Какво бихте направили, ако...

  • 7 112
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте. Една съседна тема се отнася за изневерите и много потребители написаха мнението си за тях. Точно онази тема събуди в мен любопитство. Та.. Какво бихте направили, ако разберете, че мъжа ви ви изневерява с друг мъж или жена ви - с друга жена?
Лично за мен такава изневяра би ми била ужасно гнусна и колкото и да съм либерална по отнешение на изневерите бих го напуснала.

# 1
  • София
  • Мнения: 11 463
Ще ги поканя и двете  Hug сърце широко. легло широко, а възможностите - ще се разбере, ако не - поне има първите две  Joy

# 2
  • Мнения: 35 950
изневеряващият има нужда от нещо, което само човек от неговия пол може да му даде, търси си го и си го намира - кое му е "гнусното"  Laughing
по-удачна намираш изневярата с човек от другия пол, така ли?
при мен пък е обратното

# 3
  • Мнения: 327
Изневара Не прощавам. Нито думите "То беше само за веднъж",всеки знае направили го веднъж,ще го направи отново и отново. Да простиш изневяра за мен това е все едно не уважаваш себе си. Може да съм крайна за някои,но за мен всеки човек, който обича и уважава жена/мъжа си не би го направил. Веднъж ми се случи да ми изневерят и колкото, и да съм го обичала тогава казах край.  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 11 463
Изневара Не прощавам. Нито думите "То беше само за веднъж",всеки знае направили го веднъж,ще го направи отново и отново. Да простиш изневяра за мен това е все едно не уважаваш себе си. Може да съм крайна за някои,но за мен всеки човек, който обича и уважава жена/мъжа си не би го направил. Веднъж ми се случи да ми изневерят и колкото, и да съм го обичала тогава казах край.  Simple Smile
С мъж ли ти изневериха? Щото авторлата това пита, а не по прициш да нищим изневярата

# 5
  • Мнения: 327
Олеле боже  ooooh! не съм я разбрала.... Crazy нямам коментар по въпроса и. Извинявам се за коментара си. ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 284
Абсолютно ми е все едно дали ще ми изневери с мъж, или с жена.  И в двата случая приключваме. Даже точно, ако изневярата е със същия пол би ми било по-леко - така де, не ме е предал, а просто е гей. Нещо, което не зависи от мен.

# 7
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Най-напред ще повърна. Sick

# 8
  • Мнения: 1 267
На мен пък би ми било по-добре. Ако ми изневери с жена, ще се терзая дали не съм достатъчно красива или какво не ми достига, а ако е с мъж ще си кажа Ами п....ска му работа Joy!

# 9
  • Мнения: 1 782
Аз бих била ужасно шокирана, ако мъжът ми ми изневери с... друг мъж.
Ето така ще гледам -  #Shocked

# 10
  • София
  • Мнения: 24 839
По- приемливо, отколкото с жена, но и в двата случая, с интимностите се приключва.

# 11
  • Мнения: 2 489
По приемливо,определено ,не би ми било.

# 12
  • София
  • Мнения: 16 174
Тази толкова хипотетична тема ми е изключително смешна. Ако половинката ти е харесвала собствения си пол, ти как не си забелязал/с дотогава? Не че нещо, но бисексуалността и хомосексуалността не се придобиват, с тях се раждат.

Бих се погнусила от собствената си емоционална слепота да не забележа сексуалността на половинката ми.



# 13
  • Мнения: 615
Наде, не твърдеше ли в съседната тема, че не би си развалила семейството заради една изневяра, а тук си абсолютно категорична, че ще го напуснеш?  Laughing Последно?

Колкото до мен, ще отговоря, че зависи от обстоятелствата как бих реагирала. Ако имам принос за изневярата по обективни причини, а не изсмукани от пръстите негови такива, ще се постарая да решим проблема, да си стабилизираме връзката и да продължим.

НО... ако ММ си е кръшкач по природа и е въпрос на време това му качество да изпъкне (хипотетично) и търси чуждо, независимо колко се старая и независимо дали нещата между нас са страхотни или пълен ад, тогава ще се разведа и кой откъдето.  Peace

# 14
  • Мнения: X
Да, не бих развалила семейството си, ако мъжа ми ми изневери с жена. С мъж, вече, нещата са различни.

Общи условия

Активация на акаунт