много ми е тъжно, че съм далеч от нас

  • 2 003
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
много сте готини всички, благодаря за подкрепата и виртуалните прегръдки на всички! Hug Heart Eyes Heart Eyes
споделяйки с вас ми стана по-леко, наистина.


Харичка, тази твоя баба е голяма кьсметлийка, че те има и че толкова я обичаш и почиташ Hug. Всяко начало си има край, но духовната врьзката между вас никога няма да бьде прекьсната, а мисьлта за това грее завинаги сьрцето.
И като се видите с баба следващия пьт да пратиш снимки да и се порадваме и ние Grinning Wink
Прегрьдки и чунки от сльнчева Холандия, цьфнали дьрвета и цветя, канали с лодки и мен Heart Eyes
а ти небе имаш голямо сърце ! Hug Heart Eyes
задължително ще я нащракам милата ми бабка, само да ми е жива и здрава!

обмислям идеята да се прибера по-рано, но за съжаление ми изскачат пречки. една от тях е-голямата ми дъщеря ходи на училище, не може да отсъства и аз не знам колко време, а баща й е все в командировки. не мога да разчитам и на други хора, всеки си има плановете си...
не знам още.... мисля и се моля Praynig Praynig

# 31
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Ве4е загубих маика си.Страшно беше.Не можахме да се сбогуваме и погребението и не сварих. smile3518 newsm45 А само след броени дни щеше да ни доиде на гости Weary
майчице, това е наистина ужасно! Cryако искаш и чувстваш нужда можеш да споделиш с нас Hug


дивиана, и моето бабЕ е голям сладур. такива лафове незабравими има  Simple Smile
навремето братовчед ми беше като един истински дон жуан, всяка вечер все мъкнеше по някоя мадама и преспиваха заедно в стаята му. баба ми истински претиснена от разпуснатия му начин на живот  накрая се престрашава и му казва  'а бе чедо, ти че си мръсник, мръсник си, ама поне туряй от онез работи, дето ги слагат мъжете да не се разболееш от оназ болест на фредито' hahaha

# 32
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Скарлет,

Тук пускат децата от училище по уважителни причини. Може би може и при вас така?  Hug

# 33
  • Мнения: 345
миличка сачувствам ти,надявам се бабчето ти да се оправи,аз също обичам моите баба и дядо много
всичко е ОК
само спокойствие newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover

# 34
  • Мнения: 1 269
Цитат
майчице, това е наистина ужасно! ако искаш и чувстваш нужда можеш да споделиш с нас


Благодаря ти Скарлет. Simple Smile Наистина беше ужасно и голям шок за мен.ПОне се радвам 4е се запозна със  сегашният ми съпруг.Внуци не до4ака.Още не мога да си го простя 4е не я видях за последно та дори и в ков4ег smile3518Тя е сега нашият ангел закрилник с голямо сърце.
 Weary

# 35
  • Мнения: 1 370
И от мен пожелания за бързо оздравяване на бабчето ти, а на теб да гледаш по ведро на нещата, колкото и фатални да са те Hug Heart Eyes  bouquet

# 36
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Сьжалявам много за вси4ко ,което и се слу4ва Cry.И на мен као на вси4ки осанали ми сана много мь4но,и аз имам баба ,която не е хи4 добре сьс здравето и зная ,4е ако сане неЩо с нея ,Ще полудея,просто Ще полудея Cry Cry Cry Cry.Само се надявам в този момен да има някой до мен ,за да сьм сигурна ,4е Ще има кой да се занимава с детет ми.
И мояа баба все с тези думи ни изпраЩа.......Но тази година поне каза"Е бабе ,доживях да ви видя,и вас и децата",та сега ми е някакси по спокйно Cry Cry Cry Cry.
Зная как се 4увсваш......и аз никга н разбирам цялаа истина....Преди две години баба ми полу4ила лек удар а на мен ми беше казано,4е има лека настинка и за това са я вкарали в блница Close,за Щастие поне от това се оправи напьлно.
Дано успееш да види баба си и дано се оправи Praynig,искам да и дам малко надежда,преди години баба ми се разбля от пневмония,когао я заведохме  в болницата лекарите ни попиаха ,заЩо изобЩо я водиме ВЕ4Е Shocked,е  от тогава минаха ве4е около 10 години Peace.
Дано и твоята баба да се оправи и оЩе мноооого време да и се радваш Hug

# 37
  • Мнения: 1 630
Хара,
страшно съжалявам, че ти се налага да преживееш това.
Дано обаче, нещата само от далеч да изглеждат толкова черни и жената да се оправи и да си поживее още.

