. Стискам Ти палци да измислите вариант, Миро да бъде до теб в критичният момент. Друго си е любимият да е с теб при появата на бебо. Hug
...вчера ми дойде подаръка за 30-та годишнина - лаптопче - едно мъничко, сладичко, не смея да го пипна...
Дидка, честит Ти лаптоп. Със здраве да си го ползваш. Давай смело- пипни го.  Heart Eyes Каква марка е?
....ако останем тук в Канада какви планини ще изкачва  Mr. Green като ги няма никакви...
Дидка, то ти само кажи че искаш да оставаш в Канадата, а планини бол. Тук при нас са Rockies, но и вие си имате малко над Quebek, така че катерача- Вики няма да скучае. Heart Eyes

...отиивам да правя гимнастика,...
Амей, за какви гимнастики, каланетики, и аеробики се вълнуваш? Нали кърмиш, това е най- добрата гимнастика, ако издържиш 12мес, със сигурност ще си върнеш старите кг. Довери се на пробвалите. Heart Eyes

А относно каланетиката и аеробиката и аз съм им голям фен. Но тук няма каланетика, а е streching, но е същото.

Мамо Б, решили вече какъв ще бъде подаръка за Гогата?

Ели, много съжалявам за това неприятно преживяване на площадката, но Емка- бадемка е герой и ще му мине бързо на детенце, за да се отпусне и на мама сърцето. Дано повече няма такива инциденти. Praynig

... знаеш ли каква търговийка ще спретнем ...
Звездичка, страхотно предприемчива си както винаги. Heart Eyes

....Мъжа ми много обича от време на време да ми казва: А, между другото това е дъщеря ти  ....Не мога да повярвам и това си е ....
Маймунке, страхотен е вашият тати! Peace

....мисля обаче да се взема малко в руки, че съм се отпуснала като жаба Close
...за плода изглежда доста апетитно...
Скарлет, за отпускането си имаш сега причини, а за плода си права- вкусен е!, но колкото да се опита!

Татянка, днес се загуби, явно са се разходили добре с татито и Миленката.

И мама Щтрумпф изчезна днес, но и утре е ден. Peace

Бъдете здрави и много слънце и усмивки ви желая!

# 67
  • Мнения: 7 914
Kalida , помислила си за всички в постинга си , а аз все някой забравям  Embarassed А да знаеш как обичам папая ? Определено я предпочитам пред пъпеша, обаче изглежда от транспорта, кушена от тукашните магазина няма нищо общо с тази от спомените ми!


Eli cz , уф каква неприятна случка  no ! Нали на Емка няма да и остане белегче Praynig, нали? О, горката преставям си как я е боляло! Hug Hug ! А това за гордия баща е направо диващина, дори ми е гадно да го чета   Sick


Пожелавам на всички ни приятен ден!  bouquet Hug  bouquet

# 68
  • Мнения: 1 017
здравейте, момичета  Hug Heart Eyes

Купувах вчера подарък, не знам само как Ще го пратя...купих динозавър (страШен, такива са ни вкусовете, всичко трябва да е страШно, ужасяваЩо. абе изобЩооо... само да няма черепи по дрехите съм се преборила  ooooh!). 2 робота от Бионикъл на Лего, едно сладко малко тюленче, че си го беШе поръчАл, и комплект 3/4 панталони и тениска с маймуна от H&M. мислех и оЩе, нали ми е далече човечЕто и съм се затъжила да му копувам  Crazy, ама реШих, че няма да мога да го изпратя...пък и после трябва да си носи багажа обратно  Crazy

Ели, мноооооого гадно. Аз такава случка оЩе съм нямала, ако не броя мръсната дума, с която наричаха Гого отначАло тук (нали ви разказвах как се похвали на третия ден, че знаел нова думичка, и като ми я каза се облеЩих...после ходих да се "разправям" с учителката, която притеснено ми заяви, че знае, амо то било само едно момиченце, което я употребява...познайте кое: наШата впоследствие най добра приятелка, Ребека  Crazy Laughing)...И аз като теб бих се чуствала, сигурна съм. Ако можеШ да обясниШ на добричката БАдемка, че е по добре да не си играе с него... И да стоиШ наЩрек до нея, ако онова детенце се приближи, да я предпазиШ...newsm78 И аз не знам. Не е хубаво да се месиШ, ама да видиШ това и да стоиШ безучАстен... Confused А за този татко нямам думи. Въпреки, че ако средата го изисква, неговото дете Ще е по оправно от тези, наШите, добрички...А заЩо не пуснеШ темичка в "наШите деца"? Мен все ме е страх да обвиня родители или деца, заЩото не знам утре Гого какво Ще  ми сервира  Rolling Eyes
Ох, сега се сетих: аз в градината съм Щипела, майка ми го казваШе. Аз никакъв спомен нямам, ама учителката и била казала, че ако някой ми вземел играчката и ме ударел, аз не съм се оплаквала, ами съм ходила и съм го Щипала (тайно, ама лоШо  Embarassed)...Оцеляване, какво да правиШ  Heart Eyes

Дидка, страхотни ШуШулки си снимала  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Ще му намериШ планина на малкия принц, не се бой...поне оЩе 10 години каквато и да е планината, Ще му е достатъчно висока  Hug А пък дотогава не се знае къде Ще сте...

О ХАричка, ами заповядайте, хубаво ни е тук, особено сега, като е слънчево и топличко...ВчЕра ходих с колелото до един плаж, седях пак на една пейка. БеШе 19ч вечЕ, а слънцето грееШе като за световно  Grinning Hug

Хайде, почвам да работя.

Приятен ден и от мен   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Добро утро и от мен!
Ели, наистина много неприятна слу4ка!
А като каза за таткото, се сетих за мен като малка. Винаги съм била срамежлива и още в яслата всеки ден майка ми ме е заварвала ощипана, ухапана, изрдаскана... Тогава тя ми каза: като те ударят веднъж- удряй 2 пъти, но това е по-разли4но, защото е при самозащита на момента  Embarassed
Наистина средата е много по-разли4на тук и аз се притеснявам за на лято в БГ.
Приятен ден  Hug Пращайте слънце, 4е е едно такова намръщено тук  Tired

# 70
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всичкии малки и големи Hug Heart Eyes
Дидката, честит ти подарьк   bouquet дьлго и бе3проблемно да си го пол3ваш Hug
Ели, това е направо - не3нам Confused Rolling Eyes грам вь3пиитание май не е останало...и тук си имах една подобна случка #2gunfire....ама шокито не се даде, удариха го и той си вьрна...далеч сьм от мисьлта да го уча на подобни неща, но като го нападат трябва да може поне да се 3ащити Naughty...
Мамо В, страхотнии подарьции си в3ела на Гогата smile3501 smile3521 smile3501

Kalida , помислила си за всички в постинга си , а аз все някой забравям  Embarassed А

ии а3 така Embarassed Embarassed Embarassed

...отиивам да правя гимнастика,...
Амей, за какви гимнастики, каланетики, и аеробики се вълнуваш? Нали кърмиш, това е най- добрата гимнастика, ако издържиш 12мес, със сигурност ще си върнеш старите кг. Довери се на пробвалите. Heart Eyes
благодаря 3а куража  bouquet, Kalida, ама а3 сьм май от те3и дето не отслабват от кьрмене Cry...малкото беше и3ключително на кьрма до 6-тия месец, сега 3 от хранениията са пак кьрма, а а3 не сьм смькнала и грамче ooooh!...а тенденция 3а отбиване няма никаква bowuu
малкото е гладно, после пак  Hug

# 71
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Като стана въпрос за кърмене и хранене, на някой да му се е слу4вало бебето да отказва да се храни с лъжи4ка?
Тони от събота само като я види и запо4ва да върти глава, а като се опитам насила да му дам реве и плюе  ooooh!

# 72
  • Мнения: 7 605
Здравейте мацки,

не смогвам да про4ета вси4ко  Embarassed  Ще ме иzвинете ако пропусна неЩо / някой  Embarassed  Малката в4ера беШе с диария и не съм мръднала от масата zа повиване Wink  Но днес, слава богу, е по добре и наваксва сън. Таzи ноЩ цели 10 4аса не е яла  Shocked  Добре 4е имам кърма zа оЩе 2 бебета, та таzи сутрин наваксвахме  Mr. Green 

При нас най после има новини. Ще се приберем окон4ателно в Германия да живеем  newsm44  Ще си ходим лятото във Франция zа да освободим жилиЩето, а наШите мебели и ли4ни веЩи Ще ги оставим в контейнер на склад. Ще бъдем в Хановер до краят на годината, тук имаме мебелирано жилиЩе, а преz есента Ще си търсим ново жилиЩе край Франкфурт, където Ще живеем, и там Ще се местим около Нова Година. Мъжът ми пак Ще работи по ония проект, свърzан с "бебето му", но само 20%, а преz останалото време Ще продължава да работи по сегаШният му проект. Мноооого съм доволна, zаЩото хем Ще се местим у немско, хем Ще ни помогнат финансово zа преместването, хем Ще сме zаедно тримата до краят на годината, хем мъжът ми Ще работи по неговият проект. Идеално реШение просто  Grinning 

И така, само се вклю4их на бърzо да ви поzдравя и да ви кажа новината, дано после да намеря малко време и спокойствие да се вкл4а пак и да ви 4ета, и да гледам снимките на Мамо Б, много ми е любопитно.

Целувки  Hug

# 73
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Татянски, супер е 4е нещата са се подредили по възможно най-добрия на4ин- и вълкът сит и агнето цяло  Laughing Не бива мъжът ти да си зареже бебето  Wink
Дано Миленка се оправи бързо  Hug
Ама ми е странно , 4е има диария , а е само на кърма. Даваш ли и нещо друго? А може би ти си яла нещо, което тя не е понесла  Thinking

# 74
  • UK
  • Мнения: 1 334
Наскоро и ние имахме период на неядене-като видеше лъжицата и стискаше зъби. Накрая и дадох една лъжица да се храни сама. Много е доволна  Grinning Е и аз помагам с друга лъжица, но тя се прави, че не забелязва  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт