Сас какав зеленчук да захраним?

  • 2 881
  • 11
  •   1
Отговори
след като сам захранила сас картофено пюре,след това пак ли да захранвам сьс другите зеленчукови? newsm78

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
После може да въведеш морков.Пак постепенно го въвеждаш Simple Smile

# 2
  • Мнения: 27 524
Да  Peace Морков, тиква, картоф с морков, картоф с тиква...

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Комбинирай картоф с морков  Grinning
Аз не съм захранвала постепенно с всеки нов зеленчук, направо си давах цяла порция, не сме имали проблем

# 4
  • Мнения: X
Със всеки следващ плод/зеленчук се захранва, като можеш да слагаш от новото 3-4 лъжички в опитвано пюре, за да си е същото количество.

# 5
  • Мнения: 2 936
след като си захранила не  мисля че ще има някакъв проблем-може да даваш цяло пюре,или поне толкова колкото на бебчо му се яде.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Ами вече са ти отговорили,но и аз да натъртя,че всеки нов вид храна се въвежда постепенно,но не е задължително поотделно а с въведената вече храна.

# 7
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
Комбинирай картоф с морков  Grinning
Аз не съм захранвала постепенно с всеки нов зеленчук, направо си давах цяла порция, не сме имали проблем

аз също така съм захранила.

# 8
  • Мнения: 1 446
Комбинирай картоф с морков  Grinning
Аз не съм захранвала постепенно с всеки нов зеленчук, направо си давах цяла порция, не сме имали проблем

аз също така съм захранила.
Peace

# 9
  • Мнения: 765
Аз за 3 седмици захраних с морков , после картоф , тиква  и комбинацията от тях . Сега мисля да добавя например карфиол и пак комбинацията от тях... Успех!

# 10
  • Мнения: 3 042
Комбинирай картоф с морков  Grinning
Аз не съм захранвала постепенно с всеки нов зеленчук, направо си давах цяла порция, не сме имали проблем

аз също така съм захранила.
  Peace

 Peace Peace Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Единствената комбинация която поемаше в началото беше картоф и тиква.Може би защото тиквата сладни  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт