Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 окт. 2016, 16:27 ч.

Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

• 44 677
  • 383
  •   1
Отговори
# 15
При последния опит направих хиперстимулация, която не се овладя, стигна се до торзия на яйчника, операция и сега съм с един. Трябваха ми две години  да се реша на нов опит и след обстойно проучване се спрях на Свети Лазар, а Лачев ме спечели с това, че  изтърпя всичките ми въпроси, без да прояви високомерие.
Другата седмица и аз стартирам, ако изследванията са наред.

Чакането е ужасно, убивах времето с книги и филми. Simple Smile

# 16
Здравейте, аз  съм в шок.  #Crazy
Гинекологичния ми статус е следния :
Нормално влагалище, хипопластична матка 2ра степен и липса на функциониращи яйчникови структури.
Направо не съм на себе си,  нямам функциониращи яйчници , единственото решение е с  донорска яйцеклетка, но  износването ще е проблем.
По лошо не знам дали можеше да бъде.

Криси, успех ти желая, извинявам се, че в такъв момент те натоварвам, но имах нужда да споделя. 

# 17
Ella1, съжалявам, нормално е да си шокирана, не е добра диагнозата, трябва време за осмисляне.
Какво предлага д-р Лачев?
Ако има вариант за донорска яйцеклетка, поне в Свети Лазар имат криобанка и няма да чакаш.
Другото обнадеждаващо е, че при мъжът ти няма проблеми. Има много жени, заченали чрез ДЯ, дай си малко време и търси решение.

Aneto201, успех ти желая, ужасни са хиперстимулациите, но поне при Лачев, бъди сигурна, ще те следи. 

# 18
Ella1 няма да се отчайваш, потърси няколко мнения. Ако се потвърди, не губи време в самосъжаление, а започвай да действаш. По това, което казваш има  шанс с ДЯ да се случи, съветът ми е да пробваш.  Hug

Аз влязох в стимулация, днес ми беше първият Пурегон. Стискайте палци, всеки ден ще съм в болницата да ме следят и да регулират лекарствата.

Криси, как са нещата при теб, не е ли време вече за тест?

# 19
Скъпи момичета, направих си пиклив тест и се видя втора черта, сърцето ще ми изскочи!  Hug
Часът ми за преглед и кръвен  е чак понеделник, как ще издържа до тогава?

Ани, успех и леко да понесеш стимулацията.  Hug

# 20
Честито Криси, без проблеми до края! bouquet
Защо не изтеглиш по-рано прегледа, кръвният винаги можеш да го направиш, хем ще видиш дали се удвоява!
Благодаря за пожеланията, само леко ме тресе хормона... Simple Smile

# 21
Честито, Криси, от сърце се радвам!!!
Да се грижиш за себе си и само положителни емоции. Simple Smile

Успех и на Ането и тя много е изстрадала.

Не смея да пиша, да не ви затормозявам с моите проблеми, но имам нужда да споделя.
Диагнозата се потвърди, още не смея да я изрека на глас, Синдром на Търнър с кариотип 45 X0.
Сега съм малко по-спокойна, но много сърдита.  Не знам, може би всичко е лошо стечение на обстоятелствата. Ако може да има нещо хубаво, то е, разбрах, че имам най прекрасния човек до себе си. Подкрепата му е безусловна и каза, че ако ни е писано да имаме, ще имаме деца.
Не ни остава нищо друго освен да се включим в  донорска програма.
Така че, това е пътя в момента.

# 22
Благодаря ви за топлите думи. Simple Smile Не издържах и си пуснах кръвен, ЧХГ- 324, няма съмнение бременна съм. В понеделник съм на преглед, дано всичко е наред.

Мила Ella1,  има много майки заченали по този начин и няма да се отчайваш. Мисли позитивно, важното е че мъжът ти те подкрепя!  Hug

Ани, чувството ти за хумор ми допада, с така настройка трябва да сме.  Simple Smile

# 23
Krisy, чакам с нетърпение да кажеш как се развиват нещата, надявам се, че всичко е наред.  Hug

Ella, не се притеснявай да ни споделяш, споделената болка е половин болка.  Взаимопомощ и подкрепа, това очаквам и давам в темите във форума. Знам, че те боли и ти е тежко, но не губи време. Аз така бях сърдита две години, от които надявам се, положителното е, че попаднах на д-р Лачев, но ми се иска по-рано да се беше случило.
Имаш човек, на който можеш да разчиташ и с малко късмет всичко е възможно.  Hug

# 24
Наред е, вчера ЧХГ 652, много сме щастливи, но от време на време ме обхваща паника дали всичко се развива нормално. Ултразвука ми е на 05.12, нямам търпение.

Ани, ти как си, понася ли ти стимулацията?

Ела, как си мила, какво решихте?

# 25
Браво Криси, лека бременност и щастлив финал.  bouquet
Добре ми понася този път, утре май ще ми е последния ден. Имам  3 фоликула, надявам се на поне една  качествена яйцеклетка.

# 26
Да си жива и здрава Криси, лека бременност до края!  Hug

Не знам как съм, малко на автопилот.  Включих се в донорската програма.

# 27
Благодаря ви.  Hug
Ела, няма да се отчайваш. Какво ти предстои, още изследвания ще правите ли?
Ани, какво стана, надявам се всичко е наред?

# 28
Наред е, сложиха ми Овитрел и в неделя съм на пункция, стискайте палци.  Hug

# 29
Привет от мен момичета.
Не съм суеверна, но все пак смятам за добра поличба, че в денят на Свети Сава бях на преглед. Видя се един плоден сак в маточната кухина. Надявах се, че може да са близнаци, но пак съм безкрайно щастлива.  Hug
Ани, как мина пункцията, ако намериш време пиши.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт