След Великденска седмица 24 - 30.04.2006

  • 3 654
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 465
Добър вечер на всички,

Тедсан, страшна реклама, ама и какво мену предлагат. Разкажи как е минал твоят селски туризъм и къде бяхте? Laughing
Татянката, честита ти сладка бебка!!!! Да ти е жива и здрава!!!! 4470 baloni
Какви лъжици.. хихи  Поло суче лъжицата, но се справяме някак си Crazy
Дидка, ти не се преуморявай, те гостите ще те разберат Wink
Майка, звучи страхотно твоята почивка/лагер/ - аз обожавам такива неща, ама нъц Rolling Eyes
Аз пък пия биричка и ви черпя по една beer beer2

# 91
  • Мнения: 7 914
Добро утро момичета,

ако имате няколко минутки погледнете на какъв линк попаднах:
http://photo-forum.net/joro/index.htm
Аз лично съм възхитена и   smile3501 на фотографа и на този който е оформил страничката!

tedsan утепа рибата с тази смешка rotfImbo smile3521 Ние с мъжа ми се играем от време на време по ICQ - игричките нищо че сме един до друг  Joy


ДидКа лЮбопИтКа , не се преумаряй де, все пак си  preggo и то е най - важното!

Kalida , как ти завиждам за плодовете и временцето... Crazy

maimunka , тя Maika , че трябва да показва и описва лагера е ясно, ама ти както живописно разказваш за вашите хранения, май и от теб ще искаме снимки да се посмеем дружно  smile3503


 Hug  bouquet



# 92
  • Мнения: 1 017
Привет, мили момичЕта  Hug

МАйка, добре си се завърнала  Heart Eyes Hug А снимки???  Whistling Heart Eyes

Тедсан, направо ме разби твоята смеШка  Hug  bouquet(ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка некакви процентовеJoy Joy Joy Ти оЩе ли си в България?

ТАтянка, супер  Heart Eyes Аз си знам, чЕ не трябва да се "тръШкаме" (аз поне си го правя винаги, нека съм и философ по чужди проблеми  Whistling Crazy) , и всичко си се нарежда, ама друго си е като се попритесниШ, нали? После и облекчЕнието е по истинско  Grinning  bouquet Много се радвам, че неЩата се подреждат така, както на теб ти се искаШе, а и май по добре   bouquet  bouquet  bouquet

МАймунка, и аз съм в нетърпение за снимки, тази хубава синеочка да я видим пак, и то в действие   bouquet

Дидка, май не ти честитих новия подарък   bouquet Със здраве да си го ползваШ, да му се радваШ, ама да го сложиШ в една стая с Мировия  комп bouquet Heart Eyes

Аз отивам на дълъг уикенд (понеделник и тук е празник, т.е. не се работи), на вила, с приятели, сауна и надежда, че езерото Ще е размръзено, т.е. Ще се топна в ледени води  Grinning И, отивам да си купя charger за батерии, за да документирам събитието, и да споделя после с вас  Hug

ПреграЩам ви, мили момичЕта...

Оооох, все забравям, ако Дари ни попрочита: пратих ти лично съобЩение, но не знам дали си го получила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...ЗаЩо така, губят ми се лични, а други получавам със закъснение  newsm78 НА вас случвало ли ви се е??

ХАйде, ако имам време по късно, пак Ще си поговорим  Heart Eyes Hug

Ако не, усмихнат и слънчЕв уикенд ви пожелавам   bouquet

# 93
  • Мнения: 7 914
Преди малко забравих да кажа на Pollia    cheers  Hug


mama B много приятен уикенд!
 И ще те чакаме свежа и отпочинала и с много снимки! Hug  bouquet

# 94
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ии а3 да се обадя Flutter
тука фали Confused, ама като и3 федро Mr. Green...
Мамо В, весел дьльг  weekend ии после снимки Hug Heart Eyes
Тедсан, страхотна прика3ка Heart Eyes Peace
Майка, добре сии си дошла  bouquet
Дидката, и а3 го правя то3 номер понякога, но сме в една и сьща стая Whistling Joy
Татянски, браво че са се ра3решили проблемите по най-добриия начин 3а вас Hug Heart Eyes искам сниимки на малката  Миленка, моля Praynig  bouquet
Маймунка, наистиина много опиисателно ра3ка3ваш..а3 и3общо не се приитеснявам, когато малкото и3цапа всиичко...те така ра3у3нават света Grinning мьничетата...
Калида, ми ще почакам още малко Whistling да видим до кога ще го кьрмя, пьк после ще му мисля...и а3 сьм фен на папаята и пьпеша...даже малкото ги папа с мен, а а3 само го чакам да остави нещо...ама  Naughty, всичко омиита 3а секунди...
после пак ще намина....
( сигурно пак 3абравиих някого, но после ще прегледам пак )

# 95
  • Мнения: 5 183
Калида, с риск да се повторя и да стана досадна, ще опиша накратко за какъв лагер става въпрос. Това се организира ежегодно от детската градина на Томи. Децата със семействата си/майки, татковци, каки, батковци, бебета/ си прекарват 4 незабравими дни на едно райско кът4е, наре4ено Camp Bentzon, Kawau Island. Това е остров, до който се стига за около половин 4ас. В залив4ето, където е построена базата, сме само ние и никой друг. Невероятно е. Плажа е плитък. Децата плуват, плацикат се, ловят риба от мост4ето, каякинг ... Сградата е доста голяма, двуетажна. на първия етаж има голяма кухня и столова + зала за игра, ако вали, тоалетни, бани. на втория етаж са спалните. Всяко смейство е в отделна стая.
През деня е луд купон за децата. като отвързани са и се ококорват адски рано сутринта. Едно да тропне на етажа... и вси4ки са скокнали:) Слизат долу направо по пижами и пантофи и питат какво ще се яде и къде ще ходим после. За изхранването се грижим самите ние. даваме дежурства. Аз например миналата година дежурих за едната ве4еря, заедно с още 3 родители. Тогава правихме пилешки шиш4ета за 64 4овека + салата и десерт в едни бая големи тенджери:) Тази година бях дежурна за един обяд, но беше лесно:) него ден имахме екскурзия, та просто аз и още трима мазахме сандви4и за из път за 85 4овека... Голяма веселба е. Половината от снимките са ни на отделна камера, защото аз, като отговорник по фото в градината, снимах и със "служебната" дигитална камера, а тя нещо ми прави "се4ено" и не могат да се свалят снимките /над 100/ на компа  Rolling Eyes Странно. Тези от нашата камера се свалиха, а другите не ще ...  newsm78

# 96
  • Мнения: 5 183
Мама В, хайде весело да си изкараш и после да разказваш!

При нас много активитис, много нещо. Този уикенд Томи е канен на 2 рождени дни. Много се вълнува той от такива събития, сън не спи от радост:)

# 97
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Здравейте, мацки  Grinning
Днес Тони полу4и писмо от Дядо Коледа  newsm44
Уррррааааааааааааааа!
Лек ден на вси4ки!

# 98
  • Мнения: 412

Оооох, все забравям, ако Дари ни попрочита: пратих ти лично съобЩение, но не знам дали си го получила  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes...ЗаЩо така, губят ми се лични, а други получавам със закъснение  newsm78 НА вас случвало ли ви се е??

Mama B просто ми четеш мислите... Hug Hug Hug Не съм получила ЛС, но не съм и чак толкова мнителна, за да си помисля, че не искаш да ми пишеш  Grinning
Пожелавам ти слънчев и приказен уикенд, а ние тук егоистично ще опитаме съберем голяма дружина за игри. Целувки и пак    bouquet  и още цалувки.

# 99
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от нас!

Тук отново е началото на страхотен слънчев ден, които за нас ще бъде изпълнен с много разходки и тичане по детските площадки.

Дидка, от сряда съм те замъчила да кажеш каква марка ти е подаръчето, а ти мълчиш и си му се наслаждаваш сама.

Звездичке, отново страхотно попадение си направила с този сайт. Разкошен е, Георги Величков е голям майстор- фотограф. Така добре се почувствах, Хубава си е нашата България! Heart Eyes

.... да видим до кога ще го кьрмя, пьк после ще му мисля...
Амей, колкото се може по- дълго, така е най- добре за Шоколадчето а и за мама! Heart Eyes И дано утрешният ден Ви е много по- слънчев и топъл от днешният. Peace

....понеделник и тук е празник, т.е. не се работи...
МамоБ, какъв празник е понеделник при вас? Желая ти едно прекрасно и незабравимо преживяване на вилата със сауната и дано да успееш да се топнеш в езерото. Hug И после задължително снимки, вече и charger си купи.

...Калида, с риск да се повторя и да стана досадна, ще опиша накратко за какъв лагер става въпрос.....
Майка, много ти благодаря за обяснението. Но наистина когато се включих към Вашата виртуална компанийка, ти стягаше багажа и изглежда обяснението е било в пред. седмици. Много се радвам за хубавите преживявания с които си заредена и най- вече за Томи, който изобщо не е скучал с толкова игри и забавления. При Вас отново се заформя доста зает weekend. Hug Но Ви желая приятни Рождени Дни с много танци за Томи и усмивки. Heart Eyes

....Днес Тони полу4и писмо от Дядо Коледа... 
Мамо Щтрумпф, казвай подробности за това писмо, само разпали любопитството ми! Hug

Бъдете здрави и много усмивки и слънце Ви желая!

# 100
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Ами, писмото е много красиво, в което Дядо Коледа разказва за красива Лапландия, за светлите нощи, за джуджетата, за разли4ните забавления, които могат да се практикуват там през разли4ните сезони. И завършва с пожелания за една щастлива година  Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 2 959
Мамо Щтрумпф, то ясно за хубавото съдържание, ама защо сега? newsm78 Не е ли малко късно за миналог. Дядо Коледа и малко рано за тазгодишният? Thinking

# 102
  • Мнения: 6 390
Привет мацки  Grinning
Да се отчета набързо  Wink
Майка
 Hug Hug Hug Hug Hug Много ни липсваше с Томито, и този вашия страхотен лагер, да знаеш някоя година ще се вдигнем задружно дадойдем на лагер на този самотен остров  Heart Eyes Wink И сега не се уфлянквай, работи по камерата, че чакаме с голямо нетърпение мноооого снимки  Wink Grinning

Смърфи
супер за писмото  Grinning това до Лапландия ли го беше пускала  newsm78 а защо толкова време, да вземе да пускам август тогава за тази година да стигнат на време  newsm78 / ама аз сериозно/

Маймунке
и с Емката сме всеки с лъжици и кой колко може пъха в нейната уста, но половината е по масата, пода, дрехите / вече я увивам в едно като кърпа че ми писна  ooooh! Laughing/ и така но вече е много по добре от преди  Wink Grinning

Ели, чехите интересуват ли се от хокей? Аз вчера научих, че чешкият отбор е един от най- силните в този спорт. А тук Канадците са луди на тема хокей- тук при нас са "Oilers", а в Монтреал са "Les Allouettes". Татито Ви обажда ли се, домъчня ли му вече за мама и Бадемката?
Това ми  хареса   bouquet Laughing Laughing Laughing
Интересуват се, и още как  Wink Mr. Green тук хокея е спорт номер 1. всички играят и гледат хокей  Crazy Laughing то затова все се борят за медали разни  Wink Grinning
С тати сме нон стоп онлайн връзка  Heart Eyes

Бобсън
и в Чехия не се работи на 1.май, при останалите работен ден ли е че питате  newsm78
и на 8.май даже не се работи, освобождение от фашизма се води

Татянка
е от това по хубава новина май няма  Wink Hug страхотно, браво и безпроблемно местене ви желая Wink

Тедсън,
голяма смешка с тоя туризъм  hahaha Joy Joy Mr. Green

# 103
  • Мнения: 2 959
Ели, ти си имаш доста стегната програма сега в БГ. Явно се забавлявате добре с Бадемката на родна земя, след като се появяваш за толкова кратко. А как се казва чешкият хокейин отбор? Да нацелуваш Емката. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 28 апр 2006, 23:31 от Kalida

# 104
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, Дядо Коледа пише 4е след усилените зимни месеци сега има време с джуджетата, и заедно сядат около огъня да 4етат детските писма от цял свят. Ами ние не му се сърдим 4е е закъснял, важното е 4е ни отговори  Grinning

А къде се изгуби Дидонка?



Маймунке
и с Емката сме всеки с лъжици и кой колко може пъха в нейната уста, но половината е по масата, пода, дрехите / вече я увивам в едно като кърпа че ми писна  ooooh! Laughing/ и така но вече е много по добре от преди  Wink Grinning


Ели, при нас проблема е , 4е не отива в неговата уста, ами в моята  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт