за повръщането

  • 1 341
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте искам да попитам за повръщането само сутрин ли се повръща когато сте бреманна или по всяко време,защото аз съм бременна и днес за сефте повръщам и повърнах преди 1 4ас,защото съм чувала че по принцип сутрин се повръща ще съм ви благодарна ако ми обясните малко повече,и да попитам също по принцип в кой месец или седмица започва да се повръща

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
По принцип повръщането приключва до към края на третият месец началото на четвъртият.Аз не съм повръщала нито веднъж и с двете бременности но от приятелки знам че може по всяко време да се повръща няма значение сутрин или вечер. Наблюдаваи се ако те дразнят определени храни ги избягвай известно време.Ако повръщането е прекалено често консултирай се с лекар.
  Лека и безпроблемна бременност от мен. Grinning

# 2
  • Мнения: 124
Ами, добре дошла Биса сред бременните, които си повръщат. Аз съм в 16 г.с и в началото ми се гадеше, после повръщах сутрин - в седмицата два, три пъти. Но от 2.5 месец се почна всяка сутрин, рядко ми се случваше и вечер. Вече съм в 4-ти месец и много се надявам да спре. Имах колежка която не спря до последния ден да повръща, не качи нито килограм, но всичко с бебето си беше нормално, роди голямо момиченце.
И все пак, знаеш може би, че всичко е индивидуално, даже казват че всяка бременност си е сама за себе си и различна от предходната.
Лека бременност и много усмивки!

# 3
  • Мнения: 5 299
Не съм повръ6тала изоб6то. Нито ми е било лоШо.

# 4
  • Мнения: 2 657
Ами при всяка жена е разли4но Peace
Аз не съм повръщала изобщо в на4алото на бременността WinkНо пък за сметка на това в седмия месец запо4нах да повръщам от пастата за зъби Sick

# 5
  • софия
  • Мнения: 757
о,това повръщане.... Sick
При мен започна един месец след като забременях.Повръщах постоянно,дори и една солетка да хапнех-всичко излизаше.Така карах 2 седмици,през които бях само на легло и като станех ми се виеше свят.
Та отидох при гинеколога ми-той ме посъветва да постъя в болница.След 2 седмичен престой всичко си дойде на мястото.
Наистина гаденето престава към 4 месец Peace

# 6
  • Мнения: 388
Ами аз и двата пъти повръщах от 6-7 седмица до 10-11 седмица и при това не само сутрин,а и вечер задължително.

# 7
  • Мнения: 127
Аз съм вече в 9-ия, но досега съм повръщала само един път.
При всеки е различно. Моята приятелка повръща по всяко време
Само търпение- всичко приключва към 4-я месец

# 8
  • Мнения: 271
докато влязох в 4-ия месец повръщах вечер.през деня повръщах само ако се пушеше около мен,но аз избягвах пушачите,въпреки че и сега и преди да забременея пушех много.само при вида на кутия от синьо виктори,отивах да повръщам.щом влязох в 4-ия месец и вече не ми се повръщаше от нищо

# 9
  • Мнения: 1 243
чувала съм че ако жената повръща повече ще има момиче а ако повръща по малко ще има момче незнам дали е вярно

# 10
  • Мнения: 175
bisa , това са 100% глупости .  newsm11 При първата ми бременност не съм повръщала нито веднъж .Ядях всичко и не ми ставаше лошо .Резултатът е момиче .Сега от началото , та чак до 4 месец ми ставаше зле дори и от миризма на парфюм . Когато ядях нещо с домати - олеееее  Sick . После обаче се оправих и сега пак понякога ми се гади , но не повръщам .
Добре е да подбираш какво ядеш и пиеш . Конкретно за напитките - избягвай газираните (пий само газирана вода , ако имаш киселини , много облекчава , но я пий само когато се налага) .Ако сутрин ти става зле - добре е да хапваш повече сухари и солетки . На мен ми помагаше .  Успех и стискай зъби - резултатът си струва  newsm10

# 11
  • Мнения: 2 035
Започна да ми става лошо от 7 - 8 г.с. и повръщах по всяко време на деня без значение сутрин, обед или вечер. Гадеше ми се от всичко, даже и от някой предмети  Shocked само като ги гледах и ми се повдигаше  Sick, а да не говоря за храни и миризми, но всичко отмина в началото на 4-тия месец. Така, че миличка само потрай малко и нещата ще се оправят  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 489
При първата ми бременност започнах да повръщам третата седмица.При втората започнах от около два три дена да повръщам.И го правя не само сутрин и не зависи от някакви храни.Сега гледам да се ограничавам,да не ям мазно,сладко,но все пак си повръщам.Дано отмине скоро.

# 13
  • Мнения: 2 381
Аз не съм повръщала.При всеки е индивидуално.Има хапчета, но трябва да се консултираш с гинеколога си.

# 14
  • Мнения: 356
     От самото начало на бременността ми до края на 3-я месец повръщах всеки ден по няколко пъти.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт