Плажове около Варна?

  • 14 657
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 447
Подсетих се от темата да MariDi за почивка с бебе около Варна. Живот и здраве, ние ще сме на море в самия град, а бебо на Градския плаж няма да го заведа Rolling Eyes. Та въпросът ми е знаете ли плажове около Варна, които са сравнително чисти и стават за дете на година и нещо?
Благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 761
Li4no na men mnogo mi haresva na Slan4ev den.Piasaka e 4ist,vodata sa6to.Ima du6ove s mineralna (i ne mineralna voda),sablekalni,zavedenia.Moreto e do kolene,osven ako niama priliv.Zad plajnata ivicata ima aleia s darveta,kakto i detska plo6tadka.Spored men  e idealnto miasto.

# 2
  • Мнения: 1 581
Към Дружба и Златните, но е пренаселено - иначе хубав пясък и плитка вода. Иначе ние ходим в обратна посока - след Галата, на Ветеран и Черноморец, има по-малко хора, обаче пясъкът е по-едър такъв, има камъни във водата, на по-спокойните плажове няма спасители, ама ние си водим личен  Wink
Иначе за малко дете - аз предпочитам басейни, на Златните са много готини и са много и цените ми се сториха прилични, но не помня вече, ходили сме 3-4 пъти, ние и на Дом Младост сме ходили, водата едва ли е по-мръсна от тази на плажа. В басейна повече се забавлява, има и плитко, няма вълни, спокойно си плува с пояси, лодки...

# 3
  • Мнения: 17 407
На мен лично най- ми харесва Черноморец, това от близките де. Иначе предпочитам Русалка Sunglasses

# 4
  • Мнения: 2 761
Na Rusalka oba4e ne puskat(stava duma za biv6ata frenska 4ast),osven ako ne po4iva6 tam,ili ima6 poznat,koito da te vkara.Pone minalata godina be6e taka.

# 5
  • Мнения: 17 407
Аз ходя на едно много малко плажче, там няма такива ограничения. Чувала съм че в Божурец е много красиво, то  е пак в този край.

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз обичам да ходя на Писател (отбивката за бившето яхтено пристанище на Сл. ден преди Журналист), там се намира х. Ной. Плажът е голям, пясъкът от най-приличните (аз харесвам едър пясък, че ситният ме хвърля в нерви), има спасители, разни атракции като колела, ски и пр, има заведения, има мед. център-много цивилизовано и все пак не е градския плаж.

# 7
  • Мнения: 2 761
Venera,predpolagam,4e govori6 za plaja v bg 4ast.Plaja naistina e savsem malak,i niama piasak,a drebni midi4ki.V moreto ima niakolko skali.Vodata tam e mnogo 4ista,no si e dalbo4ko.
Bojurec e malko po-dale4e ot Rusalka-namira se mejdu Kavarna i Bal4ik.I az sam 4uvala,4e ima hubav plaj,no ne znam kak to4no se stiga  do vaprosnoto misato.

# 8
  • Мнения: 3 447
Благодаря ви за отговорите Hug
Ние миналата година гостувахме на един приятел във Варна, и тази година, живот и здраве, пак ще е така. Тогава той ни води на разни затънтени плажове към Ветеран и Паша дере - чисти и безлюдни. Лошото е, че имаше много ходене пеша и сега с дете няма да има как. Иначе съм фенка на некултивираните плажове - колкото по-малко народ, водни колела и мургави продавачи на "кифла мит мармеладе" tooth, толкова по-добре.

# 9
  • Мнения: 603
Благодаря ви за отговорите Hug
Ние миналата година гостувахме на един приятел във Варна, и тази година, живот и здраве, пак ще е така. Тогава той ни води на разни затънтени плажове към Ветеран и Паша дере - чисти и безлюдни. Лошото е, че имаше много ходене пеша и сега с дете няма да има как. Иначе съм фенка на некултивираните плажове - колкото по-малко народ, водни колела и мургави продавачи на "кифла мит мармеладе" tooth, толкова по-добре.
То ако няма черен път, малко дупки и ходене, плажа ще е претъпкан. По-трудно достъпните плажове са най-хубавите.
Има едно малко плажче на Галата. Пада се отляво на големия плаж. Там се е образувало нещо като плитичко басейнче, което е мн подходящо малки шляпащи дечица.
Инъче като всеки неохраняем плаж има повечко камънци в морето и миди по брега.
Най-общо зависи какви плажове предпочита човек - култивирани, натъпкани с хора и барчета или диви, пусти и каменисти Laughing Аз определено съм фен на вторите.
Ако някой се интересува, мога да препоръчам. Ама на лични, щото инъче няма да останат дълго пусти Mr. Green

# 10
  • Мнения: 3 447
[Най-общо зависи какви плажове предпочита човек - култивирани, натъпкани с хора и барчета или диви, пусти и каменисти Laughing Аз определено съм фен на вторите.
Ако някой се интересува, мога да препоръчам. Ама на лични, щото инъче няма да останат дълго пусти Mr. Green
Давай на лични, няма да ги издам, обещавам Peace

# 11
  • Мнения: 17 407
Камчия не е зле , като изключим комарите. Иначе е много спокойно. НА Близнаци плажа също, но  трябва джип за там Mr. Green

# 12
  • Мнения: 94
Абе хора, Русалка и Божурец не са толкова близо до Варна. За мен близък е плаж, разположен на 2-3, максимум до 10 км. Иначе ако става въпрос и за разходка - да. В такъв случай да, и Русалка, и Божурец, плажовете на бившето СБА, не знам сега какъв комплекс се води, след Балчик, по долния път край морето, не знам как е сега плажа на Двореца, нека мамите, които са ходили миналата година да кажат. Когато аз живеех там, беше почти безлюдно, но за съжаление вече не е така. Иначе в този край има доста хубави и усамотени местенца - Крапец, Тюленово и т.н.

# 13
  • Мнения: 463
Плаж, подходящ за дете на около 1 г. - само на Албена!!! Има част от ивицата, където е по-усамотено, не е пред хотелите, а по- в страни. Цените на всичко там са по-ниски /шезлонги/чадъри.../, а условията за дете са перфектни - много плитък и равен бряг, чисто и спокойно!

# 14
  • Мнения: 17 407
В Кранево плажът също беше много хубав, сега не знам как е, не съм ходила поне 5 години.

Общи условия

Активация на акаунт