Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 6

  • 79 706
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 775
Бобата не е ли и тя 50 см? Стандартно еластичните са толкова. Според гугъл Бобата е 20 инча (~51 см).

Elektra.13, къде ви направиха такава "консултация"?

# 421
  • NE
  • Мнения: 10 999
Значи се бъркам. Щом Бобата е 50 см е идеална ширина.

# 422
  • Мнения: 6 536
По телефона се обадих на ЗиЛана- та. Изобщо не знаех какво да взема, а тази тема още не я бях открила Sad

# 423
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Имайки предвид, че на сайта на Зилана има указания за носене нагръб и хълбок ( с еластичен слинг и двете пози са АБСУРДНО ОПАСНИ), не бих се изнанедала и въобще да нямат идея.  Stop

# 424
  • Мнения: 44
И аз по телефона се обадих, и на мен ми препоръча широкия еластичен слинг.

# 425
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Сега погледнах 60 см е моят не съм имала проблем с ширината му.

# 426
  • Мнения: 1 792
Имайки предвид, че на сайта на Зилана има указания за носене нагръб и хълбок ( с еластичен слинг и двете пози са АБСУРДНО ОПАСНИ), не бих се изнанедала и въобще да нямат идея.  Stop

Не, че нямат идея. Просто така им е изгодно.

# 427
  • Мнения: 364
А да попитам -след като бебето спи в  еластичен слинг- сядате ли  или само прави  и се разхождате ?  
Когато седна  главата му опира в  моята , в  брадата ми -  и се изкривява настрани главичката  му   , крачетата  му се притеснявам  остават ли в правилна поза и въобще тялото .
Не срещнах никъде информация по въпроса , а когато заспи у дома  ми се иска да поседна , почета , погледам нещо   -удачно ли е   .

# 428
  • София
  • Мнения: 8 638
Сядах...но той се будеше обикновено. Не съм имала притеснения  newsm78

# 429
  • Мнения: 364
моето си  спи -ако замрънка , аз   стоя на люлеещ се стол и се поклатя и готово . Възела отзад малко ми убива  Heart Eyes  . Но  нещо на главите и за двама ни не е някак удобно -налага се и аз да извъртам моята в противоположна посока на  неговата -иначе нещо не ни стига мястото   Grinning

# 430
  • NE
  • Мнения: 10 999
Ако заспи му помогни да заспи върху теб. Нещо такова. Задължително да е открито за да може да диша спокойно.
Аз си висях права, но не ми е било проблем.
Скрит текст:

# 431
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Сядах, не съм имала проблем или притеснения. Възелът връзвах отстрани, за да не ми убива  Peace

# 432
  • Мнения: 364
Ако заспи му помогни да заспи върху теб. Нещо такова. Задължително да е открито за да може да диша спокойно.
Аз си висях права, но не ми е било проблем.
Скрит текст:
Не разбрах  какво имаш в предвид ?

пънче-мънче ,  не знаех ,че може така възела .

# 433
  • NE
  • Мнения: 10 999
На снимката е показано. Бебето се гушва и заспива като лицето му остава открито, а главичката се придържа от слинга. Какъв беше Вашия слинг?

# 434
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ако има достатъчна дължина може и отпред да се върже, под дупето на детето. Къде точно е възелът е без значение, ако слингът е вързан правилно и детето е в поза "жабче".

Общи условия

Активация на акаунт