Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 окт. 2016, 16:27 ч.

Ин витро в АГ болница "Свети Лазар"

• 42 142
  • 371
  •   1
Отговори
# 360
Присъединявам се към Aneto201. При мен беше същото.

# 361
И аз се присъединявам към Ането, след трансфера май няма смисъл да се пускат.

# 362
Здравейте ,може ли да ми споделите ,как проти4а ЗЕТ . Как става подготовката ,вси4ко каквото прави доктора . Знаем ,4е във всяка клиника е разли4но . Успеваемост , добри и лоши отзиви .Може и на ли4ни ,ако това ви притеснява .

# 363
Здравейте!
Някой от вас правил ли е диагностична хистероскопия при д-р. Лачев? Моля ако има такива да споделят опита си от тази операция.За някой клиники преди инвитро разбирам, че е рутинно се прави, за да се разбере дали всичко е наред с матката.

# 364
Здравей, Primavera555, на мен не ми е правена. При теб защо се налага?

777,  какво по-точно те интересува? Всички имаме различни проблеми и подхода е индивидуален. За да се пристъпи към трансфер лигавицата на матката трябва да е в норма.

# 365
Здравей Ане! При мен не се налага хистеро, ами аз я предлагам на доктора, профилактично. Но  той ми каза, че нищо освен това което се вижда на ехографа няма да види, излишно е с една дума. Мисля си , а дали от биопсия- имунологична би имало смисъл? Някой запознат ли е?

# 366
Primavera555, д-р Лачев какво казва по въпроса?

# 367
Здравейте! Някой може ли да ми каже, ехографските прегледи при д.р Лачев преди ЗЕТ за проследяване на лигавицата плащат ли се, или влизат към цената на трансфера?

# 368
Здравейте! При нас може би тепърва ще предстои установяването на проблема. Може ли някой да ми обясни как протича изследването за установяване на запушени тръби- цена, има ли дискомфорт и т. н.
Благодаря!

# 369
Здравейте! При нас може би тепърва ще предстои установяването на проблема. Може ли някой да ми обясни как протича изследването за установяване на запушени тръби- цена, има ли дискомфорт и т. н.
Благодаря!
480 лв е при мен беше дискомфортно и се установи лява запушена тръба ...

# 370
Благодаря!
480 лв е при мен беше дискомфортно и се установи лява запушена тръба ...

В Свети Лазар ли ти направиха това изследване и при кой доктор. Всъщност това е цена на цветна снимка или другия метод на изследване?

# 371
Ами цветна снимка не видях процедурата се казваше сонохистеросалпингография и беше при доктор лачев страхотен лекар за сега съм мн доволна

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт