На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 108 895
  • 678
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 307
Здравейте момичета,
Има ли някой представа какъв е този превод Молба декларация по чл.50.51, спомням си че скоро фирмата ми иска да попълвам декларация за отпуск по майчинство... ии сумата която днес получих е за 12 дни..
Детето ми се роди юни тази година и все още нямам нормален превод за майчинство а някакви разделени суми никакви...

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте момичета,
Има ли някой представа какъв е този превод Молба декларация по чл.50.51, спомням си че скоро фирмата ми иска да попълвам декларация за отпуск по майчинство... ии сумата която днес получих е за 12 дни..
Детето ми се роди юни тази година и все още нямам нормален превод за майчинство а някакви разделени суми никакви...


Да,в началото е на части.Нормално е.Изтекли са ти болничните и си попълнила декларацията 135-410 дни.Кога ти е изтекъл болничния от педиатъра точно?Предполагам с превода днес ти изчистват септември.До 5 ти ноември чакаш цяло майчинство за месец октомври

Майчинството, преведено днес,за кой календарен месец е?

Септември

# 407
  • Мнения: 307
Мисля на 13.09 ми изтече...
Значи чак ноември цяло майчинство?
Мерси много

# 408
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета! Прочетох повечето коментари, но пак не ми стана ясно. Та, въпросът ми е такъв... На 28 август синът ми направи годинка, на 5 септември имах превод на последното майчинство от първата година, дни след това подписах декларацията и на 15 септември ми преведоха някакви 140лв. От тогава нямам други преводи. Да очаквам ли или чак ноември ще ми преведат пари? Благодаря предварително!

# 409
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, момичета! Прочетох повечето коментари, но пак не ми стана ясно. Та, въпросът ми е такъв... На 28 август синът ми направи годинка, на 5 септември имах превод на последното майчинство от първата година, дни след това подписах декларацията и на 15 септември ми преведоха някакви 140лв. От тогава нямам други преводи. Да очаквам ли или чак ноември ще ми преведат пари? Благодаря предварително!

До 10 ти октомври ще ти внесат декларацията за втората година в НОИ.Едва тогава ще чакаш превод.Имат да ти изчистват частта от септемри.Октомври ще ги получиш.До 5 ти ноември ще получиш 340 лв за октомври

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте,аз пак с въпрос.
Термина ми беше 31 Август 2016г.Родих на 1 Септември.На 31 Август тази година си подадох декларацията за 2та година майчинство.До тук добре,но до момента нямам преведени пари.Първо проблемът беше,че от счетоводството са объркали и ме писали неосигурена.Това го установих чак в началото на Октомври,защото нямах ведомост в НОИ и звънях да питам какво се случва.СЛед неколкократно напомняне от моя страна коректните документи са ми входирани на 11 Октомври.Днес гледам,че ще имам превод само за 31 Август.Звънях в НОИ и от там ми обясниха,че се подавали всеки месец някакви документи като срока е 25то число.И реално аз пари ще видя чак Ноември.Питам срока какъв е.В случая за Септември срока 25 Септември или 25 Октомври е?Ако е Октомври,то тогава реално всеки месец ако така ми дават документите ,майчинство ще взимам не 1,а 2 месеца на зад.Благодаря на всеки отзовал се.

# 411
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте, момичета Hug
Бременна съм с близнаци и от 20.10. съм в 45-дневния болничен. Вече си виждам болничния в НОИ - представен е на 26.10. Въпросът ми е кога да очаквам превод на останалите 8 дни от октомври и също така кога се превеждат парите за ноември - продължавам да гледам датите за превод на болнични или само тази за превод на майчинство? Освен това официално болничният ми е до 03.12. , но секциото ми е определено за 24.11., т.е на два пъти ли ще чакам превод за ноември и приблизително кога ще се случи това?

# 412
  • Мнения: 522
Здравейте,искам да попитам какво е това "изчистване на годината" за майчинството? Чух че Декември има 2 превода-за ноември и декември. Вярно ли е това? И ако да,то би следвало превод за януари да има чак февруари..  Не съм обърнала внимание миналата година как е било,знам си кога трябва да има превод и не проверявам постоянно,така че и да е имало не съм разбрала..

# 413
  • Мнения: 442
Здравейте,искам да попитам какво е това "изчистване на годината" за майчинството? Чух че Декември има 2 превода-за ноември и декември. Вярно ли е това? И ако да,то би следвало превод за януари да има чак февруари..  Не съм обърнала внимание миналата година как е било,знам си кога трябва да има превод и не проверявам постоянно,така че и да е имало не съм разбрала..

Здравейте майчета! И аз се интересувам. Някой знае ли нещо за превода през ноември? По принцип в календара на НОИ за изплащане на майчинството, са си посочени ноемврийски дати, но аз до този момент нямам превод. При вас какво е положението?

# 414
  • Мнения: 1 008
Аз имах в четвъртък.

# 415
  • Мнения: 442

Благодаря ти Simple Smile

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Здравейте майчета! И аз се интересувам. Някой знае ли нещо за превода през ноември? По принцип в календара на НОИ за изплащане на майчинството, са си посочени ноемврийски дати, но аз до този момент нямам превод. При вас какво е положението?

Който трябваше получи пари на 2 ри ноември
При теб явно има декларация през октомври и затова имаш забавяне???


Здравейте,искам да попитам какво е това "изчистване на годината" за майчинството? Чух че Декември има 2 превода-за ноември и декември. Вярно ли е това? И ако да,то би следвало превод за януари да има чак февруари..  Не съм обърнала внимание миналата година как е било,знам си кога трябва да има превод и не проверявам постоянно,така че и да е имало не съм разбрала..

Да,декември ще са два.Един в началото за октомври и един към 21 ри декември-за декември.Януари ще има дупка

# 417
  • Мнения: 442

Здравейте майчета! И аз се интересувам. Някой знае ли нещо за превода през ноември? По принцип в календара на НОИ за изплащане на майчинството, са си посочени ноемврийски дати, но аз до този момент нямам превод. При вас какво е положението?

Който трябваше получи пари на 2 ри ноември
При теб явно има декларация през октомври и затова имаш забавяне???


Здравейте,искам да попитам какво е това "изчистване на годината" за майчинството? Чух че Декември има 2 превода-за ноември и декември. Вярно ли е това? И ако да,то би следвало превод за януари да има чак февруари..  Не съм обърнала внимание миналата година как е било,знам си кога трябва да има превод и не проверявам постоянно,така че и да е имало не съм разбрала..

Да,декември ще са два.Един в началото за октомври и един към 21 ри декември-за декември.Януари ще има дупка


Благодаря! През октомври имам подадени документи за получаване на 50 % от майчинството, тъй като започнах работа. Вероятно е заради това, Въпреки, че е минал около месец от подаването на документацията. Дано не са объркани документите. Благодаря още веднъж!

# 418
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Благодаря! През октомври имам подадени документи за получаване на 50 % от майчинството, тъй като започнах работа. Вероятно е заради това, Въпреки, че е минал около месец от подаването на документацията. Дано не са объркани документите. Благодаря още веднъж!

Едва ли е минал месец от подаването.Декларацията ти се внася в НОИ до 10 ти ноември.Вероятно изобщо не е внесена още.След 20 то число чакаш парите за октомври

# 419
  • Мнения: 442
Благодаря! През октомври имам подадени документи за получаване на 50 % от майчинството, тъй като започнах работа. Вероятно е заради това, Въпреки, че е минал около месец от подаването на документацията. Дано не са объркани документите. Благодаря още веднъж!

Едва ли е минал месец от подаването.Декларацията ти се внася в НОИ до 10 ти ноември.Вероятно изобщо не е внесена още.След 20 то число чакаш парите за октомври

Разбрах, мислех, че след като започвам началото на октомври, тогава са подадени и документите. Благодаря за разяснението.

Общи условия

Активация на акаунт