След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -199ღღ

  • 27 816
  • 742
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503







Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е  момиче, което живее с майка си на село, там те водят скромен  и спокоен живот. За съжaление , обаче нещата не вървят добре и Демет губи всичко, дори и шивашкото си ателие. Междувременно Жале, нейна приятелка от детството й подава в ръка, в този труден момент. Тя е директор  на един от най-престижните колежи в Истанбул - Колеж Сайер. Въпреки, че Зейнеп не желае да се мести в големия град, по настояване на майка си, която иска дъщеря й да се изучи и прави планове  за нея, заминават за Истанбул. Но всъщност, Жале има други намерения. Тя крие тайна, която може да обърне живота на всички с главата надолу. Зейнеп е млада, инатлива,безмилостна и щура. Още от първият ден, тя си навлича проблеми на главата, като влиза в конфликт  с най-непокорното момче в училището - Керем и стават врагове. Керем, винаги е правил каквото си поиска, разглезен е и използва фамилията си пред всички в училището.  Единственият, който му се противопоставя  и опълчва е Зейнеп. След като вижда какво причинява Керем  на Зейнеп, най-добрият му приятел – Баръш, с който е израснал от детството си и го чувства като брат, й  подава ръка. Зейнеп е привлечена от него и милото му държание. Но в същото време пък, Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището - Мелис. Тя е дъщеря на учителят по физическо - Джихан. И за съжаление много влюбена  в Керем. Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището, майка й  започва работа в модната къща на сестрата на Жале – Мелда.  Там тя има неприятна среща с миналото си.

Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма








Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

   
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38












Kerem Bürsin-Керем Бюрсин


Керем Бюрсин е роден на 04.06.1987 година в град Истанбул - Турция. Още от дете заедно със семейството си живее в различни държави. На 12 години заедно със семейството си се установява в Тексас. Завършва Маркетинг и Реклама в Колeжа Емерсън в Бостън. Работи като шофьор в Л.А. Взима участие в няколко американски филма. През 2013 година се връща в Турция и веднага бива забелязан от режисьора Алтан Дюнмез, който му предлага главната роля на Керем Сайер в новия си проект "В очакване на слънцето" където си партнира с Ханде Доандемир. Сериала постига грандиозен успех и Керем е поканен от режисьора Чаан Ърмак да се снима в новия му филм Unutursam Fısılda където играе ролята на Ерхан. Във филма Керем си партнира с Мехмет Гюснюр и Фарах Зейнеп Абдулах. След края на сериала през 2014 година Керем Бюрсин получава предложение да се снима и в нов сериал Şeref Meselesi където  си партнира с Ясемин Ален и Шюкрю Йозйълдъз. Режисьор на сериала  е отново Алтан Дюнмез, а сценарият  е на Елиф Усман. От тогава не е участвал в никакъв проект до сега(5.06.2016), снима се в две реклами на Mavi през 2015 и втората през 2016 година.


Филмография:
Rozar Man - Macalester
Thursday - Grauss
Strawberry Melancholy
The Architect - Craig
Killian - Lennox
Wendigo - Andy
Sharktopus - Andy
Palace of the Damned - Adam
Unutursam Fısılda - Erhan

Сериали:
Güneşi Beklerken  - Kerem Sayer/Gunes Sayer
Şeref Meselesi - Tamer

Hande Doğandemir - Ханде Доандемир



Ханде Доандемир е родена на 22.11.1985 година в град Анкара. Ханде е актриса, оператор и социолог. Красавицата има участие и в реклама заедно с известния турски актьор Нежат Ишлер за Етти. Завършва социология в Анкраския университет. Ханде взима участие в множество сериали, но нейния най-голям успех е ролята на Зейнеп Йълмаз в сериала В очакване на слънцето където си партнира с Керем Бюрсин. Следва проекта на ATV "Раджон - историята на моето семейство" (Racon Ailem Icin), който е спрян поради нисък рейтинг, там Ханде си партнира с доста известни актьори, един от които е популярния към този момент в Турция- Баръш Ардуч (Kiralik ask). В лятото на 2015, Ханде снима филма Her Şey Aşktan(Всичко е любов).От Май 2016, почва снимките на сериала Hayatimin Aski( Любовта в моя живот), партнира си с SerkanCayoglu.

Сериали:
Güneşi Beklerken - Zeynep Yılmaz
Şubat - Elem
Leyla ile Mecnun - Şans
Böyle bitmesin - Ceylan
İbreti Ailem - Ipek
Sen De gitme - Aslı
Keskin Bıçak - Aslı
Kahramanlar - Zeynep
Hayatimin Aski - Gökçe





Темите до 198 ( в архива)


Сериала, който се гледа и обсъжда тук
Kiralık Aşk









 



Добре дошли и приятни минути в Институт по инфекциозни и заразни болести  ХанКер.

Последна редакция: нд, 23 окт 2016, 10:20 от Нарцисчева

# 1
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Цопвам се направо в новата тема!  Peace
Ирка  Hug Heart Eyes


Виждам, че има съгласни с мен, че серията не беше лоша по отношение на развитието на историята   Rolling Eyes то не може всички да са бомбастични  Stop Mr. Green
Очаквам да видя как се е разрешил проблема с Вани, все още ми се струва, че Йомер нещо е замислил, не може толкоз пък да не помни...  Whistling
Ей този поглед ми липсваше  Wink


Хитрата лисица има нещо предвид!  Peace

# 2
# 3
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Опсааа и аз тук да се вредя  Mr. Green Mr. Green че все съм до вратата  Laughing Laughing

Ирка за новата къщурка  Flutter Flutter

# 4
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Чек и аз да се цопна тукЯ... Mr. Green

Ирче, Hug Heart Eyes благодаря за новата тема! bouquet bouquet bouquet

# 5
  • Мнения: 9 388
Скрит текст:
Цопвам се направо в новата тема!  Peace
Ирка  Hug Heart Eyes

Виждам, че има съгласни с мен, че серията не беше лоша по отношение на развитието на историята   Rolling Eyes то не може всички да са бомбастични  Stop Mr. Green
Очаквам да видя как се е разрешил проблема с Вани, все още ми се струва, че Йомер нещо е замислил, не може толкоз пък да не помни...  Whistling
Ей този поглед ми липсваше  Wink


Хитрата лисица има нещо предвид!  Peace
Гале, Hug сутринта като гледах гифчетата, които Ирка беше сложила от миналия сезон и игривия поглед на Йомко в тях, установих, че и на мен ми липсва точно този закачлив, игрив поглед.

И наистина серията не беше бомбастична, но ми остави приятно усещане от движението на нашите един към друг. Седа и Синан са ми интересни, Памир също. Хареса ми Неджми аби и приятелите от голф клуба, много внушително се вмъкнаха в дома на Йомер. Искаше ми се Исо да има по-лесна съдба в любовта, но да видим Мерич какво ще направи там. В такова кьоше се набута - жената омъжена, с дете; ще има ли изобщо някаква възможност за красива любов там.

А танцът на Дефне от фрага е един път. Абсолютна сладуранка!

И едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на Ирка за новата тема! Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 12 814


Ирка благодаря за темата!
bouquet bouquet

Гале,  Peaceтой е замислил нещо,тя пък му готви изненада.

 А Ванни  ще е другата изненада

# 7
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Скрит текст:


Ирка благодаря за темата!
bouquet bouquet

Гале,  Peaceтой е замислил нещо,тя пък му готви изненада.

 А Ванни  ще е другата изненада


+1  Peace Peace

# 8
  • Мнения: 16 938
Ирка  Hug благодаря за новата тема. Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Йомер винаги има нещо на ум,но ще видим какво е.

# 9
  • Мнения: 12 814


есен в градината на Йомер

# 10
  • под най-голямото листо на тиквата
  • Мнения: 586
Хоп и аз тук  Joy Joy Joy
Ирка  bouquet Heart Eyes bouquet

# 11
  • Мнения: 16 079
Привет на всички  Hug Hug Hug

ИРКО Heart Eyes Hug
за обновеното ни дворче

# 12
  • Мнения: 18 785
Систър мерси за темата  bouquet

# 13
# 14
  • Varna
  • Мнения: 467
Ето ме и аз да се запиша, че напоследък все време нямам да пиша, ама поне да чета. Мно
го много благодаря на Ирка за темата! bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт