Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 44

  • 99 503
  • 732
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 541
 Hug

И аз съм готова с еп.1, хареса ми newsm10 И за мен Ферхат и д-р Аслъ са добра комбинация, в интерес на истината Бирдже се справи - неочаквано за мен- много добре Peace
Това, което не ми се понрави, беше натрупването/представянето на почти всички герои в началото на сериала Wink И като че ли това начало, барабар с лирическите отклонения, протичаше някак мудно, забавено newsm78 После нещата се пооправиха, но почти до края имах чувството, че кадърът е някак по-забавен Thinking

Една анкета, кой от новите сериали ви харесва най-много. Попълних и се учудих, че ЧБЛ е на трето място Peace Щото и доста критики изчетох.....
https://www.gecce.com.tr/anket/yeni-baslayan-dizilerden-en-begendiginiz-hangisi-2

Ето го Ибо на тренировка box https://www.facebook.com/ibrahimcelikkoladdictedgreekfans/videos … 1533950310051016/


Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 11:08 от lia-martin

# 331
  • Мнения: 9 541
 Heart Eyes

Музиката на сериала е  newsm10


Ferhat & Asli ❖ Siyah Beyaz Aşk Müzik ❖ Bana Öyle Bakma

За майката на Ферхат - Йетер считам, че е доведена дъщеря в семейството на Намък..., имали са връзка, забременяла е и са я омъжили по принуда за човека, който Ферхат приема за истинския си баща.



Ферхат:
https://vk.com/doc156379596_452465825?hash=aff1c2a846efc88147&am … =groups&mp4=1

# 332
  • София
  • Мнения: 6 287
Това, което не ми се понрави, беше натрупването/представянето на почти всички герои в началото на сериала Wink И като че ли това начало, барабар с лирическите отклонения, протичаше някак мудно, забавено newsm78 После нещата се пооправиха, но почти до края имах чувството, че кадърът е някак по-забавен Thinking
Това и на мен ми куцаше.
Не ми харесаха и прекалените флашбеци от миналото на Ферхат, които са можели да оставят за по-късен етап. Но и дори и с тези дребнотии, серията си беше хубава.

Прави ми впечатление, че тв критиците (знайни и незнайни) се изказват негативно за сериала, докато обикновеният зрител го хвали. По форумите и социалните мрежи не спирам да чета, колко много са харесали серията.

А, те "изригнаха" и срещу още един - Али Ейюбоолу, който е написал, че "сериалът не е оправдал очакванията".

Иначе самата новина от него е свързана с това, че преди Ибрахим ролята е била предложена на Кенан Им. и Къванч Татлъту. Припомня, че миналата година Ай Япъм са го подготвяли за Стар Тв, а Къванч и Туба са щели да изпълняват главните роли. Тогавашното заглавие е било Siyah Beyaz / Черно-бяло.

Къванч мога да си го представя в ролята на Ферхат, но Кенан не.  Mr. Green





За майката на Ферхат - Йетер считам, че е доведена дъщеря в семейството на Намък..., имали са връзка, забременяла е и са я омъжили по принуда за човека, който Ферхат приема за истинския си баща.
Да, и този вариант ми мина. С по-голямата абла видимо не се разбират.

Музиката е  Heart Eyes Heart Eyes

Интрото:

# 333
  • Мнения: 9 541
 Hug

2 епизод - 2 фрагман




https://www.youtube.com/watch?v=8TrTRMWXAik

Зарани Hug, съгласна съм, че Къванч би бил подходящ за ролята, Кенанчо не бих го и гледала Wink


Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 19:44 от lia-martin

# 334
  • Мнения: 1 571
Кенан много ми харесваше в Езел ,но за мен той поостаря вече и не може му цапнат роля дето трябва да показва стегнати мускули и тн. няма да ми пастне изобщо. За къванч съм стого за - защо ли не е приел роялта муе иделана за него?  newsm78 Инак за актрисата аз я харесах и Туба нямаше да ми пасне - лично мнение тая ми се вижда по яка мадама Simple Smile

# 335
  • Мнения: 9 541
 wavey wavey wavey

Една снимка на Дениз Чакър, вече навлякла зимното палто Simple Smile


Сериалът ЕDHO продължава да води в класацията по гледаемост, въпреки че гони 80-тата си серия Peace

Във втори епизод на ЧБЛ ни очаква най-щастливата сватба на света Mr. Green


Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 12:48 от lia-martin

# 336
  • София
  • Мнения: 6 287
Тъничко изглежда това върху Дениз, май и там не е кой знае колко студено. Обаче ще става.  cold



Интересен втори фрагман.

Аз пък нося снимки:











Останалите:
https://www.kanald.com.tr/siyah-beyaz-ask/foto-galeri/siyah-beya … -fotograflari?p=3

# 337
  • Мнения: 14 571
Тъничко изглежда това върху Дениз, май и там не е кой знае колко студено. Обаче ще става.  cold



Интересен втори фрагман.

Аз пък нося снимки:











Останалите:
https://www.kanald.com.tr/siyah-beyaz-ask/foto-galeri/siyah-beya … -fotograflari?p=3

# 338
  • Мнения: 21 201
 wavey

Нещооооо не ми се започва никой сериал към момента, пренаситих ли се, що ли......!? Thinking
Нося Ви озета на руски.
Скрит текст:

# 339
  • Мнения: 5 723
 wavey Привет ! Hug

Намерих я темата за сериалааа.....Хареса ми епизода , познати актьори и специални  newsm10

Мое мнение е,че ролята си е намерила изпълнителя-такава топла "студенина" точно Ибо може да покаже..Хареса си я доктор ханъм от раз... с нейната упоритост и противопоставяне , отговорност и човечност.... въпреки "професията си " Не случайно  я  спаси  от смъртта този безкомпромисен мъж...колкото и твърдо да действа , Аслъ го "превзе", дори и да не си го признае .....вече е друг..........

Успех на сериала !!!

# 340
  • Мнения: 9 541
Софи Hug, привет, напълно съм съгласна с теб Simple Smile

Резюмето за 2 еп. на англ. и руски  Heart Eyes
Скрит текст:




Хайдее, започнаха клипчетата Grinning


Crossfire ✘ Siyah Beyaz Aşk (Black and White Love)

Наде Hug, извинявай, ти си пуснала резюмето на руски bouquet Като те прочетох ми стана мъчно...тоя №, дето го гледаше, не свърши ли? Като ти мине, се опитай да погледнеш и СБА Heart Eyes

Последна редакция: сб, 21 окт 2017, 00:33 от lia-martin

# 341
  • Мнения: 1 571
извинете само да попитам има ли вече превод на бг? Ако има случайно само в вк ли ще се качва или и дата? бЛагодаря предварително Simple Smile

# 342
  • София
  • Мнения: 5 334
Запис. Hug Малко ме е яд, че не съм се записвала преди при вас, при все, че харесвам много Дениз, но просто нямам време да пиша, та... Embarassed

Първият епизод на SBA много ми допадна. Харесвам Ибрахим, харесвам и Бирдже, така че стискам палци сериалът да "не стане курбан", както казват в Турция, на слаб рейтинг. Praynig Има някаква странна и необикновена химия между Ибрахим и Бирдже. Simple Smile А и сюжетът бива, макар че отново е драма, ама пък това грабва турците, тъй че - а дано. Mr. Green

П.П. И мое мнение - Туба въобще нямаше да стои в ролята на докторката. А Къванч или Кенан Им. също някак не ми се връзват. Ибрахим си е баш на мястото, винаги ми се е струвал прекалено хладен и строг за супер сълзливи продукции. Peace

# 343
  • София
  • Мнения: 1 261
извинете само да попитам има ли вече превод на бг? Ако има случайно само в вк ли ще се качва или и дата? бЛагодаря предварително Simple Smile

Серията е качена в дата, малко по-късно ще бъде и за гледане онлайн.
Приятно на всички, които все още не са я изгледали Simple Smile

# 344
  • Мнения: 21 201
Софи Hug, привет, напълно съм съгласна с теб Simple Smile

Резюмето за 2 еп. на англ. и руски  Heart Eyes
Скрит текст:


Скрит текст:

Хайдее, започнаха клипчетата Grinning

Скрит текст:

Crossfire ✘ Siyah Beyaz Aşk (Black and White Love)

Наде Hug, извинявай, ти си пуснала резюмето на руски bouquet Като те прочетох ми стана мъчно...тоя №, дето го гледаше, не свърши ли? Като ти мине, се опитай да погледнеш и СБА Heart Eyes
Здравейте.
Защо ти е станало мъчно? Thinking
Не, не е свършил №, другата седмица прави финал(за огромно мое съжаление).
Въпросът е, че се опитах да загледам голяма част от започналите сериали през лятото и този сезон, но много скоро след това ги подкарах с мишката, озети, фрагове, снимки, докато напълно се отказах от гледането им, а сериала с Ибо дори не съм го започвала(ще изчакам бг превода и ще видя дали, ще се наканя да го загледам).
Не знам, май се нуждая от сериална почивка, никой не ме грабва трайно.
NEW

Общи условия

Активация на акаунт