Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 окт. 2016, 19:17 ч.

Старт в кариерата 2017

• 37 301
  • 309
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
Да,мисля че до 18.11 бяха... Трябва да следим за догодина Simple Smile

# 16
Аз съм чувала доста лоши отзиви за тази програма. Кандидатствах преди години, но в крайна сметка нямаше работни места по моята специалност в провинцията и трябваше в София да ходя. София ОК, обаче заплатата тогава беше около 300лв и нямаше как да се издържам сама там. Това е огромен проблем за току-що завършилите, тъй като не всеки има възможност да кара такъв стаж (почти неплатен), да работи и живее в София или друг голям град. 

# 17
Здравейте, може ли някой, който е бил по програмата да сподели мнение? Simple Smile

# 18
Здравейте, може ли някой, който е бил по програмата да сподели мнение? Simple Smile
Да, и аз бих била благодарна на мнение .. Simple Smile

# 19
  • София
Каквото и мнение да сподели някой, то не може да бъде общовалидно. Ако някой очаква да му се каже, че започне ли работа по програмата си е оправил живота няма как да стане. Програмата все пак е за 9 месеца, вероятността да ви оставят след това е малка. Дори и да ви харесат ако няма свободно място няма как да ви оставят за постоянно. Програмата е хубава за хора, които никога не са работили нищо през живота си, по-притеснителни са и не са се ориентирали какво да правят още. През тези 9 месеца няма да работите кой знае какво по специалността или по дейността на агенцията/министерството/общината и т.н. Но за човек, който не е работил е полезно това, че се изграждат елементарни трудови навици, развива се някакво общуване с колеги и подобни неща. Това време е полезно за да може човек сам да си даде оценка какво му липсва и какво има нужда да подобри, като езикови или компютърни умения. 9 месеца не са много време, ако ви класират и нямате друга възможност за работа, не се чудете.

# 20
  • Варна
Прочетете предишните теми там сме давали много мнения и насоки  Peace

# 21
Здравейте, малко глупав въпрос, но на медицинското за работа длъжността, на която се назначени ли пишете или стажант? Понеже аз написах длъжността, която беше посочена в насочващото писмо.

# 22
  • София
пише се длъжността, предполагам- младши експерт Simple Smile

# 23
Благодаря, защото и аз така мислех, но ми бяха казали да не би да се пишело стажант. Grinning И затова

# 24
 Здравейте! Аз започнах работа на 1 март по програмата. Споделете мнения - започнахте ли, доволни ли сте?

# 25
Здравейте! Аз започнах работа на 1 март по програмата. Споделете мнения - започнахте ли, доволни ли сте?
И аз се интересувам от повече мнения, ще съм благодарна!

# 26
И аз се интересувам от повече мнения, ще съм благодарна!

При мен е скука по цял ден... визията ми за "старт в кариерата" не беше да перфорирам листи и да подреждам папки.  Rolling Eyes
Колежките още първия ден ми казаха, че нищо няма да науча тук и ще затъпявам 9 месеца.  newsm78

# 27
  • София
Здравейте!
Има ли някой, който всъщност е бил толкова недоволен,че е напуснал ?

# 28
Имах възможност преди години да почна, но така и не го направих. Мислех си, че програмата е по-добра, но уви.

# 29
  • София
Ами зависи къде попаднеш. Както при всяка друга работа. Аз миналата година бях на много готино място, колегите се държаха с една дума човешки. Самостоятелно не съм правила нищо, винаги в екип с други хора, но навлязох в естеството на работа. Организирахме различни конференции, кръгли маси, понякога са ме водили и без да имам активна роля и пак ми беше много интересно. Винаги е имало кой да попитам,ако нещо не ми е ясно.
Междувременно докато бях там, завърших магистратура и на шега кандидатствах по същата програма. Сега съм на много по-кофти място, пълно с интриги и кофти обстановка. Използват ме за пълни глупости или ми дават задачи в които не става ясно какво се изисква. Няма кой да питаш, ако питаш някой ти крещи..Честно казано предпочитам да съм продавачка пред това.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт