Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 14

  • 78 227
  • 662
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 087
Зареждам априлски детокс, кой е с мен?

# 256
  • Мнения: 3 067
Чери, на 28-29-30 или на 29-30-1?
С какво ще го правиш?
На мен ми се иска да се пробвам честно казано. Преди го правех редовно, сега години наред не съм и вече психически ме спъва "3 дни без храна". Малко ме плаши - зная, че е тъпо, но си го признавам Simple Smile

# 257
  • Мнения: 4 087
28-29-30. Аз ще го правя с грейпфрути и белтъци, че имам домашни яйчица сега. И аз преди да родя бях редовна, особено пролетта, след това спрях. Сега реших, че му е времето пак, имам нужда и психическа и физическа.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И аз като вас, отдавна не съм правила детокса, а тялото ми крещи, че има нужда. Ще направя обаче 2-дни, 29 и 30. Живот и здраве следващия месец 3 дни. Мисля с цитруси.

# 259
  • Мнения: 255
Аз отдавна не съм правила 3 дни. А имам нужда. Така че днес съм на линия Simple Smile Мисля със сокове, защото плодове...няма. Искам черешов детокс, но още е рано. А не искам всеки месец да правя. Като станат черешите може да направя 1 ден...ще видим.

# 260
  • Мнения: 7
И аз се включвам . За втори път я правя , миналия месец правих с портокали , сега съм на ябълки.

# 261
  • Мнения: 5
Здравейте.Аз се включих вчера и мисля да приключа на 01.05.Преди няколко години бях редовна в детоксите и бях в супер форма и кондиция.От приблизително две години не съм правила, вчера изненадващо за мен самата започнах.Хубаво е да има с кого да споделяш и да имаш подкрепа.Аз се чувствам много добре, вчера не ми е било студено както обикновено и не съм имала главоболие.Хубав и слънчев детокси ден.

# 262
  • Мнения: 7
На мен ми е студено , но и аз нямам главоболие. Нямам търпение за захранването утре....

# 263
  • под дъгата
  • Мнения: 89
Привет момичета!  Бройте и мен в редиците на "отдавна не правили детокс" 😁 За огромно съжаление - отвикнах! Направо полудявам при мисълта 3 дни без храна 😞 За това сега скромно 2 дни - днес и утре. Заредена съм със сок от портокал и грейпфрут, пия и вода. Няма главоболие, студ... Не чувствам глад. Дано издържа!  Успех на всички!

# 264
  • Мнения: 255
Последния ден от детокса е деня на пълнолуние. Аз приключих вчера и днес захранване. Утре пак захранване...макар че малко повече хапнах май...не знам.

# 265
  • под дъгата
  • Мнения: 89
При мен за един ден и половина- резултата е 1,5 кг . Малко,но ....Какъвто детокса,такива и резултатите Simple Smile По- важно за мен е че издържах.

# 266
  • Мнения: 5
Здравейте!Аз постигнах целта- 3 дни детокс без забележки,днес се захранвам и планирам да продължа с "Голямо пролетно презареждане" до неделя.Имам нужда от пречистване, заедно с това ще дойде и сваляне на няколко излишни килограма.Практикувам йога,движа се доста,резултатите идват с постоянство.Нахъсвам се Simple SmileДерзайте.Хубав ден!

# 267
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Привет момичета, и на мен ми ставаше студено вечер. Защо така (извинете ме, ако ми е глупав въпроса)?

# 268
  • Мнения: 5
Здравейте,има ли желаещи за детокс?Аз започнах днес и мисля да съм на сок.Заредила съм сок, чай, имам и подкрепа-съпруга ми.Успех на всички.

# 269
  • София
  • Мнения: 154
Здравейте,
Може ли да ми обясните как се прави детокса през лятото с различни от цитруси плодове? Трябва ли да ги правя на сок и да разреждам с вода или мога да редувам плодове и вода? Ако правя детокс с диня и трите дни ли трябва да е диня или мога да сменям пмодовете?

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 18:01 от vassileva_s

Общи условия

Активация на акаунт