На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 108 847
  • 678
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 88
zdraveite mami az sam po mai4instvo no vse o6te nqmam prevod rodix na 5 avgust i do sega vsi4ko be6e nared.4akam prevod za noemvri no vse o6te ni6to nqkoi znaeli ne6to blagodarq


Здравей, аз родих на 8 август и последният болничен ми беше до 14.11.! От счетоводството на фирмата, в която работя ми казаха, че срока за подаване Декларацията за майчинство е 10.12.2016.
Съответно, според мен, още ден-два след това, трябва да чакаме превод... И аз като теб нямам, а и в сайта на НОИ виждам, че не ми е подадена, въпреки, че от счетоводството ми казаха, че чакат на 1ви да се отключи системата, за да я пуснат.
Надявам се, да съм ти била полезна!

# 136
  • Мнения: 119
Здравейте! Болничния от педито ми е до 28.10.2016г. Следващия документ в НОИ следва да бъде въпросната декларация, но се оказа, че от счетоводството не са ми я пуснали преди изтичането на октомври, а чак на 01.12.,след като се обадих да проверя... Какво следва...? Да се надявам ли на пари за Ноември, и ако да,кога? Или да пия една студена вода...И изобщо ако може някой да ми обясни евентуално сега кога ще получа някакви пари и за кой месец? Много лошо ме нагласиха точно преди празниците....Лек ден  bouquet

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте! Болничния от педито ми е до 28.10.2016г. Следващия документ в НОИ следва да бъде въпросната декларация, но се оказа, че от счетоводството не са ми я пуснали преди изтичането на октомври, а чак на 01.12.,след като се обадих да проверя... Какво следва...? Да се надявам ли на пари за Ноември, и ако да,кога? Или да пия една студена вода...И изобщо ако може някой да ми обясни евентуално сега кога ще получа някакви пари и за кой месец? Много лошо ме нагласиха точно преди празниците....Лек ден  bouquet

Студена вода няма да пиеш.Просто ще ти забавят парите.Средата на декември чакаш за ноември да ти пуснат.

# 138
  • Мнения: 119
Здравейте! Болничния от педито ми е до 28.10.2016г. Следващия документ в НОИ следва да бъде въпросната декларация, но се оказа, че от счетоводството не са ми я пуснали преди изтичането на октомври, а чак на 01.12.,след като се обадих да проверя... Какво следва...? Да се надявам ли на пари за Ноември, и ако да,кога? Или да пия една студена вода...И изобщо ако може някой да ми обясни евентуално сега кога ще получа някакви пари и за кой месец? Много лошо ме нагласиха точно преди празниците....Лек ден  bouquet

Студена вода няма да пиеш.Просто ще ти забавят парите.Средата на декември чакаш за ноември да ти пуснат.

Elfita, много ти благодаря за бързия отговор! Всичко най-добро! bouquet

# 139
  • Мнения: 7
здр мами за декември кога се цакат пари

# 140
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
здр мами за декември кога се цакат пари

Към 22 ри декември

# 141
  • Мнения: 11
На 26 октомври родих и на 4 ноември подадох за еднократна помощ (250 лв) до сега не са платени кога може да ги получа

# 142
  • Мнения: 88
На 26 октомври родих и на 4 ноември подадох за еднократна помощ (250 лв) до сега не са платени кога може да ги получа
Този месец с детските надбавки!

# 143
  • Мнения: 448
Здравейте, искам да ви питам детските за ноември и декември на един път ли ще ги преведат като майчинството?

# 144
  • Габрово
  • Мнения: 478
Моят последен болничен беше до 14,11 и шефката каза че документите за майчинство трябва да се представят в НОИ да 10,12 и след това да чакам превод за ноември.До тук добре ,ама аз не виждам да има представени в нои документи като проверя с пик в сайта и искам да питам това нормално ли е?Все пак днес е 8,12 има още един ден до срока за представяне ама вече се притеснявам.... Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 88
Моят последен болничен беше до 14,11 и шефката каза че документите за майчинство трябва да се представят в НОИ да 10,12 и след това да чакам превод за ноември.До тук добре ,ама аз не виждам да има представени в нои документи като проверя с пик в сайта и искам да питам това нормално ли е?Все пак днес е 8,12 има още един ден до срока за представяне ама вече се притеснявам.... Rolling Eyes

Здравей, и моят болничен беше до тогава, декларацията са я представили още на 01.12.2016, но я видях вчера, днес ми изплатиха сумата за Ноември...

# 146
  • Габрово
  • Мнения: 478
ok  благодаря bouquet ще проверявам дали  има превод в сайта на нои

# 147
  • Мнения: 16
Зравейте,мамита!Да попитам това,че ще има две плащания този месец на майчинство важи ли и за тези,които са втора година майчинство?Благодаря и хубав ден! Simple Smile

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Зравейте,мамита!Да попитам това,че ще има две плащания този месец на майчинство важи ли и за тези,които са втора година майчинство?Благодаря и хубав ден! Simple Smile

да

# 149
  • Мнения: 119
Привет! Днес получих майчинство за ноември.

Общи условия

Активация на акаунт