Аз преди 2  седмици обикалях възрастните си роднини и бая си поревах за това как всички са много остарели.  Дядо, виждайки ме че съм разстроена каза:
"Смъртта, е просто логичния завършек на един човешки живот".
Така, както уж му нямаше нищо, така 5 дена след това му се спука язвата и получи перитонит. Сега още е в реанимация и още не е сигурно дали ще излезе от там. Не съм сигурна, че това че съм в София променя нещо. ... поне не за него. Важно е за другите роднини че съм тук, но в състоянието, което е той за него не мисля , че има значение  Cry.... Предпочитам да си мисля за него такъв какъвто беше преди, за общите преживявания, за всичко което съм научила от него.
 
Така, че пробвай ако можеш да не се чувстваш виновна, че не си при баба. Важното е какво сте преживели заедно  преди   bouquet


Дано се оправи

# 38
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Хари4ка сърцето ми се свива като те 4ета  Sad
И единия ми  дядо си отиде преди 2години преди Коледа и аз не можах да се прибера,4увствах се толкова ядосана на целия свят и безпомоЩна...  Confused
Сега всеки път, когато 4увам останалите ми живи баба и дядо и ми се свива сърцето когато ми кажат,4е неЩо не са добре  Sad
И на мен много неЩа не ми казват наШите уж за добро и за да не ми е мъ4но ама...
Стскам ти палци с вси4ка сила и те гуШкам силно и Ще се моля женицата да има оЩе дни да изкара и да ви до4ака и да ви се порадва  Praynig Peace Hug
А ти като я 4уваШ по телефона и казвай винаги колко я оби4аШ и ....оффф разревах се  Cry

Лени го е написала много хубаво ...
според мен  най-важно е да знаеш, че обичаш тази жена и че тя те обича.
Ако е така никога не сте разделени, винаги сте заедно.
Дори физически да не можеш да си с нея.
Бъди спокойна и вярвай.
 Hug

Последна редакция: ср, 26 апр 2006, 19:21 от mcdirock

# 39
  • Мнения: 5 475
Някой беше казал по-горе,че това е цената ,която плащаме всички,които живеем в чужбина.
  Наистина жалко да се признае ,но е така.
  Бъди силна,мисля,че щом духом си с баба ти,това е много по-важно от матриално присъствие.Вярвай и се моли.
  Ще видиш,че всичко ще е наред.
  Бог да я пази!
 Praynig
 Hug
  bouquet

# 40
  • Мнения: 4 629
Хара,
дано състоянието на баба ти да се подобри. Дано пак да можете да сте заедно и да си създавате хубави спомени   bouquet

# 41
  • Мнения: 4 390

дивиана, и моето бабЕ е голям сладур. такива лафове незабравими има  Simple Smile
навремето братовчед ми беше като един истински дон жуан, всяка вечер все мъкнеше по някоя мадама и преспиваха заедно в стаята му. баба ми истински претиснена от разпуснатия му начин на живот  накрая се престрашава и му казва  'а бе чедо, ти че си мръсник, мръсник си, ама поне туряй от онез работи, дето ги слагат мъжете да не се разболееш от оназ болест на фредито' hahaha

Милото бабче! Laughing
Още дълго да ви разсмива с лафове пожелавам! Praynig

# 42
  • Мнения: 810
Скарлет, бабчето ти е голяма скица  Laughing Да ти е жива и здрава, разбира се че ще те дочака. Те все така казват. Вярно е, и моите баби са станали по на 80 и повече години, но така не се говори, не се мисли. Познавам една баба тук, която на 81години започна да се учи да работи с компютър, сега е на 92. На моите баби винаги им я давам за пример, те се смеят, сменяме темата и започват веселбите и шегите. Говорим си за смешни неща и те все смешки разказват, същите образи като твоята баба.

Разбирам колко ти е трудно. И аз колкото и да се опитвам да поддържам техния и моят дух, като се обърна да тръгвам и ми се скъсва срцето и не мога да спра да плача...това е живота... Ако успееш да се организираш, сигурно има начини, отиди да я видиш, защото това са моменти, които не се повтарят.

Прочетох всички какво сте писали, много ми стана мъчно- съжалявам за загубените обичани хора, аз също имам,но съм сигурна, че те са винаги с нас.

# 43
  • Мнения: 980
Харе, стискам палци да се видиш с баба ти.... аз видях моята и тя, милата, не ме позна Sad... добре че видя майка ми да влиза след мен, че съвсем се беше обаркала. Много са тежки тези раздели.. и двете си поплакахме и тя все повтаряше, че надали ще се видим пак Cry
Стискам палци баба ти да се пребори и да се видите лятото Hug

Общи условия

Активация на акаунт