Анкета за разликата във възрастта М/Ж

  • 12 733
  • 127
  •   1
Отговори

Анкета

20г. разлика в полза на мъжа ще ви притесни ли за вас, сестра, дъщеря?

Опции:

  • Мнения: 206
Ясно е, че всеки ще отговори според интереса си, повечето анкетирани ще са жени, това ще бъде и обективен резултат. 

# 1
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 765
20 години разлика не ме притеснява. Аз от малко дете се разбирам по-добре с по-възрастни хора. Част от приятелките ми също са 15-20+. Но е вярно, че рано или късно разликата започва да се усеща. При по-възрастния започват изменения във физически и психически аспект, сменят се приоритетие, темповете и т.н.

# 2
  • Мнения: 206
Да бе, кво да ме притеснява, не ме притеснява, ако тя е на 18-19-20г. какво да ме притеснява!
 newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Определено съм против.
Имам дъщеря, имам и син. В един момент желанията и възможностите ще се разминат, не рядко и здравословното състояние.

Не мога да отрека, че и аз съм си падала по 20+ години над моите, но е било няколкодневна емоция.
Сложни са нещата, въпрос на светоусещане, приоритети и желания.

# 4
  • Мнения: 6 549
Никога не съм харесвала значително по-възрастни мъже. Ален Делон е изключение де  Wink
в живота нищо не се знае, но ако имах дъщеря, щях да съм против такава връзка. За сина си също бих била против, иска ми се да срещне любовта по-рано и да израснат заедно.

# 5
  • Мнения: 6 921
20 години ми се вижда прекалено много и бих била "против", доколкото изобщо някой ме пита.

С моя приятел имаме 11 години разлика. Не ни е пречило досега в нищо и се надявам и в бъдеще да е така, но считам, че сме някъде около границата.

# 6
  • Мнения: X
Пиша от Париж. Скоро ще се омъжа за любовта на живота ми. И след 2 г. връзка, аз съм още по- влюбена в мъжа м,и, който е с 22 г. по- възрастен от мен.

# 7
  • Мнения: 615
Много ми идват 20г. С ММ имаме 12г. разлика и е имало периоди, в които се усещат различните темпове и приоритети, а с 20 дори не мога да си го представя. Не разбирам жените, които залитат по толкова по-възрастни от тях мъже, а и в повечето случаи говорим за финансово красиви мъже.  Peace

# 8
  • Мнения: 635
Мъжете 40+ масово изглеждат скапани дъртофелници. Към 50г поголовно са болни, а не малка част с прекарани инфаркти или вече на оня свят. За какви 20г разлика говорим? Трябва доста да си изперкала за подобно решение.

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Еее, я прочетете поста на Анонимен от  Париж, макар да го беше пуснала от мнооого як ник. Вижте сега, зависи къде си, в Париж 20 години не са разлика и не се усещат. Там всичко е любов вечна. Има такива дестинации, признайте си... Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 976
Докато той е на 40, а тя на 20 може да е ок. Когато той стане на 60, а тя на 40, разликата започва да се усеща. Това са разлики в поколението, физическото сьстояние, желанието за разходки, почивки и пр.

# 11
  • Мнения: 30 802
Стига си гледал в паничката на бившата си жена- оттук нататък животът си е неин.

И аз съм разведена, и на мен ми предричаха ужасно бъдеще, в което мъжете само ще ме употребяват и захвърлят. Е, не стана- просто защото бъдещето не се "случва", а си го правиш.

С 20+ в зависимост какво се иска от живота може връзката да е много хармонична. Ще си направят деца, ще ги поизгледат спокойно- и след това дори да има разлики в енергията, то не е казано, че мъж и жена трябва да са вечно дупе и гащи заедно. Като е на 40 и й се ходи на екскурзии- ми ходи си, какво пречи. Даже е здравословно за всяка жена да има време за зареждане на батерии далеч и от най-милия съпруг.

# 12
  • Мнения: 35 872
анкетата ти е зададена така, че е ясно кой отговор ще получи най-много гласове

за мен, на този етап от живота ми и на тези години, 20+ не би ме притеснило
за предишен категорично не бих се спряла на някой 20+
за следващ - не мога да преценя от сега

сестра ми е възрастен човек, не мога да я съветвам с кого да бъде, на близка приятелка акъл по темата не бих давала, но бих го обсъдила, ако има желание

дъщерите ми - моите мънички момиченца - не, не бих била щастлива от подобен факт, определено ще имам своите притеснения и ще ръся майчини съвети доколкото ме търпят

и да, остави бившата на мира, кофти е да те смени с някой, който е деденце в твоите очи, яко те боли егото, но ще трябва да се примириш

# 13
  • Мнения: 14 654
Ясно е, че втората опция ще води с много, но какво грее статистиката твоя отделен случай? Това, че аз примерно няма да избягам със стар мъж, няма да натрие носа на жена ти, още повече че тя явно си пада по по-възрастни мъже, защото не сте връстници с нея.

# 14
  • София
  • Мнения: 11 455
Ще покажеш статистиката на жена ти (бившата)?

Общи условия

Активация на акаунт