Къде да отидя на триизмерен видеозон?

  • 622
  • 11
  •   1
Отговори
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Време е да отидя на триизмерен видеозон, но проблема е че незнам къде?
Моля помогнете!

# 1
  • Мнения: 63
Здравей аз ходих при д-р Мазнейкова.
Прочетох много мнениия за нея и хубави и лоши но, аз за момента и повярвах. Води се много дъбър специалист и светило. прегледа във клиниката стурваше 70 лв. наистина много но аз като си записах час не чаках. имах предложение да отида във фемина но там трябваше да чакам 3 седмици. там прегледа  е 40 лв. но няма часове. Е аз пре мазнейкова си записах час малко по втория начин, но поне ме прегледа жената. Аз бях много притеснена защото имах АФП хормон който ми беше малко под нормата и бях станала кълбо от нерви , незнаех какво да правя и тя ме успокои че сме наред/ дано не е допуснала грешка/. Подзрави и успех.

телефоните са: на Фемина 983-57-97, 983-30-20, а на центъра  св. софия където е мазнейкова 818-46-00.
още веднъж успех

# 2
  • Мнения: 5 401
Здравей!

Аз бях във Фемина при д-р Врагалева. Изключително съм доволна от нея като професионалист и от приятелското й отношението през цялото време на прегледа. Гледа ни на 2Д и накрая включи 3Д, за да ни направи снимки на муцката.

Успех и задължително вземи бъдещия татко!   bouquet

# 3
  • Мнения: 277
Аз ходих също във Фемина при доц. Димитрова. Обадих се в понеделник и в четвъртък бях там, не чаках изобщо, но защото нямах претенции за лекар - за всички там чух страхотни отзиви, но за късмет ме гледа най-добрата (по мнения от форума). Нямам забележки, беше страхотно преживяване. Ето сайта им:
http://mcfemina.com/contact.php

# 4
  • София
  • Мнения: 290
Докато бях бременна с бебка три пъти ходих във Фемина при доктор Румен Димитров. Страхотен специалист. Позна пола на бебето още в края на 4 месец и с точност до грамове теглото преди раждането. Хубавото при него е че можеш да си запишеш час за фетална морфология за следващия ден, а не да чакаш със седмици.
Успех и леко бременеене!  bouquet

# 5
Доцент Томова в детската педиатрия на Цар Борис3  54.Аз съм доволна от нея!!!!!Мога да ти дам и тел.

# 6
  • Мнения: 51
Ходих при Томова и съм много доволна. Прегледа е доста обстоен и обяснява много. Струва 50 лв, намира се в мед. център София (май така се казваше), намира се на бул."Цар Борис III". Телефонът на Томова е 0887/606830. Записването е поне за след 1-2 седмици, ако имаш късмет може и по-рано.

# 7
  • Мнения: 14 654
можеш да отидеш в "св.софия". запиши си час за д-р савова,аз лично съм много доволна от нея

# 8
  • София
  • Мнения: 6 259
kaleia, само допълвам постинга на radeto. Ако се запишеш за училището за бременни в IАГБ "Св. София" (бившата "Тина Киркова"), прегледът на 3D видеозона е безплатен. Поне юли месец беше. На него най-често работят д-р Савова и д-р Мария Янкова. И двете са младички, хубави, внимателни и амбициозни. При първата раждах, а втората е дъщеря на шефа на болницата. Д-р Янкова много често отговаря на въпросите в сп. "9 месеца", ако го четеш. На училището за бременни иначе мен ме гледа д-р Вакрилов. И той е много добър, занимава се с бебетата в епруветка от замразени ембриони. И той беше много внимателен.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 692
Ходих два пъти при д-р Димитрова във Фемина и останах доволна.Наложи се да посетя и д-р Спасов пак във Фемина,отзивите ми за него също са много добри!

# 10
  • Мнения: 462
Поради проблемите, които имапх с баткото се налагаше чести прегледи на триизмерен видеозон с малкия. Ходила съм 4 или 5 пъти при д-р Савова в клиниката към Тина Киркова. Невероятно доволна съм Simple Smile

# 11
  • Мнения: 282
Аз ходих във Фемина,а това за часовете,че нямало newsm78не ми се вярва ,че се чака толкова дълго-мен ме приеха веднага,не съм чакала,а и нямах записан час.Прегледа струваше 40лв. а и останах много доволна.Познаха и пола на бебето stork-boy и му направиха снимки!!! smile3509

Общи условия

Активация на акаунт