На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 108 877
  • 678
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 43
Здравейте по справката в нои пише че е изплатено майчинството,а още нямам превод,някой друг случайно да е като мен

# 61
  • Мнения: 789
Това е съвсем различно обезщетение, на което вие, като работеща майка, имате право.

 Peace

Касиерката в яслата да си гледа касиерската работа.Да не дава съвети,с които явно обърква,й предлагам аз  Laughing
Благодаря, Елфита, ще й предам  Laughing  bouquet

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте по справката в нои пише че е изплатено майчинството,а още нямам превод,някой друг случайно да е като мен

Рано си проверила картата,провери сега и трябва да имаш

# 63
  • Мнения: 1 700
Здравейте по справката в нои пише че е изплатено майчинството,а още нямам превод,някой друг случайно да е като мен

Рано си проверила картата,провери сега и трябва да имаш
зависи на коя банка е!Рядко съм имала преводи към 14ч. Днес например имах в 9 сутринта парички

# 64
  • Мнения: 12
Здравейте не знам дали е тука мястото но какви документи се подават за штората година

# 65
  • Мнения: 258
Здравейте мами, имам един въпрос -синът ми на 15 февруари ще направи 1 годинка, как ще следва да е сумата от майчинството за февруари половината от 340 и другата по тази на която съм осигуряване или..?
Кога ви е бил термина? Първата година майчинство приключва в зависимост от датата на термина, а не от датата на раждане.
Термина ми беше 18.03, а родих на 15.02, това значи ли че майчинството е до 18.03, а не до 15.02?

# 66
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте мами, имам един въпрос -синът ми на 15 февруари ще направи 1 годинка, как ще следва да е сумата от майчинството за февруари половината от 340 и другата по тази на която съм осигуряване или..?
Кога ви е бил термина? Първата година майчинство приключва в зависимост от датата на термина, а не от датата на раждане.
Термина ми беше 18.03, а родих на 15.02, това значи ли че майчинството е до 18.03, а не до 15.02?
Да, първата година приключва до датата на термина, а не до навършването на годинка на детето. Втората годинс приключва до навършване на 2 годинки на детето. Реално майчинството за февруари ще ти е за целия месец на сумата, която ти плащат в момента и ще го получиш до 5 март. Майчинството за март, което ще получиш до 5 април ще е за работните дни до 18 март върху сумата, която получаваш в момента, а останалите работни дни ще са върху 340 лева (или 170 ако се върнеш на работа)

# 67
  • Мнения: 68
Здравейте,мами ! Аз имам един въпрос 1-вата година майчинство ми е до 31.01.17 .Въпроса ми е сега Декември,ще имаме два превода,Февруари ще имам ли майчинство или заради приключването на 1-вата година,ще имам забавяне ? Благодаря !

До 5 ти декември ще получиш парите за ноември.След 20 ти декември ще получиш парите за декември.Януари няма да имаш превод.До 5 ти февруари ще получиш за януари

Не знам защо се навивате за първи да има превод.Изключително рядко е първата възможна дата.Още преди 3 страници написах,че вероятно ще е на 3 ти
А,след това ще имам ли някакво забавяне или Март месец ще си взема 340 лв. За Февруари ? Четох ,че при преминаването на 2-рата година докато се обработят документите има забавяне и бих искала да знам колко е

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
А,след това ще имам ли някакво забавяне или Март месец ще си взема 340 лв. За Февруари ? Четох ,че при преминаването на 2-рата година докато се обработят документите има забавяне и бих искала да знам колко е

Втората ти година започва на 1 ви февруари,нали?Декларацията ти трябва да я представят до 10 ти март.Парите за февруари чакаш след средата на март.Има забавяне само първия месец.След това нещата влизат в ритъм.Началото на април ще получиш март

# 69
  • Мнения: 2
Здравейте някой можели дами даде инфо..
Доколкото разбрах принципно превежат пари до 5 число.. При мен малко различно.. на месец 2 пъти понякога 1 път.. от нои като гледам последно ми е платен 19.10.16 за 10 месец за 10рд поне така разбирам..

към края на месеца пак ще ни преведат ли нещо? или да чакаме декември месец..

ето таблицата ...

благодаря..

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Била в болничен и затова преводите са по-странни.Като минеш по декларацията,няма да е така.Тогава ще чакаш до 5 то число парите за предходния месец
Болничният от педиатъра е изтекъл месец октомври ,нали така?Попълнила си документите за след това.Края на ноември ще ти доизчистят октомври.До 5 ти декември чакаш парите за ноември.След 20 ти декември ще ти преведат целия декември.Това е извънредно заради празниците.Януари няма да имаш превод.До 5 ти февруари ще ти пуснат януари

# 71
  • Мнения: 3
Здравейте, мами  Simple Smile Може ли някой да ми поясни как стоят нещата с втората година на майчинството? Сина ми на 8 декември става на годинка   , а термина ми беше на 5 декември ако има някакво значение.   Кога трябва да подам декларация и как ще стане изплащането на майчинството?

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, мами  Simple Smile Може ли някой да ми поясни как стоят нещата с втората година на майчинството? Сина ми на 8 декември става на годинка   , а термина ми беше на 5 декември ако има някакво значение.   Кога трябва да подам декларация и как ще стане изплащането на майчинството?


Две седмици преди 5 ти декември отиваш до работата,да попълниш нужните декларации.Накрая на януари ще ти изчистят целия декември.До 5 ти февруари ще ти преведат януари

# 73
  • Мнения: 2
Била в болничен и затова преводите са по-странни.Като минеш по декларацията,няма да е така.Тогава ще чакаш до 5 то число парите за предходния месец
Болничният от педиатъра е изтекъл месец октомври ,нали така?Попълнила си документите за след това.Края на ноември ще ти доизчистят октомври.До 5 ти декември чакаш парите за ноември.След 20 ти декември ще ти преведат целия декември.Това е извънредно заради празниците.Януари няма да имаш превод.До 5 ти февруари ще ти пуснат януари

Май е така. Септември и октомври попълнихме някакви документи при работодателя. Октомври което сме попълнили било последен документ и вече нямало нужда да ходим за документи..

Значи декември ще разберем колко ще получаваме майчинство...

Благодаря..

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Значи декември ще разберем колко ще получаваме майчинство...


Защо чак декември?  newsm78 Ти вече знаеш размера на обезщетението ти.От първия ден на 45 дневния докрая на 410 те дни среднодневното е едно и също.Не очаквай сега нещо по различно

Общи условия

Активация на акаунт